Dodaj do ulubionych

Przedszkole

25.09.06, 14:05
czy ktoś posyła dziecko do przedszkola sióstr Jadwiżanek ul.Piwna? Jakie
opinie? Czy macie jakieś zastrzeżenia? Opieka, wychowanie itd... Interesuje
mnie wszystko!
Dzięki!
Obserwuj wątek
    • aniaora Re: Przedszkole 25.09.06, 21:45
      Ja posyłam już trzecie. Zastrzeżeń w zasadzie nie mam, w tej chwili nie bardzo mam czas sie dłużej rozpisywać, ale na konkretne pytania chetnie odpowiem.
      Może tylko to co mi się nasuwa na szybko. Super warunki lokalowe, ładny i duzy ogród, koszt taki jak w przedszkolu państwowym. Opieka bardzo dobra, Wojtuś jest najmłodszy w grupie, bo posłałam go rok wczesniej, ale sobie radzi i panie z nim też. W kazdej grupie jest siostra i panie do pomocy, ale u niego w zasadzie głównie panie sie zajmują. Bardzo sympatyczne, zreszta nigdy tam jakoś sie z innymi nie spotkałam (czyt. niesymaptycznymi). Dużo i chetnie mówią co było i jak. Pytaj to spróbuje odpowiedzieć konkretniej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka