Dodaj do ulubionych

godna śmierć

21.11.06, 20:54
Bardzo proszę o pomoc. Szukam dobrego, delikatnego onkologa-chirurga który
udzieliłby informacji na temat dalszego leczenia bliskiej mi osoby, która
własnie przegrywa walkę z nowotworem. Nigdy nie przypuszczałam jak bardzo
trudne to są wybory, a chodzi właśnie o podjęcie tej podstawowej decyzji...o
kontynuacji leczenia lub pozostawienie wszystkiego w rękach Boga. Obawiam się
najgorszego, cierpienie jest nieuniknione... ale każdy chciałby aby było ono
jak najmniejsze, prawda? Byłam dziś w przychodni przyszpitalnej na ul
Hirszfelda, ale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak wyglądają takie
wizyty...i trudno winić tu lekarzy...bo w jaki sposób mają ogarnąć tylu
pacjentów w tak krótkim czasie? Chcielibyśmy więc w spokoju porozmawiać ze
specjalistą aby podjąć decyzję.
Obserwuj wątek
    • gontcha Re: godna śmierć 21.11.06, 23:53
      www.onkomed.pl
      mają też wyjazdową opiekę paliatywną
      • Gość: marysia Na to macie jeszcze czas, teraz musicie walczyć. IP: *.os1.kn.pl 22.11.06, 02:10
        Walcz o bliską ci osobę, moi bliscy walczyli o mnie wraz z moim wspaniałym
        lekarzem , dzwoniłam do niego zawsze, kiedy byłam w dołku (czyli bardzo
        często), nigdy nie okazał zniecierpliwienia, zdarzało się, że musiałam usłyszeć
        jego słowa pocieszające nawet kilka razy w tygodniu, które dopingowały mnie do
        walki.
        Mój lekarz jest prof. miał bardzo dużo pracy i wiele innych pacjentek, mimo to
        iż był bardzo zapracowany, mimo to nie był obojętny, kiedy bardzo go
        potrzebowałam.
        Lekarz w tej tragicznej chwili jest bardzo ważną osobą dla pacjenta i rodziny,
        nasz wspierał również męża i dzieci.
        Mi się udało wygrać ze śmiercią - minęło już 5 lat. Walcz i postaraj się
        wyzwolić walkę osobie, którą kochasz, musicie wygrać!, Tylu ludziom się udaje,
        Wam też powinno się powieść, tylko walczcie.
        Mój prof. jest ginekologiem, nie wiem, jakiego ty szukasz - ale dzwoń po
        rodzinie, znajomych, w tym przypadku musi to być lekarz najlepszy, z
        najlepszych.


        Na Pl. Dominikańskim jest kościół środku po prawej stronie jest kapliczka, do
        której chodziłam się modlić o zdrowie, chodzą tam chorzy ludzie i ich bliscy,
        ponoć ma moc uzdrawiającą.
    • Gość: Gosc Re: godna śmierć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.06, 12:40
      We wroclawiu w styczniu w pierwszy weekend po nowym roku beda warsztaty
      psychoterapeutyczne dla pacjentów z chorobą nowotworowq i ich bliskich.Warsztaty
      pomoga Wam wzmocnić nadzieję i radzić sobie ze stresem jaki niesie taka
      sytuacja, bedą bezplatne. Wiadmosc wkrotce na stronie www.simonton.pl Zycze Wam
      powodzenia w walce z choroba.
      Ewa Smok-Tylko
      • Gość: mikroauka Re: godna śmierć IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.11.06, 20:44
        Dziękuję bardzo. Zapisałam nas też na wizytę do doktora Bębenka w Onomedzie i
        napisałam podanie do dyrektora szpitala na Hirszfelda z prośbą o przyspieszenie
        terminu operacji. Choć o nie pomoże, to może chociaż ulży w cierpieniu.
        Dziękuję Wam za dobre słowa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka