Gość: Reni
IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl
18.10.01, 21:25
Sluchajcie co myslicie o aktorze Robercie Gonerze? Mi sie on bardzo podoba
(mimo ze nie jest przystojniakiem jak z obrazka). Poza tym bardzo dobrze gra.
To prawda ze jest z Wroclawia? Jest jeszcze ktos komu sie on podoba?