Gość: Kredytobiorca
IP: W3cache.Rozanka.WROC.PL:*
25.01.03, 14:35
Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania, ale że nie ma róży bez
kolców, to i mnie gnębi kredyt mieszkaniowy. Zaciągnąłem go w euro. Ostatnie
poczynania pewnego chorego psychicznie ministra, pana Kołodki, doprowadziły
do takiej zwyżki kursu, że w ciągu jednego popołudnia straciłem fortunę.
Kiedy wreszcie przestaną rządzić nami idioci!? Przecież zadłużenie
zagraniczne Polski to też waluty obce, dlatego rząd powinien dążyć do
umacniania złotówki, nie zaś do jej deprecjacji!