Dodaj do ulubionych

Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL

17.08.05, 21:51
Nie ma nic lepszego niż porządnie się ośmieszyć przed wyborami. Brawo!
Obserwuj wątek
    • Gość: Leonidas Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.08.05, 21:55
      A MK z uporem maniaka nadal walczą o swoją, jedynie słuszną wizję wystroju
      lokali wrocławskich. Dobrze, że w naszym mieście nie ma większych problemów,
      takich jak bezrobocie, bieda, napady, kradzieże itp., bo gdyby były, to nasi
      dzielni MK mieliby niewiele czasu na zajmowanie się wytrojem lokali, a na
      pewno walczyliby o stworzenie miejsc pracy, zmiejszenie biedy i poprawę
      bezpieczeństwa.

      Ale cóż, teraz przynajmniej honorowego prezesa wymieniają w prasie, zapewne
      to pomoże, bo kto wie, może ktoś rozpozna to samo nazwisko na liście
      wyborczej za parę miesięcy i zaznaczy kratkę tego kandydata.
      • Gość: EWA Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.gawex.pl / *.Gawex.PL 17.08.05, 22:20
        Leonidasie, nie warto przejmować się młodymi kretynami,którzy apogeum rozwoju
        osiągną, zostając starymi kretynami. Zignoruj!
      • Gość: antyLeonidas Rusz d..e i nie gnij na tym forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 10:52
        tylko zrob coś dla Polski !! Zazdroscisz ze napisali o MK w
        gazecie..Przynajmniej coś robia i to slusznie !!!! Pachołku Rosji !
        • leonidas_grek Re: Rusz d..e i nie gnij na tym forum 18.08.05, 18:24
          Heh, miło jest kogoś, kto jest anty-mną.
          Nie, nie zazdroszczę, że o nich piszą, a o mnie nie :) Czy robią słusznie?
          Takie jest Twoje zdanie, a nie moje i w związku z tym pozostanę przy swoim (na
          razie jeszcze wolno mieć własne zdanie).

          A jak chcesz mnie zbesztać na forum "antyLeonidasie", to wysil się na odrobinę
          oryginalności i wymyśl coś innego niż słyszane wszędzie i znane przez
          wszystkich określenie "pachołku Rosji".

          A i jeszcze jedno. Skąd wiesz, czy czegoś nie robię dla Polski? Zresztą
          nieważne, w sumie nie interesuje mnie to "antyLeonidasie", więc oszczędź mi
          odpowiedzi :)
    • Gość: robak Re: Młodzi Kretyni kontra pub PRL IP: *.core.lanet.net.pl 17.08.05, 22:50
      przyczepiło się gó.. okrętu i krzyczy: płyniemy! MK nadają się świetnie na UBeków, razem z kretynami
      z LPRu, co tylko łażą tam, gdzie nikit ich nie zapraszał, węszą, knują i protestują! Nie mówiąc o
      wandaliźmie w imię WŁASNYCH skretyniałych racji. Tylko kogo to obchodzi?

      A poszli kozy pasać! przynajmiej jakiś pożytek będzie z tych ę ą bzyt nieudaczników życiowych.
      • Gość: Trener Re: Młodzi Kretyni kontra pub PRL IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.08.05, 23:17
        hłopaki są po prostu konsekwentni! Brawo!
    • Gość: ano Młodzi Konserwatyści kontra rozum IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.08.05, 23:23
      Ich akcja najlepszą reklamą.Stoli zajęte - goście z plastikowymi giwerami
      zapraszają do środka. Czyz trzeba lepszej reklamy niż zakazy ?Tak trzymać
      wszystkie prawicowe oszołomy dzięi temu wiemy na co chodzić i gdzie się spotykać
      • Gość: Toto daliscie zdecydowany odpor IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.08.05, 23:38
        a jak tam wasz kandydatek Cimoszko?
      • Gość: ciekawy Re: Młodzi Konserwatyści kontra rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 08:42
        a jak się dowiesz , że kogoś samochód rozjechał na drodze to też tam
        pobiegniesz, bo ktoś wypadkowi dobrą reklame zrobił? a nekrolog w gazecie to
        też dobra reklama? a relacja w sali rozpraw? jesteś inteligentny i lotny jak
        furmanka!
        • zupper ciekawy nie kumaty 18.08.05, 11:18
          Użyłem prostej przenośni jak widac niezrozumiałej przez ciebie pisałem o tym co
          zakazane to kusi a nie o wypadkach, sądzie i innych incydentach - to delikatna
          róznica...woźnico
          • Gość: ciekawy Re: ciekawy nie kumaty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 17:38
            słaba to przenośnia, bo dla mnie picie piowka przy portrecie Mao, który
            wymordował ponad 50 mln ludzi jest bardziej ohydne od zaczytywania się w pisma
            typu "Zły" ze zdjeciami ofiar zbrodni, wypadków itd
            • mr_pope Re: ciekawy nie kumaty 19.08.05, 14:18
              A przejście spacerkiem obok PRLu też jest ohydne?
    • anwb Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL 18.08.05, 07:44
      Uwaga! Nadchodza! Te typy o kaczych rozumkach beda u wladzy. Dzieki tym, ktorzy
      na nich beda glosowac. Czas uciekac!
    • Gość: Gdyby wisiały tam Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: 195.136.189.* 18.08.05, 08:56
      Gdyby wisiały tam portrety zbrodniarzy nazistowskich, mysle ze Panu Sosińskiemu by to nie przeszkadzało.
      • Gość: marioBros A kolega do szkoly chodzil?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 10:50
        A widziales taka knajpe z takimi portretami debilu??? Ile miales z
        historii...czy ty wogole do szkoly chodziles i wiesz kto to Stalin??
    • brat44 Akcja debilna, ale.... 18.08.05, 09:39
      ... ale też zastaniawiam, się jak ludzie zachowywqli się gdyby ktoś chciał
      otworzyć knajpę "III Rzesza", czy próby bojkotu takiego lokalu spotkały się z
      równie mocną reakcją internautów w obronie wolności i zdrowego rozsądku. No cóż
      wypicie kieliszka Jagermaister'a pod plakatem wyborczym NSDAP....
      Ciekawym co Wy na to? Wszystkim lewackim psedudo obrońcom tolerancji, pragnę
      łopatologicznie zaznaczam, że to jest tylko mała prowokacja, nie manoifest
      poglądów.
      W PRL bywam i świetnie się tam bawię mimo, że boleszewizmu i lewactwa
      wszelkiego nie znoszę. Może "III Rzesza" byłaby przyjemną knajpą ???
    • Gość: zuzanna Popieram !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 10:48
      Ludzie!!!! Jezeli wkurzyla was reklama Housewitz i jezeli jestescei przeciwko
      Mein Kampf to dlaczego kurna tacy obojętni jestescie wobec Stalina ktory
      mordowaal Polakow w łagrach, odebrał nam ziemie a jego nastepcy przez 45 lat
      nas gnebili. Hipokryci !!!!! Popieram MK całym sercem i duszą ! Brawo !!!!!!!
      • zupper III Rzesza a PRL 18.08.05, 11:24
        Dla tych którzy jako argument powtarzaja slogan o III rzeszy. Zapraszam do
        Berlina , Hamburga czy Norymbergi gdzie jest mnóstwo knajp w klimacie lat 30-40
        Niemiec . Nie ma tam jednak symboli ani plakatów nazistwoskich prawnie
        zakazanych.Z tego co wiem symbole PRL-u , plakaty,reklamy. slogany nie są
        prawem zakazane o czym świadczy nostalgia i zainteresowanie tym okresem w
        pozytywnym słowa znaczeniu.Zatem ktoś kto porównuje Hitlera i pub im np
        Goeringa do knajpy PRL myli punkty odniesienia.
        • brat44 Re: III Rzesza a PRL 18.08.05, 12:26
          zupper napisała:

          > Dla tych którzy jako argument powtarzaja slogan o III rzeszy. Zapraszam do
          > Berlina , Hamburga czy Norymbergi gdzie jest mnóstwo knajp w klimacie lat 30-
          40
          >
          > Niemiec . Nie ma tam jednak symboli ani plakatów nazistwoskich prawnie
          > zakazanych.Z tego co wiem symbole PRL-u , plakaty,reklamy. slogany nie są
          > prawem zakazane o czym świadczy nostalgia i zainteresowanie tym okresem w
          > pozytywnym słowa znaczeniu.Zatem ktoś kto porównuje Hitlera i pub im np
          > Goeringa do knajpy PRL myli punkty odniesienia.

          zupper o czym ty piszesz plakat z lat PRL o tym żeby zbierać złom czy zwiększać
          wyadjność pracy to jedno a plakaty i popiersia lenina to inna rzecz. gdybyś
          wybrała się do PRL-u wiedizałabyś, są tak również popiersia ludobójcy lenina.
          ja nie popieram akcji MK bo uwaząm ją za kretyńską, zastanawia mnie tylko czy
          podobna knajpa utzrymana nie w duchu internacjonalizmu i komunizmu, a nazimzu
          również byłaby broniona przez obecnych obrońców "wolności"?? Czy po prostu
          większość ludzi, którzy piszaą posty w obronie PRL to po prostu ofiary
          lewackiego kulturkampfu i nie rozumieją na czym polega wolnoość??
          • Gość: ano Re: III Rzesza a PRL v KK IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 18.08.05, 12:30
            wolnosc to wybór a co do lenina nie słyszałem by był zakazany jako symbol....az
            strach pomyslec co byloby dalej idac takim tropem np wypraw krzyzowych i ofiar
            wojen z poganami....zniknąc by musiały krzyże i kościoły ..chcyba że życie
            życiu nie równe by było w twojej ocenie
          • mr_pope Re: III Rzesza a PRL 18.08.05, 16:28
            zastanawia mnie tylko czy
            > podobna knajpa utzrymana nie w duchu internacjonalizmu i komunizmu, a nazimzu
            > również byłaby broniona przez obecnych obrońców "wolności"?? Czy po prostu
            > większość ludzi, którzy piszaą posty w obronie PRL to po prostu ofiary
            > lewackiego kulturkampfu i nie rozumieją na czym polega wolnoość??

            Nie protestowałbym przeciw knajpie utrzymanej w duchu nazizmu. Zresztą zapewne
            nie postałaby długo bo wątpię by znalazło się wystarczająco dużo klientów aby
            mogła się utrzymać. Nie rozumiem tylko dlaczego zakazywanie zabawy w lokalu
            wysłanym portretami komunistów ma być wolnością? Wydawało mi się, że w PRLu
            bawią się dorośli ludzie, którzy przynajmniej w większości zdają sobie sprawę z
            tego kim był Breżniew, czym był komunizm, etc. A zarzuty o propagowaniu
            totalitaryzmu to już w ogóle śmiech na sali. Zapewne Kasztelowicz po wyjściu z
            takiego lokalu na pewno zostałby komunistą (o ile już nie jest).
        • Gość: spychalski Re: III Rzesza a PRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 17:41
          gdybyś w RFN pokazał w knajpie sfastykę trafiłbyś prosato do aresztu, to
          przestęsptwo rangi państwowej!
    • wielki_czarownik A klub Pinochet? 18.08.05, 11:02
      Gdybym otworzył klub Pinochet? Wystrój? Zdjęcia największych reżimowych oprawców, narzędzia tortur, portrety ofiar. Czy wtedy MK też by protestowali?
      • Gość: ile Re: A klub Pinochet? IP: *.wroclaw.mm.pl 18.08.05, 11:12
        Gość, ktory wymyślił nazwę i wystrój tego lokalu jest geniuszem PR-u. Jestem
        stara i po knajpach już od dawna nie chodzę. Nie wiem nawet, gdzie się takowe
        we Wrocku mieszczą i jak się nazywają. Ale o knajpie PRL słyszę i czytam ciągle
        w lokalnej prasie za sprawą różnej maści oszołomów, co ją kontestują.
        Zastanawiam się, czy protestujący nie są czasem udziałowcami tego lokalu i w
        ten sposob za pełną darmochę reklamują swój przybytek.To działa.
      • leonidas_grek Re: A klub Pinochet? 18.08.05, 11:19
        Jasne, że by protestowali, bo to łątwo robić, a i medialnie da sie zaistnieć.
        Ale zrobić coś dla ludzi, to już nie zrobią (bo protestów przeciwko rządowi nie
        liczę), właśnie dlatego, że trzeba wtedy zrobić coś z głową.
      • brat44 Re: A klub Pinochet? 18.08.05, 12:30
        No stary nie przesadzaj Pinochet nie jest przestępcą, tylko bohaterem, który
        uratował swój kraj od maoistowskiego wieprza Allende wprowadzającego w Chile
        ład na wzór kubański. Nie wiem co na to MK, i nic mnie to nie obchodzi, ale w
        takiej knajpie wypiłbym chetnie za pamięć tego wielkiego człowieka.
        • Gość: ano Re: A klub Pinochet? IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 18.08.05, 12:37
          no tak twoja odpowiedz brat odnosnie pinocheta jest wystarczajaca ....ja moge
          wypic np za lenina ze wytepil psubratów obszarników - podobna motywacja
        • wielki_czarownik A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 18.08.05, 15:06
          Wedle twojej logiki ten to dopiero bohater. Ilu on wszelakiej maści lewicowców, komunistów, socjalistów i innych antyprawicowców wymordował! Miliony! Dziesiątki milionów! Pinochet przy nim to nędzny detalista.
          • brat44 Re: A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 19.08.05, 11:33
            Szkoda że polityczn poprawność odbiary rozsądnym ludziom możliwośc sadzielnego
            myślenia. Porównywanie Pinocheta i Hitlera to albo wynik głupoty albo zwykłe
            łajdactwo. Pierwszy był patriotą, który uratował kraj, drugi był
            socjalistycznym szaleńcem i do tego ludobójcą.
            Pozdrawiam,
            Braciaszek
            • mr_pope Re: A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 19.08.05, 14:19
              Długo mu zajęło ratowania Chile przed socjalistami. Nieźle jak na bohatera. A
              propos, słyszałem, że stan wojenny wprowadzono by uratowac Polskę przed najazdem
              sowietów.
              • brat44 Re: A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 19.08.05, 14:22
                następny poprawny politycznie kolega, no cóż kulturkampf lewicy trwa i wszystko
                wygląda na to, że zdrowy rozsądek przegrywa. Smutne, ale jeszcze tylko jedno,
                dwa pokoklenia;-)
                Mane, tekel, fares.....

                Całuski,
                Braciaszek
                • mr_pope Re: A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 19.08.05, 18:22
                  > następny poprawny politycznie kolega,

                  Nie jestem ani poprawnie polityczny ani tym bardziej kolegą faszystów. Zachowaj
                  więc te swoje czułości dla przyjaciół z MW lub Combat 18, nie wiem której
                  organizacji bijesz brawo za walkę z lewakami.
            • wielki_czarownik Re: A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 19.08.05, 15:40
              brat44 napisał:

              > Szkoda że polityczn poprawność odbiary rozsądnym ludziom możliwośc sadzielnego
              > myślenia. Porównywanie Pinocheta i Hitlera to albo wynik głupoty albo zwykłe
              > łajdactwo.

              A czemu?

              Pierwszy był patriotą, który uratował kraj, drugi był
              > socjalistycznym szaleńcem i do tego ludobójcą.

              Sugerujesz, że Adolf nie był patriotą? A że był szaleńcem? Jak każdy dyktator. Ludobójcą? Tak samo jak Pinochet. Socjalistą? Wytłukł więcej lewicowców niż się to śniło Pinochetowi.

              > Pozdrawiam,
              > Braciaszek
              • brat44 Re: A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 19.08.05, 16:04
                wielki_czarownik napisał:
                > > Szkoda że polityczn poprawność odbiary rozsądnym ludziom możliwośc sadzie
                > lnego
                > > myślenia. Porównywanie Pinocheta i Hitlera to albo wynik głupoty albo zwy
                > kłe
                > > łajdactwo.

                Dlatego, że zbudowanie czarnej legendy generała to jedno z najgorszych kłamstw
                czerwonej progadny. Nie mam teraz czau wyłuszczać wszystkiego, ale przy
                najbliższej okazji, najpewniej w przyszłym tygu. Służę faktami.


                > Sugerujesz, że Adolf nie był patriotą? A że był szaleńcem? Jak każdy
                dyktator.
                > Ludobójcą? Tak samo jak Pinochet. Socjalistą? Wytłukł więcej lewicowców niż
                się
                > to śniło Pinochetowi.

                No tak..... A to jest chyba największe kłamstwo czerwonych świń ze szkoły
                frankfurckiej i jej lewicowych przyjaciół. Wmówienie, całemu światu, że skoro
                Hitler zabijał różne odłamy czerwonych od socjaldemokratów po bolszwików, to
                sam zapewne był prawicowcem.
                Jak, ktoś utrzymuje, ze faszyszm lub nazizm był ruchem prawicowym, jest po
                prostu ignorantem. Niesty wielu osobom zależy żeby taki stan rzeczy istniał,
                dlatego tez zakazuje się np. sprzedaży "Mein Kampf", bo co bybyło gdyby
                czytelnik zorientował się, że treści tej książki są żywcem wyjęte z "Kapitału"
                Marksa, tyle, że kategoria klasy została zamieniona przez rasę.
                Faszyzm, Nazizm i Bolszewizm to różen twarze tej samej komunistycznej Hydry.
                • mr_pope Re: A wypiłbyś za zdrowie Adolfa Hitlera? 19.08.05, 18:27
                  O ile zauwazyłem, to wielki czarownik porównał Pinocheta do Hitlera nie pod
                  kątem programu politycznego lecz pod kątem powstrzymania komunistów przed
                  przejęciem władzy. A Ty zaraz o jakiejś szkole frankfurckiej, o nazistach którzy
                  prawicą nie są, etc. Masz nadmiar wiedzy i chcesz błyszczeć, jesteś młodym
                  kogucikiem czy masz kłopoty z czytaniem?
                • Gość: rectus do książek - ignoranci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 23:24
                  brat44 napisał:
                  > Jak, ktoś utrzymuje, ze faszyszm lub nazizm był ruchem prawicowym, jest po
                  > prostu ignorantem. Niesty wielu osobom zależy żeby taki stan rzeczy istniał,

                  a zależy niestety i muszę z przykrością stwierdzić, że dyskutowac nie ma z kim
                  więc Ci się dziwię braciaszku,że wdajesz się w takie dyskusje - szkoda czasu. w
                  tym kraju (zresztą pewnie nie tylko w tym)rzetelna wiedza historyczna to
                  rzadkość. większość tych tu pro lub anty PRLowych dyskutantów nie ma pojęcia, o
                  czym ty piszesz, nie zna historii własnego kraju, a co dopiero III rzeszy i
                  NSDAP
                  > dlatego tez zakazuje się np. sprzedaży "Mein Kampf", bo co bybyło gdyby
                  > czytelnik zorientował się, że treści tej książki są żywcem wyjęte
                  z "Kapitału"
                  > Marksa, tyle, że kategoria klasy została zamieniona przez rasę.
                  > Faszyzm, Nazizm i Bolszewizm to różen twarze tej samej komunistycznej Hydry.

                  Wierz mi - czytelnik by się nie zorientował, bo zeby się zorientowac, czytelnik
                  musiałby:
                  a) przeczytać zarówno jedno jak i drugie "dzieło"
                  b) mieć jako takie pojęcie historyczne
                  c) czytać ze zrozumieniem:)
                  kiedys też myślałam, że fakt iż Hitler był, ni mniej ni więcej, a socjalistą
                  jest dla wszystkich oczywisty. Nie jest - niestety.
                  Ale dla Twoich światłych historycznie wypowiedzi - chylę czoła!
                  Pozdrawiam gorąco i życzę wytrwałości w niesieniu kaganka oświaty!


