IP: W3cache.Rozanka.WROC.PL:* 25.01.03, 14:35
Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania, ale że nie ma róży bez
kolców, to i mnie gnębi kredyt mieszkaniowy. Zaciągnąłem go w euro. Ostatnie
poczynania pewnego chorego psychicznie ministra, pana Kołodki, doprowadziły
do takiej zwyżki kursu, że w ciągu jednego popołudnia straciłem fortunę.
Kiedy wreszcie przestaną rządzić nami idioci!? Przecież zadłużenie
zagraniczne Polski to też waluty obce, dlatego rząd powinien dążyć do
umacniania złotówki, nie zaś do jej deprecjacji!
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis Re: Kurs EURO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.01.03, 18:40
      Gość portalu: Kredytobiorca napisał(a):

      > Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania, ale że nie ma róży bez
      > kolców, to i mnie gnębi kredyt mieszkaniowy. Zaciągnąłem go w euro. Ostatnie
      > poczynania pewnego chorego psychicznie ministra, pana Kołodki, doprowadziły
      > do takiej zwyżki kursu, że w ciągu jednego popołudnia straciłem fortunę.
      > Kiedy wreszcie przestaną rządzić nami idioci!? Przecież zadłużenie
      > zagraniczne Polski to też waluty obce, dlatego rząd powinien dążyć do
      > umacniania złotówki, nie zaś do jej deprecjacji!

      tylko,że to export ciągnie nasza gospodarke a jego opłacalnosc jest zalezna od
      opłacalnego(wysokiego) kursu euro.

      [P.S. Trzeba było wziąść kredyt we Frankach Szwajcarskich(to najbardziej
      stabilna waluta na swiecie)
      • Gość: gosc Re: Kurs EURO- "WROBEL" STABILNY ! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 26.01.03, 05:43
        - To tak bedzie ! Unia Europejska Grabarzem Polski !Precz z "EURO" -
        PRECZ Z UNIA EUROPEJSKA -!!
        - Gosc-

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka