twister700 24.06.06, 17:38 czy jest już czynna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.06.06, 18:06 tez jestem zainteresowany tematem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 00:33 rózanka zawsze jest czynna. przeciez to osiedle (proponuje sprecyzowac pytanie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.06.06, 12:58 proponuje popukać się w czoło.a może to po prostu skutek upałów,jednym pada na serce innym na głowę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inc. Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 14:31 hmm ja dzis wyszlam z domu i nawet do niego wrócilam. tak, różanka zdecydowanie jest czynna :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ircys Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 16:49 tak, jest juz czynna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leppaha Re: różanka IP: *.crowley.pl 26.06.06, 15:49 A czy jest już czynny Nowy Dwór? Podobno też Sępolno i Biskupin mają być nieczynne do odwołania, wie coś ktoś na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś
grazia_h Re: różanka 26.06.06, 15:59 www.wroclaw.pl/m36355/p33387.aspx#2 podobno wszystkie baseny są już czynne!ale na który można się wybrać z dwulatkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zas Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.06.06, 16:08 Leppaha z tobą faktycznie źle,ale nie martw sie to minie to taki stan przejściowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mana Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 17:19 jutro nieczynny bedzie na 100% kozanów. Nie wiadomo na jak dlugo. Różanka na cale szczescie jest juz znowu czynna. ufff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: różanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:45 czynna bilety po 2 zł, ale w basenie tylko kałuża wody,podobno cały czas się nalewa (chyba po kropelce skoro tak długo trwa).Pani sprzedająca tak "sympatyczna"za każde kolejne pytanie kiedy będzie pełen basen,zabija samym wzrokiem brrrr.....Jak można kogoś takiego zatrudniać kto odstrasza klientów? Odpowiedz Link Zgłoś
beeaataa25 Re: różanka 29.06.06, 18:04 co z w końcu z tą różanką????kąpieliskiem "Różanka"gdyby ktoś miał wątpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.07.06, 16:43 czy ktos wie czy woda do brodzika na kąpielisku "różanka"już się nalała?podobno leje się od ubiegłego tygodnia-tak informuje kobieta sprzedająca bilety, jednak wody nie widać. Odpowiedz Link Zgłoś