Gość: gwiazdka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.09.02, 19:22 czekam na anegdoty, wspomnienia, opinie o nauczycielach ze slawnej siodemki ;P mam nadzieje, ze sie doczekam ;))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jabłko Re: VII LO IP: *.biuro.kom / 10.102.5.* 06.09.02, 22:26 mogę sie dopisac chociaż na razie to ja uczęszczam do ww szkoły i chyba inaczej sie patrzy na swoje liceum z perspektywy czasu, bo tak na bieżące ciężko pokusić sie o jakieś małe podsumowanie itd. ...teraz mi sie przypomniało że taki watek juz istnieje i tam jest sporo wpisów , vide: szkolne wspomnienia (jakoś tak) pozdr.:-) Odpowiedz Link Zgłoś