magalik 24.01.06, 13:03 Ktos z Was byl u niego? i jak wrazenia i kompetencja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aaniam Re: Ortopeda - Dr Cisek 24.01.06, 16:13 Ja jestem bardzo zadowolona.Dziecko zostało dokładnie zbadane + zlecono dodatkową diagnostykę. Mnie poinformowałwyczerpująco co i jak. KOnkretny lekarz. Mogę dodać, że jego diagnozę potwierdził lekarz rehabilitacji Wizyta trwała ok 0,5 h (na NFZ). Wcześniej chadzałam do wychwalanego MIchajłowa, którego osobiście nie polecam (moja wypowedź również wątku o ortopedzie nie Michajłowie. Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
agagan Re: Ortopeda - Dr Cisek 29.01.06, 22:51 Hej aaniam, napisz prosze,gdzie przyjmuje dr Cisek i jaki jest do niego nr telefonu. Napisz rowniez ile sie czeka w poczekalni i czy jest usg pozdrawiam aga Odpowiedz Link Zgłoś
aaniam Re: Ortopeda - Dr Cisek 31.01.06, 13:53 Dr Cisek przyjmuje w Dolmedzie przy ul.legnickiej na NFZ, z tego co wiem to prywanie też chyba tam. Akurat zapisana byłam na poranne godziny, w poczekalni nie czekałam zbyt długo. Ale moja koleżanka, która wybrała się prywatnie narzekała na ok 1 godzinne opóźnienie. Natomiast rejestrowałam niedawno dziecko (na NFZ) i termin mam na początek kwietnia. Podobno jak ktoś już wcześniej u niego był, to można było się zarejestrwać na wcześniejszy termin. Ja akurat wysłałam męża aby córkę zarejestrował i on był nie w temacie- więc czekamy do kwietnia. USG nie zauważyłam. Ania Odpowiedz Link Zgłoś
funiaa Re: Ortopeda - Dr Cisek 11.02.06, 22:08 Zadzwoń do Dolmedu (tel weź z informacji tel.). Lekarz jest OK, tylko z reguły ma "poślizgi", ale raczej jest to wynikiem specyficznych pacjentów. Jeżeli chcesz iść na NFZ do dr Ciska, to od pediatry musisz mieć skierowanie do ortopedy ogólnego (a nie dziecięcego). Odpowiedz Link Zgłoś