Gość: birofil
IP: 80.68.224.*
14.02.03, 16:00
witam
jadąc dziś koło browaru piastowskiego naszła mnie pewna myśl
czy na wzór pijalni w browarze żywieckim nie mozna by było zrobic
podobnego "lokalu "na terenie piasta
miejsca sporo a pewnie chetni znaleźli by sie aby tam pobiesiadować
oczywiśćie wielkość tego przybytku nie musiała by być taka jak w żywcu
ale......
teraz pod piastem możemy sie napić tylko piwa z butelki a tak można dodać z
dwie nalewareczki do kegów i świeże piwko prosto z taśmy leciało by na chwałę
browaru
calsberg - okocim -piast firma nie mała ze zrobieniem czegoś takiego nie
powinna mieć problemu
co wy na to ??
pozdro
birofil /za ort. sory/