Dodaj do ulubionych

Regeneracja włosów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 12:18
Czy wie ktoś może, gdzie we Wrocławiu robią regenerację włosów za pomocą PARY WODNEJ??? Tzn. nakładają odżywkę i para wodna (nie ciepło, tylko para) ją "wtłacza" we włosy. Kiedyś, dawno temu to robili w Tesco na Bielanach, jak jeszcze był tam "Gabriel" i jest to na prawdę bardzo skuteczny zabieg. Niestety teraz nie mogę go nigdzie znależć, a mam takie siano na głowie, że zwykłe odżywki g...no pomagają :(((
Proszę, pomóżcie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: kasik Re: Regeneracja włosów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 16:35
      Rok temu miałam robioną regeneracje na Legnickiej w studio Quattro.Byłam bardzo
      zadowolona.
      • trenchard Re: Regeneracja włosów 14.09.06, 22:46
        I to było robione właśnie parą?
        • Gość: pimka3 Re: Regeneracja włosów IP: *.os1.kn.pl 15.09.06, 16:22
          W Quattro nie robia za pomoca pary ale zabieg rekonstrukcji włosa (bo tak tam sie nazywa regeneracja) jest genialny. Az mi sie gumka z wlosow zeslizguje:)
          Wykonywany jest na kosmetykach JOICO, a siedzi sie na super wygodnych fotelach z funkcja masazu.
          POLECAM!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka