duze_zwierze
08.10.07, 13:35
Skończyłem już 26 lat i jadąc ostatnio pociągiem spotkała mnie niemiła
niespodzianka - ulga studencka obowiązuje tylko do 26 roku życia. W wielu
innych miejscach okazało się, że obowiązują podobne przepisy (np. w pks).
Czytałem regulamin mpk wywieszony w tramwajach i stoi tam, że przejazdy ulgowe
przysługują na podstawie legitymacji studenckiej, nie ma słowa o ograniczeniu
wiekowym. Czy ktoś wie, czy takowe ograniczenie istnieje w mpk? Nie chciałbym
się tego dowiedzieć przy okazji kontroli :(