okawangoo 25.09.06, 14:05 czy ktoś posyła dziecko do przedszkola sióstr Jadwiżanek ul.Piwna? Jakie opinie? Czy macie jakieś zastrzeżenia? Opieka, wychowanie itd... Interesuje mnie wszystko! Dzięki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniaora Re: Przedszkole 25.09.06, 21:45 Ja posyłam już trzecie. Zastrzeżeń w zasadzie nie mam, w tej chwili nie bardzo mam czas sie dłużej rozpisywać, ale na konkretne pytania chetnie odpowiem. Może tylko to co mi się nasuwa na szybko. Super warunki lokalowe, ładny i duzy ogród, koszt taki jak w przedszkolu państwowym. Opieka bardzo dobra, Wojtuś jest najmłodszy w grupie, bo posłałam go rok wczesniej, ale sobie radzi i panie z nim też. W kazdej grupie jest siostra i panie do pomocy, ale u niego w zasadzie głównie panie sie zajmują. Bardzo sympatyczne, zreszta nigdy tam jakoś sie z innymi nie spotkałam (czyt. niesymaptycznymi). Dużo i chetnie mówią co było i jak. Pytaj to spróbuje odpowiedzieć konkretniej. Odpowiedz Link Zgłoś