nowa27 05.04.07, 19:20 Szukam osoby ktora udzieli mi lekcji z ang raz w tyg konwersacje poziom sredniozaaw.Prosze o propozycje:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Agnieszka Re: Angielski IP: *.brochow.net 07.04.07, 19:13 Chetnie udziele konwersacji z angielskiego z dojazdem do korepetytora (ul. Leonarda da Vinci - Brochow). Cena to 25zl/60 min. Moj e-mail : skarbnik_wroclaw@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś