24.06.06, 17:38
czy jest już czynna?
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.06.06, 18:06
      tez jestem zainteresowany tematem
    • Gość: z Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.06.06, 21:42
      • Gość: k Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 00:33
        rózanka zawsze jest czynna. przeciez to osiedle

        (proponuje sprecyzowac pytanie)
        • Gość: z Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.06.06, 12:58
          proponuje popukać się w czoło.a może to po prostu skutek upałów,jednym pada na
          serce innym na głowę...
          • Gość: inc. Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 14:31
            hmm ja dzis wyszlam z domu i nawet do niego wrócilam. tak, różanka zdecydowanie
            jest czynna :D
        • turez Re: różanka 26.06.06, 14:24
          moze jej chodzilo o młyn rózanka :P
    • Gość: Ircys Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 16:49
      tak, jest juz czynna
    • Gość: Leppaha Re: różanka IP: *.crowley.pl 26.06.06, 15:49
      A czy jest już czynny Nowy Dwór? Podobno też Sępolno i Biskupin mają być
      nieczynne do odwołania, wie coś ktoś na ten temat?
      • grazia_h Re: różanka 26.06.06, 15:59
        www.wroclaw.pl/m36355/p33387.aspx#2
        podobno wszystkie baseny są już czynne!ale na który można się wybrać z
        dwulatkiem?
      • Gość: zas Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.06.06, 16:08
        Leppaha z tobą faktycznie źle,ale nie martw sie to minie to taki stan
        przejściowy
      • Gość: mana Re: różanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 17:19
        jutro nieczynny bedzie na 100% kozanów. Nie wiadomo na jak dlugo. Różanka na
        cale szczescie jest juz znowu czynna. ufff
        • Gość: as Re: różanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:45
          czynna bilety po 2 zł, ale w basenie tylko kałuża wody,podobno cały czas się
          nalewa (chyba po kropelce skoro tak długo trwa).Pani sprzedająca tak
          "sympatyczna"za każde kolejne pytanie kiedy będzie pełen basen,zabija samym
          wzrokiem brrrr.....Jak można kogoś takiego zatrudniać kto odstrasza klientów?
          • beeaataa25 Re: różanka 29.06.06, 18:04
            co z w końcu z tą różanką????kąpieliskiem "Różanka"gdyby ktoś miał wątpliwości.
    • Gość: x Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.06.06, 21:02
      • Gość: gość Re: różanka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.07.06, 16:43
        czy ktos wie czy woda do brodzika na kąpielisku "różanka"już się nalała?podobno
        leje się od ubiegłego tygodnia-tak informuje kobieta sprzedająca bilety, jednak
        wody nie widać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka