ewencja 07.07.03, 17:09 I czym najlepiej, jak znacie ceny... ja znam ceny pkp, i pks, a ktoś może zna coś jeszcze??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Platformers Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.07.03, 17:43 Nasi posłowie często podróżują samochodem do Warszawy. Zawsze są wolne miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
ewencja Re: Za ile i czym do Warszawy??? 07.07.03, 18:05 spoko - chcę jechać ok. 11 lipca - są i was jakieś miejsca i ile kosztuje :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 07.07.03, 19:02 ewencja napisała: > spoko - chcę jechać ok. 11 lipca - są i was jakieś miejsca i ile kosztuje :-) Jest jakas nowa linia autobusowa Warszawa-Wrocław-Warszawa ale nie wiem ile kosztuje bilet. Tylko po co do Warszawy? ;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonk miejscówka IP: *.acn.pl / 10.69.0.* 07.07.03, 19:10 w niedzielę bedę prawdopodobnie wracał z wrocławia do warszawy mam 2 wolne miejsca pozdrawiam bonk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asik Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 19:48 linie Polski Ekspress - bilet Wroclaw - Warszawa 32,50 studencki, 65,00 normalny. do nabycia w orbisie na rynku. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 07.07.03, 20:08 Gość portalu: asik napisał(a): > linie Polski Ekspress - bilet Wroclaw - Warszawa 32,50 studencki, 65,00 > normalny. do nabycia w orbisie na rynku. > pozdrawiam o właśnie o tym mówiłem :) ten express jezdzi jeszcze gdzies indziej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scors Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 07.07.03, 20:19 Generalnie dojazd pkp do Warszaway dzieli się na dojazd - inter city prawie 90zł cały bilet (najdroższy), expres z miejscówką ok. 80zł i pośpiech prawie bodajże 60zł bez zniżki. Polecam inter city (oczywiście jak da radę z kasą - pełna kultura, wafelek z kawą lub sokiem w cenie - expres prawie ta sama cena ale warunki zdecydowanie gorsze). pozdrawiam serdecznie Scors ps. Do kolegi platformersa - pakuj się stary ze swoimi radami bo wyglądasz mi na jakiegoś aparatczyka a takich nie znoszę !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asik Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.03, 20:00 Gość portalu: Rafis napisał(a): > o właśnie o tym mówiłem :) > ten express jezdzi jeszcze gdzies indziej? Jasne ze tak. sprawdz www.polskiexpress.pl/ pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ewencja Re: Za ile i czym do Warszawy??? 07.07.03, 20:13 Dzięi za ten orbis, a czy jak jestem uczennicą liceum, to tym studenckim też mogę jechać??? Serdecznie dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pr0myczek Re: Za ile i czym do Warszawy??? 07.07.03, 23:00 ewencja napisała: > Dzięi za ten orbis, a czy jak jestem uczennicą liceum, to tym studenckim też > mogę jechać??? > Serdecznie dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sama nazwa wskazuje studencki jest tylko dla studentów, Tobie przysługuje chyba bilet szkolny, więc zniżka też jest. :-) Pozdr. P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gruda Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.07.03, 23:14 Polski express jest spoko. Do wawy odjazd 5:50 lub 16:30 z PKS Bilet kupisz tez u kierowcy Zajebiste autokary full wypas. Zbierajcie bilety. 5 przejazdow 6 gratis. W jednym kwartale. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ewencja Re: Za ile i czym do Warszawy??? 08.07.03, 15:27 hej! A mi powiedzieli w ORBISIE, że odjazdy z Wrocłąwia są o 10 i o 16 codziennie :- ))) No i jak już to ORBISEM pojadę tzn. polskim ekspresem:-) Oby tylko wypaliło. A bilet mam studencki za 32,50 :-) Dziękuję wszystkim!!!! Odpowiedz Link Zgłoś