Gość: kde44
IP: *.ikatel.pl
16.07.07, 21:53
pkp do tego nie dopuści, bo znowu ktoś by pokazał, że to właśnie ta firma jest
jedyną przyczyną upadku transportu kolejowego w polsce...
to byłoby zbyt piękne, można byłoby takim szynobusem jeździć do Sobótki? albo
"przywrócona zostałaby rentowność" połączeń do Karpacza i Szklarskiej?