Dodaj do ulubionych

PIJALNIA PIWA W BROWARZE PIASTOWSKIM

IP: 80.68.224.* 14.02.03, 16:00
witam
jadąc dziś koło browaru piastowskiego naszła mnie pewna myśl
czy na wzór pijalni w browarze żywieckim nie mozna by było zrobic
podobnego "lokalu "na terenie piasta
miejsca sporo a pewnie chetni znaleźli by sie aby tam pobiesiadować
oczywiśćie wielkość tego przybytku nie musiała by być taka jak w żywcu
ale......
teraz pod piastem możemy sie napić tylko piwa z butelki a tak można dodać z
dwie nalewareczki do kegów i świeże piwko prosto z taśmy leciało by na chwałę
browaru
calsberg - okocim -piast firma nie mała ze zrobieniem czegoś takiego nie
powinna mieć problemu
co wy na to ??
pozdro
birofil /za ort. sory/
Obserwuj wątek
    • Gość: wro22 Re: PIJALNIA PIWA W BROWARZE PIASTOWSKIM IP: *.micha.pl 14.02.03, 17:48
      jest tam przeciez taka zolta budka z piwem :))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka