Gość: poznaniak
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
15.04.03, 09:30
w porównaniu z Wrocławiem. Właśnie przeglądałem stronę internetową
Wrocławia, śliczne zdjęcia Rynku i Miasta, widać, że to duże miasto w
przeciwieństwie do Poznania, który przy Wrocławiu wygląda na grajdoł. Jednak
to Wrocek zasługuje na miano metropolii zachodniej Polski, a nie zasciankowy
Poznań, który szczyci się swoją czystością i porządkiem, a prawda jest
całkiem inna. Zasrane chodniki i trawniki, pełno śmieci itd. Nawet Gazeta
musi przedsięwziąć akcję zgłaszania brudnych miejsc, tak jakby służby
miejskie nie widziały stert śmieci zalegających ulice poza centrum miasta.
Teraz trochę pozerzy zaczynają sprzątać, bo zbliża się 750 lecie lokacji
Poznania, a tak naprawdę to jedna wielka gemela w tym naszym Poznaniu.
Zazdroszczę Wam Wrocławiacy otwartości na innych i braku zadufania w sobie
(co widać u wielu poznaniakó), także jeżeli za jakiś czas stanę się
mieszkańcem Wrocławia to myślę, że przyjmiecie mnie bez uprzedzeń,
pozdrawiam !!!