hektor_wektor
07.12.06, 02:45
Ech, chciałoby się uczestniczyć w takiej wyprawie. Już trzeci rok myślę o
podróży do Irkucka, na Syberię... A tu jeszcze wątek z dziedziny muzykologii.
To jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu! Czy wyprawa zostanie jakoś
podsumowana? Czy przewidziane jest jakieś spotkanie, szersza prezentacja wniosków?
h_w