kaszpirowski 06.04.07, 14:50 Rispekt dla gośćia. Robi co lubi. Lubi co robi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotr Kucharz na telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 15:27 Jaka subtelna ta kryptoreklama - jak musniecie sztacheta Odpowiedz Link Zgłoś
anu_anu Re: Kucharz na telefon 06.04.07, 16:01 Jakoś mi to nie szkodzi. Jak się tak zastanowić - to o czym można napisać pozytywnie aby nie było reklamą? Poza pogodą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Kucharz na telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 17:06 Mozna pisac o tym samym tylko troche inaczej. Nie trzeba zaraz podawać cen, nazwisk. Jeszcze tylko numeru telefonu brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: Kucharz na telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 20:07 Zgadza sie czlowieku!! Jeszcze może na oczach taki czarny podłużny pasek mu umieścić prawda?Tomasz K.- kucharz na telefon. Za X zł, służy przez godzinę radami. To byłby niesamowicie wiarygodny i napisany "nieco inaczej" tekst ;) No ręce opadają. Zawsze się znajdzie ktoś,kto dopatrzy sie rzekomej kryptoreklamy. Człowiek gotuje z pasją, opisuję to co lubi, pomaga także tym, którzy chcą się naczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
javall Re: Kucharz na telefon 09.04.07, 14:50 A szkoda!! Powinien byc podany nr telefonu!!! Chetnie bym skorzystal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr overseas IP: 89.101.37.* 06.04.07, 17:25 czy dojezdza ten Pan do Dublina? Moze ktos by tu taki biznes zalozyl :-) jestem pierwszy w kolejce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: delfin nic nie mam przeciw takiej reklamie IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 07.04.07, 20:52 tylko jest niekompletna... to jaki jest ten nr telefonu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mkcafe Kucharz na telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.07, 01:55 może i reklama - ale reklama jest dźwignia handlu, gość działa w usługach i to z pasją (tak pisze) - a podobno to najbardziej poszukiwani ludzie w tym kraju :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirai Re: Kucharz na telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.07, 11:46 A czy kochana redakcja mogłaby podac numer telefonu do pana Tomasza? :) Bardzo ladnie prosze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytacz Re: bardzo proszę znalazłem w dwie minuty:) IP: *.chello.pl 09.04.07, 14:58 KUCHARZ NA TELEFON KUCHARZ NA TELEFON jedyny we Wrocku na URODZINY, IMIENINY, PRYWATKE, GRILL W PLENERZE, WIECZOR PANIENSKI ITP. Doswiadczony, mily, tani, dyskretny, Oczekuje zakreconych propozycji...0-781-087-150 Telefon: 0781087150 E-mail: tomas_music@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: Kucharz na telefon IP: *.centertel.pl 09.04.07, 13:23 No brawo!!! Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki, życzę powodzenia. Oby wiecej takich osób jak Pan. Super pomysł. Po prostu super. Proponuję stworzyc portal takich ludzi któzy będą sie tam ogłaszać i pisać przepisy i aranzacje na okazje różnego rodzaju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aldek Kucharz na telefon IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.04.07, 20:28 Znam jego smakowite wydziwianka i naprawdę warto mu kuchnie zostawić we władanie. Czasem gdy uważasz, że nie masz nic w domku do zrobienia amciu to się zdziwisz co Tomek zrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: Kucharz na telefon IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 09.04.07, 22:17 Drogie pismaki z wybiorczej! Catering to angielskie slowo , ktore tlumaczy sie jako gastronomia. Co to sie dzieje pismaki nie znaja polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
gringoss Re: Kucharz na telefon 09.04.07, 23:18 A ja bym zapłacił gościowi za 2-3 godzinne korepetycje. Niestety jestem z tych, co potrafią jedynie ... nie przypalić wody (choziaż syn mówi, że jajecznica i grzanki w jajku z patelni z serem mięsno-warzywnymi dodatkami w moim wykonaniu są najlepsze). Chciałbym nauczyć się gotować taki Żur i Grochówę, żeby gościom kopary opadły:) Są przepisy, ale tam jest napisane ... żeby przyprawiać "do smaku". Problem w tym, że mi wszystko smakuje ... :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Brol Kucharz na telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 18:34 Brawo ,podziwiam i pochwalam!tak trzymac!Powodzenia.Ania.B. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kucharz Re: Kucharz na telefon IP: *.dream.net.pl 10.04.07, 22:25 ja tez jestem kucharzem. uważam że to miłe że GW robi reklamę temu chłopakowi, jednak to co on wypisuje to bzdury, on nigdy nie był chyba szefem kuchni. Pisze, że nie chce smażyć 200 naleśników na krokiety. takie rzeczy robią pomoce kuchenne. Ja czasem też gotuję dla 10 osób, ale to co jest prawdziwym wyzwaniem to ugotować smacznie i wyrafinowanie dla 100 200 czy wiecej osób. to taki gastronomiczny Dyzma. Niech mu sie wiedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żaba Kucharz na telefon IP: *.chello.pl 11.04.07, 20:01 Ten Pan, który rzuca wyzwania gotowania dla 200 i więcej osób nie bardzo chyba pojął treść artykułu. Zazdrość go zżera i tyle. Gratuluję pomysłu Panie Tomku!!! Ja też lubię gotować, ale pozostanę przy swoich rodzinnych stołownikach. Oj gdyby Pan przeprowadził się do stolicy.... Odpowiedz Link Zgłoś