Dodaj do ulubionych

Za ile i czym do Warszawy???

07.07.03, 17:09
I czym najlepiej, jak znacie ceny... ja znam ceny pkp, i pks, a ktoś może zna
coś jeszcze???
Obserwuj wątek
    • Gość: Platformers Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.07.03, 17:43
      Nasi posłowie często podróżują samochodem do Warszawy. Zawsze są wolne miejsca.
    • ewencja Re: Za ile i czym do Warszawy??? 07.07.03, 18:05
      spoko - chcę jechać ok. 11 lipca - są i was jakieś miejsca i ile kosztuje :-)
      • Gość: Rafis Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 07.07.03, 19:02
        ewencja napisała:

        > spoko - chcę jechać ok. 11 lipca - są i was jakieś miejsca i ile kosztuje :-)


        Jest jakas nowa linia autobusowa Warszawa-Wrocław-Warszawa ale nie wiem ile
        kosztuje bilet.
        Tylko po co do Warszawy? ;p
        • Gość: bonk miejscówka IP: *.acn.pl / 10.69.0.* 07.07.03, 19:10
          w niedzielę bedę prawdopodobnie wracał z wrocławia do warszawy mam 2 wolne
          miejsca
          pozdrawiam

          bonk
    • Gość: asik Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.dip.t-dialin.net 07.07.03, 19:48
      linie Polski Ekspress - bilet Wroclaw - Warszawa 32,50 studencki, 65,00
      normalny. do nabycia w orbisie na rynku.
      pozdrawiam
      • Gość: Rafis Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.2.* 07.07.03, 20:08
        Gość portalu: asik napisał(a):

        > linie Polski Ekspress - bilet Wroclaw - Warszawa 32,50 studencki, 65,00
        > normalny. do nabycia w orbisie na rynku.
        > pozdrawiam


        o właśnie o tym mówiłem :)
        ten express jezdzi jeszcze gdzies indziej?
        • Gość: Scors Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 07.07.03, 20:19
          Generalnie dojazd pkp do Warszaway dzieli się na dojazd - inter city prawie
          90zł cały bilet (najdroższy), expres z miejscówką ok. 80zł i pośpiech prawie
          bodajże 60zł bez zniżki.
          Polecam inter city (oczywiście jak da radę z kasą - pełna kultura, wafelek z
          kawą lub sokiem w cenie - expres prawie ta sama cena ale warunki zdecydowanie
          gorsze).
          pozdrawiam serdecznie
          Scors
          ps. Do kolegi platformersa - pakuj się stary ze swoimi radami bo wyglądasz mi
          na jakiegoś aparatczyka a takich nie znoszę !!!
        • Gość: asik Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.dip.t-dialin.net 08.07.03, 20:00
          Gość portalu: Rafis napisał(a):

          > o właśnie o tym mówiłem :)
          > ten express jezdzi jeszcze gdzies indziej?

          Jasne ze tak. sprawdz www.polskiexpress.pl/
          pozdrawiam
    • ewencja Re: Za ile i czym do Warszawy??? 07.07.03, 20:13
      Dzięi za ten orbis, a czy jak jestem uczennicą liceum, to tym studenckim też
      mogę jechać???
      Serdecznie dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!
      • pr0myczek Re: Za ile i czym do Warszawy??? 07.07.03, 23:00
        ewencja napisała:

        > Dzięi za ten orbis, a czy jak jestem uczennicą liceum, to tym studenckim też
        > mogę jechać???
        > Serdecznie dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!

        Jak sama nazwa wskazuje studencki jest tylko dla studentów, Tobie przysługuje
        chyba bilet szkolny, więc zniżka też jest. :-)
        Pozdr.
        P.
        • Gość: gruda Re: Za ile i czym do Warszawy??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.07.03, 23:14
          Polski express jest spoko.
          Do wawy odjazd 5:50 lub 16:30 z PKS
          Bilet kupisz tez u kierowcy
          Zajebiste autokary full wypas.
          Zbierajcie bilety.
          5 przejazdow 6 gratis.
          W jednym kwartale.

          Pozdrawiam
    • ewencja Re: Za ile i czym do Warszawy??? 08.07.03, 15:27
      hej!
      A mi powiedzieli w ORBISIE, że odjazdy z Wrocłąwia są o 10 i o 16 codziennie :-
      )))
      No i jak już to ORBISEM pojadę tzn. polskim ekspresem:-)
      Oby tylko wypaliło.
      A bilet mam studencki za 32,50 :-)
      Dziękuję wszystkim!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka