IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.09.02, 19:22
czekam na anegdoty, wspomnienia, opinie o nauczycielach ze slawnej
siodemki ;P
mam nadzieje, ze sie doczekam ;)))
Obserwuj wątek
    • Gość: jabłko Re: VII LO IP: *.biuro.kom / 10.102.5.* 06.09.02, 22:26
      mogę sie dopisac chociaż na razie to ja uczęszczam do ww szkoły i chyba inaczej
      sie patrzy na swoje liceum z perspektywy czasu, bo tak na bieżące ciężko
      pokusić sie o jakieś małe podsumowanie itd. ...teraz mi sie przypomniało że
      taki watek juz istnieje i tam jest sporo wpisów , vide: szkolne wspomnienia
      (jakoś tak) pozdr.:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka