aszkaadam 05.01.06, 21:21 Hej,czy ktoś z trzecioklasistów tu zagląda?odezwijcie się.Chodzę do IIIa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: iga Re: sp.108 Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 10.01.06, 12:08 z III to może nie koniecznie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=398&w=25192115 Odpowiedz Link Zgłoś