Gość: snoooooooopy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.09.06, 12:18
Czy wie ktoś może, gdzie we Wrocławiu robią regenerację włosów za pomocą PARY WODNEJ??? Tzn. nakładają odżywkę i para wodna (nie ciepło, tylko para) ją "wtłacza" we włosy. Kiedyś, dawno temu to robili w Tesco na Bielanach, jak jeszcze był tam "Gabriel" i jest to na prawdę bardzo skuteczny zabieg. Niestety teraz nie mogę go nigdzie znależć, a mam takie siano na głowie, że zwykłe odżywki g...no pomagają :(((
Proszę, pomóżcie!!!