Gość: d IP: *.umwd.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 23.11.05, 10:27 czy ktoś wie, gdzie można zrobić badanie moczu na posiew. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: posiew moczu IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 23.11.05, 10:30 dla dzieci na kasprowicza w szpitalu korczaka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: af Re: posiew moczu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.11.05, 11:46 W Labolatorium Medycznym przy Weigla 12 (na przeciwko Szpitala Wojskowego) Odpowiedz Link Zgłoś