25.10.06, 21:38
Bede na krotkich feriach, tydzien, we W-wiu na poczatku grudnia. Co z wolnym
czsem, co robic? Czy jest juz wybudowana jakas dobra plywalnia, jakies
centrum sportowe(silownia etc). Co robic pozatym, gdzie pojsc, co zwiedzac?
Z gory dzieki za rady.
Obserwuj wątek
    • Gość: fyt Re: co robic? IP: *.e-wro.net.pl 25.10.06, 22:27
      We Wrocławiu nie spędza się ferii, tu nic w zimie nie ma do roboty.Można sobie
      z górki na sankach pozjeżdżać.
      • tomek854 Re: co robic? 25.10.06, 23:43
        ...jak jest snieg ;-)
      • Gość: bałwanek Re: co robic? IP: *.e-wro.net.pl 26.10.06, 06:42
        z której górki ?
      • Gość: fosforan Re: co robic? IP: 193.214.228.* 26.10.06, 07:48
        czy naprawde nie ma nic ciekawego, zabieram ludzi z pracy, nie bedziemy chyba
        chodzic caly czas po muzeach albo po rest
    • Gość: corgan po co Ci człowieku jakieś baseny i siłownia? IP: *.chello.pl 26.10.06, 07:58
      10 lat temu ludzie z Wrocławia jeżdzili na baseny do Leszna (tylko 99km od
      Wrocławia) albo do Polkowic (70km).

      Od tego czasu wiele sie zmieniło i można jeżdzić blizej - polecam piękne
      aquaparki dookoła Wrocławia - Bielawa, Oleśnica, Brzeg Dolny, Jelcz,
      Świebodzice. Polkowice i Leszno nadal działają żeby nie było... Leszno,
      Polkowice i Bielawa są niczego sobie wiec polecam takowe wycieczki krajobrazowe.

      Poza tym - tu się chodzi na rynek na piwo a nie pływa swoim tłustym d...pskiem
      po jakiś basenach.

      > Czy jest juz wybudowana jakas dobra plywalnia, jakies
      > centrum sportowe(silownia etc

      Nie jesteś przypadkiem z Warszawy?
      • Gość: kalimera6 Re: po co Ci człowieku jakieś baseny i siłownia? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.10.06, 15:48
        a lodowiska?
        1)wejherowska
        2)rynek
        3)toruńska
        4)spiska

        • Gość: fosforan Re: po co Ci człowieku jakieś baseny i siłownia? IP: *.bb.online.no 26.10.06, 16:35
          nie umiem jedzic na lyzwach
          • Gość: kalimera6 Re: po co Ci człowieku jakieś baseny i siłownia? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.10.06, 16:42
            nigdy nie jest za pozno :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka