Gość: Maciek IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 29.12.02, 19:30 Witam szukam jakiejs kafejki, firmy, lub instytcji ktora zgodzila by sie zalozyc server do gier(counter-strike) napewno przyniesie to korzysc kafejka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj