05.04.07, 19:20
Szukam osoby ktora udzieli mi lekcji z ang raz w tyg konwersacje poziom
sredniozaaw.Prosze o propozycje:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Agnieszka Re: Angielski IP: *.brochow.net 07.04.07, 19:13
      Chetnie udziele konwersacji z angielskiego z dojazdem do korepetytora (ul.
      Leonarda da Vinci - Brochow). Cena to 25zl/60 min. Moj e-mail :
      skarbnik_wroclaw@op.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka