Dodaj do ulubionych

Ortopeda - Dr Cisek

24.01.06, 13:03
Ktos z Was byl u niego? i jak wrazenia i kompetencja?
Obserwuj wątek
    • aaniam Re: Ortopeda - Dr Cisek 24.01.06, 16:13
      Ja jestem bardzo zadowolona.Dziecko zostało dokładnie zbadane + zlecono
      dodatkową diagnostykę. Mnie poinformowałwyczerpująco co i jak. KOnkretny
      lekarz. Mogę dodać, że jego diagnozę potwierdził lekarz rehabilitacji
      Wizyta trwała ok 0,5 h (na NFZ). Wcześniej chadzałam do wychwalanego
      MIchajłowa, którego osobiście nie polecam (moja wypowedź również wątku o
      ortopedzie nie Michajłowie.

      Pozdrawiam
      Ania
      • agagan Re: Ortopeda - Dr Cisek 29.01.06, 22:51
        Hej aaniam,
        napisz prosze,gdzie przyjmuje dr Cisek i jaki jest do niego nr telefonu.
        Napisz rowniez ile sie czeka w poczekalni i czy jest usg
        pozdrawiam aga
        • aaniam Re: Ortopeda - Dr Cisek 31.01.06, 13:53
          Dr Cisek przyjmuje w Dolmedzie przy ul.legnickiej na NFZ, z tego co wiem to
          prywanie też chyba tam. Akurat zapisana byłam na poranne godziny, w poczekalni
          nie czekałam zbyt długo. Ale moja koleżanka, która wybrała się prywatnie
          narzekała na ok 1 godzinne opóźnienie. Natomiast rejestrowałam niedawno dziecko
          (na NFZ) i termin mam na początek kwietnia. Podobno jak ktoś już wcześniej u
          niego był, to można było się zarejestrwać na wcześniejszy termin. Ja akurat
          wysłałam męża aby córkę zarejestrował i on był nie w temacie- więc czekamy do
          kwietnia. USG nie zauważyłam.

          Ania
          • basha Re: Ortopeda - Dr Cisek 02.02.06, 11:24
            poprosze nr telefonu
    • funiaa Re: Ortopeda - Dr Cisek 11.02.06, 22:08
      Zadzwoń do Dolmedu (tel weź z informacji tel.).
      Lekarz jest OK, tylko z reguły ma "poślizgi", ale raczej jest to wynikiem
      specyficznych pacjentów.
      Jeżeli chcesz iść na NFZ do dr Ciska, to od pediatry musisz mieć skierowanie do
      ortopedy ogólnego (a nie dziecięcego).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka