Gość: Sceptyk
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.10.05, 07:57
W piątkowej Wieży Ciśnień, dodatku do Gazety Wyborczej, ukazał sie wywiad z
panem Kosendiakiem. Można sie tam wiele dowiedzieć na temat kulisów decyzji o
powołaniu szefa Wratislavii. Odpowiedając na pytania pan A.K. obnaża swoją
niekompetencję i brak kwalifikacji na to stanowisko. Z wywiadu wynika jasno,
że Andrzej Kosendiak sam latał po mieście i zbierał podpisy pod swoją
kandydaturą, nie wiadomo kto list napisał , bo nikt się nie przyznaje, ale
skoro tylko on z tym listem chodził...? Okazuje sie też, że mamy do czynienia
z artystą partyjnym i ideowym. Dobrze by było, gdyby czytelnicy
zainteresowani kulturą w tym mieście mogli przeczytać ten wywiad w wersji
internetowej GW.