Dodaj do ulubionych

Kradzież tablic rejestracyjnych.

28.08.07, 12:00
Do tego kto dopuścił się tego czynu:

NIE DZIĘKUJĘ ZA TO, ŻE:

- POZBAWIONA MOŻLIWOŚCI PRZEMIESZCZANIA SIĘ WŁASNYM ŚRODKIEM
TRANSPORTU NARAŻAM SWOJE NOWO NARODZONE DZIECKO NA KONTAKT Z
BAKTERIAMI W ZATŁOCZONYM AUTOBUSIE, GDYŻ SZCZEPIENIA ZACZNĄ SIĘ ZA 3
TYGODNIE I DOPIERO WTEDY ROZPOCZNIE SIĘ NABYWANIE ODPORNOŚCI.

- WIZYTA U LEKARZA Z TAKIM MALEŃSTWEM JEST TERAZ ZNACZNIE TRUDNIEJSZA

- WIZYTA W URZĘDZIE I ZAŁATWIENIE SPRAW Z WYROBIENIEM NOWYCH TABLIC
JEST CZASOWO NIEMOŻLIWE

[...]
PO CO CI MOJE TABLICE?

Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.lanet.net.pl 28.08.07, 13:26
      jak to po co? trzeba inny wózek na nich przewieź albo paliwo na
      stacji skroić.
      • Gość: hl Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 16:08
        Kilka dni temu znajomemu Niemcowi, skradli BMW, może pojechało na Twoich
        blachach pod Ukraine :/
    • Gość: blacharz Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.as.kn.pl 28.08.07, 13:40
      Nie chcę być złym prorokiem,ale spodziewaj się niebawem wizyty
      policji z pytaniem dlaczego skubnęłaś paliwo ze stacji, albo
      dlaczego sprzedałaś swoje blachy złodziejowi który przemycał
      kradzione auto. W najgorszym przypadku ktoś przypnie Twoje blachy do
      auta którym potem kogoś będzie chciał zlikwidować. We wszystkich
      wymienionych przypadkach spotkanie z władzą jest nieuniknione i
      raczej uciążliwe.
      Proponuje zgłosić zaginięcie zanim sami Ci je przyniosą.
      • Gość: KKW Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 14:12
        A może są pasjonaci, którzy zamiast kłaść na ścianę tapetę wolą
        kłaść tablice.
    • Gość: gosc Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 14:34
      Bardzo Ci wspolczuje i rowniez radze jak najszybciej powiadomic policje.
      Ostatnio kradna tablice rejestracyjne na Wielkiej Wyspie, na Sepolnie i
      Biskupinie stoi sporo samochodow bez blach.
    • Gość: :-/ Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.08.07, 16:44
      Wiesz co, mało brakowało, a bym współczuł kłopotu, ale jak czytam takie bzdety
      jak to, co bredzisz o bakteriach i autobusach to bliżej mi do złośliwej uciechy.
      Zgłoś kradzież, wyrób nowe tablice i nie narzekaj idiotycznie.
      • m_k8 Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. 28.08.07, 16:48
        W każdym większym zbiorowisku występują bakterie. W większej grupie
        znajdą się ludzie chorzy którzy baterie rozdają na prawo i lewo.
        Noworodek jest jeszcze bezbronny - jego układ odpornościowy nie
        wykształcił się jeszcze w pełni. Nie pisz mi więc proszę, że to
        bzdety.
        • Gość: Kokeeno Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.crowley.pl 28.08.07, 17:11
          Pamiętaj, że najwięcej bakterii występuje w zwykłym zlewie kuchennym (toaleta to
          przy nim oaza czystości).
        • Gość: :-/ Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.08.07, 17:12
          To sa bzdety, bo noworodek jest chroniony przeciwciałami matki przekazywanymi
          przez mleko. Powtarzasz jakieś przesądy światło ćmiące. Noworodek jest wręcz
          lepiej chroniony niż roczne czy dwuletnie dziecko już odstawione od piersi.
          Poza tym nie panuje teraz żadna epidemia, którą by się ludzie masowo zarażali,
          więc normalnie można z dzieckiem wszędzie chodzić. Także do urzędu, bo zgaduję
          że "niemożliwość" wyrobienia tablic polega na tym, że "mam bobasa i uważam, że
          nie mogę z nim iść do Wydziału Komunikacji BO NIE".
          • Gość: Paweł Z. Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.dint.wroc.pl 28.08.07, 18:05
            Chyba ostatni raz byłeś w Wydziale Komunikacji wieki temu.
            Dynamicznie rozwijający się Wrocław nie jest, niestety, w stanie
            zapewnić swoim mieszkańcom żadnej alternatywy dla załatwiania spraw
            w tym wydziale w stosunku do wielogodzinnego stania w tasiemcowej
            kolejce od bladego świtu.
            • Gość: :-/ Re: Kradzież tablic rejestracyjnych. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:54
              I co, nie istnieją żadne koleżanki, mąż, rodzice, ciotka, kuzyn
              którzy mogliby stanąć po ten numerek? Nie proponuję stanięcia tam z
              wózkiem, bo to rzeczywiście przesada (chociaż tak małemu niemowlęciu
              to by nie przeszkadzało), ale przyjście "na gotowe" z dzieckiem jest
              stuprocentowo możliwe.
          • 1410_tenrok niech zgadne 29.08.07, 11:58
            jestes gayem, czy dobrze zarabiającym bezdzietnikiem pozbawionym
            ludzkich uczuc? Ciekawi mnie co będzie jak Ci cos skroją?

            A swoją drogą, nie można dawać za to jakies stosownej nagrody - np.
            grzywna 10.000 - szybko by sie skonczył ten proceder.
            • Gość: :-/ Re: niech zgadne IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.08.07, 12:09
              Pudło. Mam dwójkę dzieci i między innymi dlatego widzę, że ta kobieta wygaduje
              egzaltowane bzdury.
            • Gość: :-/ Re: niech zgadne IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.08.07, 12:14
              A poza tym, co ma do rzeczy ewentualne bycie pedałem? A o cyklizm mnie nie
              podejrzewasz?
              • 1410_tenrok podejrzewam cie brak serca, 29.08.07, 20:13
                a twoje preferencje - to Twoja sprawa.
                Masz dwójke dzieci? Tym gorzej dla nich.
                Kobieta sie wkurzyła i należy jej współczuc - ty i paru innych jakos
                tego nie portraficie - tym gorzej dla was.
                • Gość: :-/ Re: podejrzewam cie brak serca, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 21:07
                  Skoro moje preferencje to moja sprawa, to po co się w ogóle o nie
                  pytasz? Przecież to Ty zacząłeś ten temat, więc dlaczego?

                  A "manie serca" to nie jest bezmyślne użalanie się nad każdym marudą
                  napotkamym w Internecie. A już z całą pewnością współczucie nie
                  należy się za to, że ktoś się wkurzył. Mnie wkurzają ludzie, którzy
                  sieją takie przesądy światło ćmiące jak ona z tymi bakteriami, bo
                  krzywdzą i dzieci, i siebie. Proszę bardzo, oczekuję teraz że jako
                  wkurzonemu okażesz mi współczucie i pogłaskasz mnie po główce
                  popierając moje wkurzenie. Dalej, bądź konsekwentny.
        • Gość: ala metoda nr 2 IP: *.name 28.08.07, 17:13
          buahahah noworodek bezbronny buahahahah

          pierwsze dziecko co nie?? :-)

          co do tablic, gdy moje raz skradli, przysrubowalam kolejne piecioma mocnymi
          srubami i niech sie teraz szarpia
    • Gość: sprawiedliwy Rada IP: 80.68.236.* 29.08.07, 11:12
      Sprzwdź w internecie format tablicy i krój liter (np. tu:
      pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_tablice_rejestracyjne). Wytnij
      sobie tablice z kartonu (białego). namaluj literki i niebieskie pole
      z gwiadzkami (zdaje się 13 ale sprawdź w internecie) i napisem PL.
      zafoliuj. przyczep (np zszywaczem albo klejem albo taśmą klejącą do
      samochodu.

      To jest legalna tablica. jest na to wyrok NSA. Tablica rejestracyjna
      NIE jest dokumentem więc jesli jest czytelna i zawiera wszystkie
      konieczne elementy to KAŻDY może byc ich producentem nawet TY.
      • Gość: ? Re: Rada IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.08.07, 11:23
        A ta błyszcząca naklejka to przypadkiem nie jest niezbędny element tablicy?
        Skąd ją weźmiesz?
        • Gość: do rady Re: Rada IP: *.thls.bbc.co.uk 29.08.07, 15:11
          pokaz ten wyrok
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka