Dodaj do ulubionych

o Wroclawiu

13.02.06, 18:32
witam serdecznie...

poszukuje informaci (piosenki, wiersze,opowiadanie ,opisy poetyckie) o Wroclawiu.

jezeli ktos cos takiego posiad to prosze o umieszczenie tu tego...

dziekuje...

kf
Obserwuj wątek
    • Gość: Erros Re: o Wroclawiu IP: *.e-wro.net.pl 13.02.06, 18:38
      Kamillo! Zapraszam Cię jutro na kolację! Co Ty na to? :)
    • Gość: Kornholio Re: o Wroclawiu IP: *.wroclaw.mm.pl 13.02.06, 19:49
      Pisz po polsku, durnoto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka