eliz1971
05.10.06, 09:22
to jedna wielka żenada!! Wczoraj od godz. 17 spod Fat-u nie jeżdził ani 119
ani 319, mimo rozkładu o godz. 17.27 i 17.33, nie było żadnego, przyjechał
dopiero o godz. 17.55. Dzwoniłam pod numer skarg i wniosków 071/321-72-71,
pan powiedział odkrywczym głosem, że są korki i oni o tym wiedzą. No to
k...rwa odkrył Amerykę !!. Nie dość, że zmienili trase przez zamknięta
Krzemieniecką i teraz jeżdzi na Muchobór W. tylko 319 i 119, które mają tylko
2 kursy na godzinę to jeszcze ich nie ma. Skoro zabrali 107 to może
zwiększono by częstotliwość rzekomo szczytowego 319 i zastąpiono go małym
busem, bo normalny autobus i tak wozi w większośc powietrze. Przecież w
rzeczywistości i tak większość dojażdza do Grabiszyńskiej pod Fat i tam się
przesiada, zrobic więc busy dojażdzające tylko Fat-Nowy D. krzyżówka, które
kurosowac będą ciagle. Korki się robia, bo ludzie maja w dupie czekanie
godzine na autobus, to jest k...wa ŻENADA!!!