Dodaj do ulubionych

sp.108 Wrocław

05.01.06, 21:21
Hej,czy ktoś z trzecioklasistów tu zagląda?odezwijcie się.Chodzę do IIIa.
Obserwuj wątek
    • Gość: iga Re: sp.108 Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 10.01.06, 12:08
      z III to może nie koniecznie

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=398&w=25192115

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka