fosforan
25.10.06, 21:38
Bede na krotkich feriach, tydzien, we W-wiu na poczatku grudnia. Co z wolnym
czsem, co robic? Czy jest juz wybudowana jakas dobra plywalnia, jakies
centrum sportowe(silownia etc). Co robic pozatym, gdzie pojsc, co zwiedzac?
Z gory dzieki za rady.