kit16
16.09.06, 17:59
Jestem za tym aby kierowcy autobósów i tramwajów przeszli obowiazkowe
szkolenie savoir vivre (dobrego wychowania) bo dzis spotkałem sie z głupota i
to powazna w wyniku czego mam uszczerbek na zdrowiu prosze o komentarze !!!!!!!!!!