Dodaj do ulubionych

KARAOKE!!!

15.05.03, 15:35
MIłośników karaoke zapraszam serdecznie na dzisiaj na godzinę 19 o STUDIA P1,
na rozgrzewkę:-) Zaprasza RADIO RAM 89,8:-)
Jutro powtórka z rozgrywki są nagrody, wymiana numerów tel. kontrakty itp.
Serdecznie zapraszamy dzisiaj i jutro!!! ul. Szewska (podziemia parkingu)
Obserwuj wątek
    • ewencja Re: KARAOKE!!! 15.05.03, 15:51
      wszystko gra ale to karaoke jest za tydzień:-)))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka