Dodaj do ulubionych

NOCLEG WE WROCKU - PROSZĘ O POMOC!!!

IP: *.lanet.wroc.pl 23.01.03, 12:13
Znajomy ma przyjechać na weekend do wrocławia i ze względu na fakt, że
mieszkam u rodziny to nie ma on gdzie przenocować. Szukałam w necie hoteli,
schronisk ale nic poniżej 70 złotych nie znalazłam. A to trochę za duże
pieniążki jak dla niego....Bardzo bym WAS prosiła o pomoc w znalezieniu
jakiegoś lokum. Nie musi być to hotel, może być jakieś schronisko - grunt
żeby można się było gdzieś przespać. Bardzo fajnie by było gdyby cena nie
przekraczała 40 zlotych - brzmi chyba śmiesznie ale może są takie noclegi we
Wroclawiu cio? Znalazłam w schronisku młodzieżowym TUMSKIM nocleg za 30
złotych ale to pokój dwuosobowy i trzeba by było dopłacić za kogoś drugiego
żeby on był tam sam bo inaczej może tam przyjść jakaś OBCA osoba. Bardzo
proszę o jakieś informacje. Będę wdzięczna za każdy telefon, czy najlepiej
stronę internetową lub ceny - za wszystko z góry serdecznie WAM dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka