Dodaj do ulubionych

TOALETY W CH LECLERC-TOTALNA ŻENADA

14.02.06, 18:46
Dzisiaj wybralam sie na zakupy do Leclerca. Niestety, fizjologia dała o sobie
znac- musialam skorzystac z toalety w supermarkecie. SYF, BRUD, SMRÓD... to
chyba najlagodniejsze okreslenia.
W damskiej- na 5 kabin- mozna skorzystac tylko z dwoch. W jednej urwana klamka
(jakas biedna, starsza pani przez nieuwage sie zatrzasnela w srodku i nie
mogla sama wyjsc), w kolejnej drzwi sie nie domykają, w trzeciej wokól muszli
tak nasikane, ze nie mozna nawet wejsc tam suchym butem.
Papieru oczywiscie nie ma. Rozwalone pojemniki na rolki.
Pikanterii dodaje fakt,ze czasem, w ostatniej kabinie utknie jakas para w
celach rozkosznych ;/
Na cztery umywalki- dziala tylko jedna, to chyba dla tredowatych- ukrop
sie leje i parzy łapki.
Suszarka do rąk to atrapa, nie dziala juz od dluuugiego czasu.

U panów nie lepiej- w pisuarach nie ma wody- przez trzy tygodnie lała sie w
jednym woda(trudno bylo naprawic?), więc zakręciil kurek. Rezultat- cuchnie
moczem w calej toalecie. Rąk nie mozna umyc...

Sorry, ale to nie toalety, a nawet nie kible... Nawet w sraczu jest
schludniej.
Czystość jest siłą. Leclercu, posprzątaj se w "łazienkach"!
Obserwuj wątek
    • Gość: azja Re: TOALETY W CH LECLERC-TOTALNA ŻENADA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.02.06, 19:23
      ja byłam w leclercu tylko raz ze 3 lata temu ,tylko zresztą po to , żeby skorzystać z toalety... i nie skorzystałam bo twój opis był już wtedy aktualny. to niesamowite, może to jakiś skansen?
    • Gość: piotrek Re: TOALETY W CH LECLERC-TOTALNA ŻENADA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.06, 19:24
      zastanawia mnie jedno - jesli jesteś kobietą - co robiłaś w męskiej ubikacji? jeśli mężczyzną - co robiłeś w damskiej?

      "w damskiej ubikacji jest napisane "gupi kaowiec" "
      • Gość: GT I jeszcze jedno zastrzeżenie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 20:57
        O braku automatu z prezerwatywami to już nie wspomnę!
      • Gość: Paweł Z. Re: TOALETY W CH LECLERC-TOTALNA ŻENADA IP: *.aster.pl 14.02.06, 22:43
        Przecież napisała, że w celach rozkosznych.
        Mi też średnio by pewnie poszły amory, gdybym musiał uprawiać seks w jakiejś
        obsikanej toalecie w hipermarkecie, więc rozumiem irytację.
    • Gość: Mariola Re: TOALETY W CH LECLERC IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 14.02.06, 23:20
      Nie wiem czy mamy na mysli ten sam Leclerc? na Zakladowej? Bylam tam 1.5 oraz
      2.5 roku temu i bylo czysto, papier toaletowy na miejscu, zadnych rozkosznych
      parek. Ale moze to z okazji wakacji? Nawet pani sprzatajaca byla tam caly czas
      na miejscu aktywnie sprzatajac...
    • avventura Re: TOALETY W CH LECLERC-TOTALNA ŻENADA 15.02.06, 08:38
      droga dosyc3434...
      jesli zdazylas zauwazyc, ze "czasem, w ostatniej kabinie utknie jakas para w
      > celach rozkosznych ;/" to moze zbyt dlugo po prostu siedzialas w tej toalecie
      i za bardzo sie napatrzylas...ale gratuluje dokladnosci:)
      no i wlasnie, co Ty robilas w meskiej? przeglad?:)
      • dosyc3434 Re: czy ja chadzam do meskiej? -nie. Mój mąż tak. 15.02.06, 09:12
        I to od niego mam info, ze i w męskim klopie sytuacja jest tragiczna. A z parką
        było tak, ze-gdy chciałam wejść do łazienek damskich, "nie dało rady"- pani
        sprzątająca akurat wezwała ochroniarza, by wyprosił kochanków. Wiec kolejka się
        zrobiła.
        • kriskw Re: czy ja chadzam do meskiej? -nie. Mój mąż tak. 15.02.06, 09:33
          No dobra. Ale ja się pytam kto to wszystko niszczy??? I jakim sposobem w
          damskiej toalecie jest nasikane na podłodze - ja tego nie rozumiem. Jak wy
          kobiety to robicie?????? PS. Nigdy tam nie byłem (w toalecie) ale była i to nie
          raz moja żona i nie narzekała.
        • avventura ... 15.02.06, 09:53
          ok dosyc przyznam czepiam sie:)
          ale zastanawia mnie,
          czemu ochrona sie wtraca do tego co delikwent/delikwenci robia w toalecie?:)


          • Gość: dosyciowa Re: ... IP: *.e-wro.net.pl 15.02.06, 11:24
            ojej, bo blokują kabinę. A może są zazdrosni? ;)
            • Gość: hyhy Re: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 19:10
              Bo nie mają pojęcia, że...

              "Najlepsza na świecie, jest miłość w klozecie, la, la, la, la, la... "

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka