Gość: MMW
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.11.07, 18:21
Fotograficzny opis naszej rzeczywistości. Dodam organizację ruchu (czyli
pierwszeństwo Wiejska-Mokronoska, zamiast Avicenny-Mokronoska jak było
wcześniej). I takich przykładów na co dzień MASA!!! A EURO czy EXPO to według
mnie tylko ambicje "wodzów" naszego miasta i wykładnia ich dobrego
samoPOczucia. Panowie - słoma z butów i w miasto. Jeszcze nie widziałem dobrze
funkcjonującej firmy zarządzanej zza biurka jak WY to chcecie!!!