      • Gość: smok Re: A klub Pinochet? IP: *.hsd1.co.comcast.net 20.08.05, 03:45


        gdybys otworzyl taki klub to szybko musialbys go zamknac,bo bys sie nie utrzymal
        ze wzgledu na brak wystarczajacej ilosci klienteli. Lub muisialbys utwprzyc
        muzeum to mialbys dotacje panstwowe.na ten cel.
    • Gość: andrzej Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.kon.tvknet.pl / *.tvknet.pl 18.08.05, 14:47
      nie ma co tu mowic ja bym to tałatajstwo pozamykal w zakladach ...jak ten kraj
      moze byc normalny jesli coraz to wieksze gowniarstwo staje sie kombatantami
      komunizmu??? młodzi konserwatysci srali w majtki albo nie bylo ich jeszcze w
      planach jak mama z tata donosili zeby tylko dostac talon na telewizor ....o
      czym my tu mówimy nalezy zamknac temat i odciac sie od przeszlosci bo my jej po
      prostu nie pamietamy a wiec nie mamy prawa jej rozliczac ( mam 30 lat) a wasi
      rodzce i wasze autorytety moralne to niby gdzie sie uczyly chodzily na prywatki
      i pierwszy raz sciagaly gacie przed laskami na Uralu czy wlasnie w PRL-u? mimo
      wszystko jestescie winni szacunek temu krajowi niewazne jak On sie nazywal
      • Gość: myszek Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 17:46
        masz 30 lat i dlatego problemy z historią! jesli PRL to dla ciebie Mao,
        Dzierżyński i Stalin to ciekawe jak zdałeś maturę? dla mnie PRL to gierek i
        jaruzelski, ale ich w knajpie nie
        ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: kociak Przeczytaj uważnie Małomózgowy Andrzeju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 11:22
        Szacunek dla Polski tak ale dla komuny nie!!!!! Jezeli zachwyca Cie picie piwka
        w sasiedztwie Stalina który mordował Polakow czasami bliskie nam osoby -
        naszych dziadków to czy równie dobrze smakowałoby Ci piwo w sąsiedztwie obrazu
        gwałciciela i mordercy np. Twojej matki ???? Zakuta pało !!!!
        • Gość: ano a kto każe IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 19.08.05, 11:39
          a kto komu każe na siłe pić piwo pod zdjęciem Stalina?Raptem załąpał się ów
          Stalin na 5 lat PRLu w jego 50 letniej historii.
          Nie chcesz nie pij tylko klekaj przed czarnymi bedącymi od lat
          symbolem "pokoju, tolerancji, miłosierdzia i broń Boże nigdy łap we krwi cudzej
          nie umoczyli"
          • Gość: mozzarella historia każe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 12:07
            nie chodzi o to ze Stali tylko zyl przez 5 lat PRLu!!!! Czyzby wedlug Ciebie
            wczesniej Stalin był święty? A Mao i jego piekne rewolucje to rozrywka dla ludu
            byla? A Dzierżyński i jego CzEKA a potem NKWD to organizacja charytatywna ???
            Weź sie chlopcze historii poucz bo kiepsko to widze.
            • zupper Re: historia każe pomysleć 19.08.05, 12:20
              a co ma czeka i nkwd do PRL?
              Lepszy PRL niż któraś tam republika sowiecka.PRL dla mnie i moich rodzićów to
              Gomułka, Gierek, Wałęsa, JAruzel,Okrągły stół, Kiszczak, Stocznia, zamieszki
              itd ale nie stalin nkwd, czeka ..idac tym tropem zacznijmy od wypraw krzyżowych
              • brat44 Re: historia każe pomysleć 19.08.05, 12:23
                zupper napisała:

                > a co ma czeka i nkwd do PRL?
                > Lepszy PRL niż któraś tam republika sowiecka.PRL dla mnie i moich rodzićów to
                > Gomułka, Gierek, Wałęsa, JAruzel,Okrągły stół, Kiszczak, Stocznia, zamieszki
                > itd ale nie stalin nkwd, czeka ..idac tym tropem zacznijmy od wypraw
                krzyżowych
                Ty Zupper zacznij d kupna podręcznika do Historii Polski i najlepiej takiego
                napisanego po 1989.

                Pozdrawiam,
                Braciaszek
              • Gość: mozzarella Re: historia każe pomysleć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 13:10
                A ma! W PRLu wisza tez obrazy Dzierżyńskiego i Mao ot co!!!! Mądralo.
    • Gość: wrr widać że naprawdę to zakute łby IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 18.08.05, 17:51
      w konserwę...
      • Gość: tg Re: widać że naprawdę ´o zakute ?by IP: *.lauderhill-fl.gov 18.08.05, 20:11
        Czy nie uwazacie, ze te fora to dobra sprawa? Ja mam zawsze mnostwo zabawy
        odpisujac tym co to sa wazni z urojenia. Bez tych mlodych komediantow zycie na
        co dzien byloby takie szare i bez usmiechu a tak od czasu do czasu cos
        prymitywnego, zabarwione mlodziencza paranoja i chamstwem wyskoczy jak
        przyslowiowy diabel z pudelka. Musze przyznac, ze nasza mlodziez ma cos w
        polskiego rycerstwa - zakute lby.
        • Gość: mozzarella sam jestes zakutym łbem :] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 11:25
          takie Patafiany jak Ty powinny mieć zakaz dotykania klawiatury komputera żeby
          takich głupot nie pisać.
    • map4 Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL 19.08.05, 08:28
      Rozumiem racje zarówno jednych jak i drugich. Coś w tym pomyśle na knajpę
      kontrowersyjnego jest, ukryć się nie da.

      Jeśli jednak zaczynamy zaprzątać do robory prokuratora, to uruchamiamy pewną
      lawinę, której zatrzymać się już nie da. Wtedy zażądam zamknięcia wszystkich
      jadłodajni caritasu, bo stołujący się tam ludzie mają zgubny kontakt z
      miniaturką rzymskiego narzędzia tortur oraz z podobizną torturowanego na nim
      człowieka. Dość szerzenia kultu przemocy. To samo dotyczy wszystkich kościołów
      oraz większości urzędów. Pozamykać wszystkie !

      Mam kompromisową propozycję: pozwólmy klientom rozstrzygnąć, czy przechylając
      kieliszek chcą się wpatrywać w Mao, Adolfa czy też innego papieża. Tak po
      prostu. Tą decyzję może i powinien podjąć bezpośrednio naród, a nie prokurator.
      Po co włączać do działania władzę, skoro klienci rozstrzygną to szybciej i
      sprawiedliwiej ?

      Na razie wydaje mi się, że mniejszość pragnie narzucić swoją wersję historii
      większości, posługując się przy tym (a i nadużywając - moim zdaniem) władzy
      państwowego przymusu.

      Nieładnie, towarzysze konserwatyści, nieładnie. W poprzednim ustroju też
      mniejszość decydowała o tym, co wolno a czego nie, wykorzystując do tego
      milicję, eSBecję i usłużne sądy. Nie po to robiliśmy rewolucję, żeby jedno
      jarzmo zastąpić innym - w tym przypadku czerwone katolicko-narodowym.
      • Gość: redaktor Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.wro.tvp.com.pl / *.tvp.pl 19.08.05, 15:16
        kolego, wymordowanie przez komunistów kilkudziesięciu milionów ludzi to
        niestety nie s/f tylko fakt, nie trzeba byc rewizjonista historii by znac
        okrucienstwa tych ludzi. ciekawe, ze zwykle ci ktorzy popierają ta knajpę i te
        portrety tak źle pisza o kosćiele!
        • Gość: ano ależ IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.08.05, 19:16
          Tu nie chodzi o kościół czy do niego awersje - skoro ty negujesz 80 lat
          komunizmu to czemu odmawiasz prawa negowania działalności KK na przestrzeni
          wieków i ich ofiar które zabijano w imię boże nawracając? To takie same zycia i
          smierci a symbole wiszą
    • Gość: niezorientowany kt a czy... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.05, 13:49
      ...mlodzi konserwatysci
      to mlode pisiaki?
      • brat44 Re: a czy... 19.08.05, 14:00
        jest jako rzeczesz.
        • Gość: aaa Re: a czy... IP: *.e-wroc.com 19.08.05, 16:20
          młodzi konserwatysci protestuja ,a ciekawe czy niegdy nie byli w tej knajpie na
          imprezce , sa tam niezłe.
      • leonidas_grek Re: a czy... 19.08.05, 18:23
        Nie młode pisiaki, tylko młode PiSiorki :)
        • Gość: Trener Re: O CZYM ROZMOWA????? IP: *.kom / *.kom-net.pl 19.08.05, 20:17
          Przecież nikt nie neguje pomysłu knajpy a'la PRL. Pomysł świetny i klimat
          kanjpy też jest niezły. podobnie jak filmy Barei. I wszytsko byłoby ok, gdyby
          wisieli sobie na ścianach Gomułka i Gierek. Ale nie zbrodniarze (Stalin, Mao)!
          I tu MK ma rację!
    • Gość: atx Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.05, 21:23
      Mnie tez mierzi jak jestem w PRLu, skadinad fajnym klubie (pomijajac bezmozgow na
      bramce) i widze stalina na scianie
      I nie ma to nic wspolnego z zadnym oszolomstwem, po prostu typ to morderca.
      • Gość: smik Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.hsd1.co.comcast.net 20.08.05, 03:54


        nie chodz do PRL- znajdz sobie inny klub i bedziesz mial swiety spokoj. Po co
        masz sie mirzic???

        Trzeba wiedziec kim sa ci panowie na scianie,zeby nie wypasc na ostatniego glaba
        kapuscianego.ale nie ma powodu zeby zamykac lokal ze wzgledu na wystroj.

        Jest w tym jakis rodzaj katharsis,ze juz mozna sie smiac z tego co straszylo po
        nocach/ Jak ludzie zaczna miec dosc tych geb przebrzydlych to przestana
        chodzic do klubu i wlasciciele beda musieli zmienic koncepcje Na sile to sie tu
        nic nie da dobrego zrobic.

        A z klubami to tak jest ze jak chcesz to idziesz a jak nie to nie. Wolna wola.
        czyli Wolnosc.
        • Gość: atx Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.05, 17:20
          to nie dziala tak, jak piszesz: "jak sie nie podoba to tam nie chodz". chodze czasem,
          bo chce i lubie - ale czy automatycznie nie mam przez to prawa do krytyki tego, co mi
          sie tam nie podoba? rzadko kiedy w zyciu cos jest tak czarno-biale, jak bywa w
          wypowiedziach na tym forum.

          > ale nie ma powodu zeby zamykac lokal ze wzgledu na wystroj.
          przeciez nie napisalem, ze zadam zamkniecia lokalu. dlaczego przypisujesz mi takie
          podejscie?

          w prl wkurzaja mnie bramkarze i stalin (i kombinacje z vatem - slynny zestaw "piwo za
          3zl+paluch za 4"), ale wiele innych rzeczy jest fajnych. czasem tam bywam i dobrze sie
          bawie, ale nie mam zamiaru klasc przez to uszu po sobie i nie odzywac sie, jak mi cos
          nie pasuje.
          • Gość: piwko_pod_Stalinem 30% udziałów w tej knajpie ma Dutkiewicz :( IP: 209.216.91.* 23.08.05, 09:44
            ...dlatego knajpa jest nie do ruszenia. Próbowałem na tym forum poruszyć
            kwestie szczególnie wrażliwą dla tych, którzy stracili bliskich w łagrach i
            czystkach NKWD, niestety dzisiaj piwko \"pod Stalinem\" musimy zaakceptować bo
            ktoś na górze ma mocne plecy. Szkoda.
            • map4 Re: 30% udziałów w tej knajpie ma Dutkiewicz :( 24.08.05, 08:14
              To jest bombowa wiadomość. Wiesz, czy podejrzewasz ?
              W jego oświadczeniu majątkowym nie ma o tych udziałach ani słowa.

              Możesz rozwinąć temat ?
            • brat44 Re: 30% udziałów w tej knajpie ma Dutkiewicz :( 28.08.05, 17:16
              No teraz to stary odjechałeś entelektualnie. dawno takich głupot nie czytałem,
              no od czasu, postów o majorze WSI. Ale gratuluje fantazji!!
              Nie wiem czy słyszałeś o tym, że Dutkiewicz z Kiszczakiem prowadzą dochodowy
              lokal w Mińsku, a podobno, tak słyszałem od krasnala na świdnickiej, że Schet
              też ma do nich dołączyć.
    • callafior Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL 23.08.05, 17:26
      Nie mają już się czego czepić. Jakby nie było prawdziwych problemów.
    • Gość: Domino Re: Młodzi Konserwatyści kontra pub PRL IP: 83.147.130.* 27.08.05, 18:32
      Mlodzi konserwatysci do roboty...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka