Dodaj do ulubionych

My stoimy w korkach, bo oni się obijają

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 18:21
Fotograficzny opis naszej rzeczywistości. Dodam organizację ruchu (czyli
pierwszeństwo Wiejska-Mokronoska, zamiast Avicenny-Mokronoska jak było
wcześniej). I takich przykładów na co dzień MASA!!! A EURO czy EXPO to według
mnie tylko ambicje "wodzów" naszego miasta i wykładnia ich dobrego
samoPOczucia. Panowie - słoma z butów i w miasto. Jeszcze nie widziałem dobrze
funkcjonującej firmy zarządzanej zza biurka jak WY to chcecie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Wojt My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.11.07, 18:26
      Na ul. Borowskiej, taka sama sytuacja (czyli dno). Podobno przebudowa
      ulicy i przyległości miała być zakończona w listopadzie (nie wiem
      tylko którego roku)
    • Gość: Maciej Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.lanet.net.pl 29.11.07, 18:29
      bo to ekipa z Włocławka - i wszystko jasne :)

      Tam gdzie nie ma hydrobudowy, tam roboty idą szybko. Więc niech ten pan co
      napisał do gazety na podstawie jednego doświadczenia nie osądza wszystkich drogowców
    • Gość: nieon Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają - oni IP: *.retsat1.com.pl 29.11.07, 18:36
      czyli ekipa Rafy Dudiego
    • Gość: spacerowicz My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.e-wro.net.pl 29.11.07, 18:42
      Rowerek i do pracy albo na piechote szybciej i zdrowiej :) jeszcze
      tak zimno nie jest .
      • Gość: Aa Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.elektrosat.pl 29.11.07, 19:23
        sam sobie w takie zimno bierz dwójke dzieci na rower i smigaj do pracy!
        też mi przyjemność!
    • Gość: Z Trzeba zwiększyć promocję miasta :-> IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.07, 18:46
    • Gość: jarkoss zgadzam sie ale artykul dziwny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 18:52
      zaczyna się w przygodowym stylu a`la super expressu a konczy czyms w rodzaju
      notatek do odezwy
      • Gość: Itsme Re: zgadzam sie ale artykul dziwny IP: *.as.kn.pl 29.11.07, 19:03
        Dobrze, że jest internet i można swoje frustracje wyrazić na ekranie
        monitora. Przyznajmy się w końcu do tego, że za bardzo nie umiemy pracować,
        zorganizować sobie pracę. Przewiduję jeszcze długie lata takiej sytuacji,
        widocznie utrudnienia te, mogą wychodzić naprzeciw
        ewentualnych skłonności masochistycznych. Ukłony.
    • witekania My stoimy w korkach, bo oni się obijają 29.11.07, 19:00
      Dzień dobry. Ja pracuję na Oporowie ( nie przy budowie
      kanalizacji ). Proponuję Panu Waldkowi wcześniejszy wyjazd do pracy,
      wtedy nie będzie narażony na widok stojących na mrozie robotników,
      kiedy on siedzi sobie w ciepłym auteczku i zmierza do ciepłego
      biura. Ponadto zdjęcie zostało zrobione w nie remontowanej części, w
      zasadzie już osiedla Grabiszyn. Więc nie mam pewności czy są to
      pracownicy obsługujący budowę kanalizacji. POzdrowienia
      • Gość: adek Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.telsat.wroc.pl 29.11.07, 19:08
        Rafci Łoś i jego dziki do wodnego miasteczka, PO won!
        Niech żyje obwodnica wschodnia
        • Gość: Łoś_bimbacz Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:17
          >Niska jakość kierowania i zarządzania, brak elementarnej dyscypliny
          >pracy i elementarnego ładu na placu budowy nie pozwoli na
          >zbudowanie stadionów, autostrad, dróg szybkiego ruchu.

          A gdzie wiara w POmpatyczno-Dynamiczne cuda?
          Dlaczego Gazwybu publikuje szkodliwe wyPOciny malkątętów?
          Wyręczając gminne tuby spytam: a ty co zrobiłes dla swojego miasta?
          oraz jak ci się nie POdoba do wypad:)))
          • Gość: zloty Re: My stoimy w korkach i tak ma być.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:27
            Wykopki we Wrocławiu to od lat nowa świecka tradycja. Jeszcze parę
            lat temu bezskutecznie szukano wody zdrojowej, czego teraz szukają-
            chyba dudków ?
      • Gość: Aga Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.telsat.wroc.pl 29.11.07, 19:08
        Drogi Panie. Tak się składa,że takie widoki rodem z Barei "I znowu jeden pracuje
        a reszta się gapi" to u nas norma.
        A co do uszczypliwości,to nikt chyba Panu nie zabrania pracować w miejscu, do
        którego dojeżdża się ciepłym autkiem.
        • tbernard Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 29.11.07, 21:40
          > A co do uszczypliwości,to nikt chyba Panu nie zabrania pracować w miejscu, do
          > którego dojeżdża się ciepłym autkiem.

          Ani nikt nikomu nie zabrania zatrudnić się przy budowie drogi i nie obijać się.
      • com.bi-nerki Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 29.11.07, 19:15
        Dobry wieczór! Dawno temu pracując w dusznym biurze poprosiliśmy dyrekcję o
        wentylatory. Nie wyrażono zgody, bo "robotnicy też nie mają" Taki jest mniej
        więcej sens Twojej wypowiedzi. ale do rzeczy. Powtarzam z uporem maniaka:
        Bierzmy przykład z naszych sąsiadów, np z Węgrów, gdzie przy remoncie czy
        budowie dróg pracuje się w "świątek - piątek" bez sobotnich i niedzielnych
        przerw, tak jak nasi rolnicy w okresie żniw, czy innych sezonowych prac polowych.
        Pozdrawiam wszystkich kierowców.
        • Gość: xXx Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.07, 14:50
          Chciałbyś mieszkać przy placu budowy na którym pracę trwają 7 dni w tygodniu?
          Ty pracując w biurze zimą masz ciepło, robotnik zimno, latem ty masz gorąco i
          cień a robotnik upał i słońce, tak to wygląda, sam pracuję w biurze, ale nie
          chciałbym się zamienić na pracę z człowiekiem pracującym na budowie.
    • Gość: bbb Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.wroclaw.mm.pl 29.11.07, 19:32
      Taaa.. a najlepsi są na rondzie Reagana.. już ponad rok czasu opóźnienia, a co
      tamtędy przechodzę, to widzę sześciu roboli na krzyż wesoło sobie gawędzących!

      Zaczynam się już zastanawiać, czy ktoś ze ZDiK nie ma znajomego w Budimexie, no
      bo przecież za takie coś już sie powinny posypać potężne kary finansowe! To samo
      z ul Szewską.. sprawa ucichła, wszyscy zapomnieli ;/
      • Gość: iza Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.wroclaw.mm.pl 30.11.07, 12:00
        Swieta racja na tym rondzie to zywego ducha czasami nie widac!!!!
    • Gość: x Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.wroclaw.mm.pl 29.11.07, 19:32
      x
    • Gość: bigos My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.nat.tvk.wroc.pl 29.11.07, 19:43
      Ostatnio rankiem przyglądałem sie trzem robotnikom na rondzie
      Regana. Obserwowali w skupieniu gotującą sie wode w czajniku,
      czwarty siedział oparty o słup... dopiero zaczęli prace a już sie
      zmęczyli...ciężki los robola...
    • Gość: jeleniasty My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.elektrosat.pl 29.11.07, 19:44
      Nawet nie sama praca robotników drogowych ale ogolna organizacja
      tych remontów - to SKANDAL! Np. niedawne zamknięcie 20-metrowego
      odcinka jezdni na Krzyckiej, co spowodowało, że kierowcy jadący od
      Wałbrzyskiej musieli przebijać się prze wąskie gardło Przyjaźnii i
      przez Karkonoską by na powrót wrócić do Krzyckiej. Nikt nawet nie
      pomyśli jakie to koszty dla społeczeństwa (paliwo itd. nie
      wspominając już o ekologii). A można by zoorganizować ruch
      wahadłowy, postawic światełka przenośne i już... Nie wsppomnę już o
      jakimś problemie i po krótkim otwarciu kolejnym zamknięciu tego
      odcinka na kilka dni. Ogólnie to, że inwestor w żadnej opcji nie
      myśli o uzytkownikach tych dróg to skandal!!!
    • obserwator-1313 My stoimy w korkach, bo oni się obijają 29.11.07, 19:48
      Byc moze wsadze kij w mrowisko...ale. No wlasnie, najlatwiej zwalic
      wine na przypadkowo sfotografowanych pracownikow fizycznych. Skad
      Szanowny Pan Redaktor wie co bylo powodem stania przy barierkach???
      Moze to akurat niezalezne od owych panow na zdjeciu. Byc moze stali
      w oczekiwaniu na sprzet, ktory nie z ich winy nie byl jeszcze na
      miejscu budowy...Rzeczywistosc jest bardziej zlozona , niz
      dziennikarzom sie wydaje....Niestety
      • obserwator-1313 Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 29.11.07, 19:54
        obserwator-1313 napisał:

        > Byc moze wsadze kij w mrowisko...ale. No wlasnie, najlatwiej
        zwalic
        > wine na przypadkowo sfotografowanych pracownikow fizycznych. Skad
        > Szanowny Pan Redaktor wie co bylo powodem stania przy
        barierkach???
        > Moze to akurat niezalezne od owych panow na zdjeciu. Byc moze
        stali
        > w oczekiwaniu na sprzet, ktory nie z ich winy nie byl jeszcze na
        > miejscu budowy...Rzeczywistosc jest bardziej zlozona , niz
        > dziennikarzom sie wydaje....Niestety
        Przepraszam dziennikarzy, czytajac nie zuwazylem,ze to tekst od
        czytelnika z Oporowa.
    • Gość: art To głosujcie dalej na PO i inne prawicowe kanapy IP: *.wroclaw.mm.pl 29.11.07, 20:15
      to nigdy z korków nie wyjedziecie. Dutkiewicz obiecuje budowę
      Autostradową Obwodnicę Wrocławia, Wschodnią Obwodnicę, Śródmiejską,
      rozbudowę lotniska, stadiony itd, a przez pierwszą i połowę drugiej
      kandencji nie widać nic!!!!!!!!!! Precz z prawicą!!!!!
    • Gość: czaj My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 20:34
      To samo na Złotnikach!! Super firma HYDROBUDOWA-WROCŁAW!!
      Całe osiedle miało być oddane do końca listopada tego roku..tzn
      nowa nawierzchnia, chodniki, krawężniki, deszczówka, kanalizacja +
      nowa woda..
      ZROBILI 2 (DWIE!!) ulice..oczywiście bez chodników, bez wjazdów na
      posesje..itd
      Ostatni sukces chłopców z Hudrobudowy to dwa bałwany ulepione z
      ostatniego śniegu!! Brawo!!
      • Gość: Bodek Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: 80.68.236.* 30.11.07, 09:09
        To chyba Hydrobudowa Włocławek :-(
        Dodam, że zrobione ulice są nieoddane i w związku z tym zamknięte. A taka
        Kamiennogórska już niemal dwa lata jest ulicą błotną...
    • Gość: On My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.as.kn.pl 29.11.07, 21:15
      to nie są pracownicy Hydrobudowy Włocławek, bo w miejscu wykonania zdjęcia HBW
      bezpośrednio nie pracuje, więc to że akurat w pobliżu prowadzone są prace przez
      Hydrobudowę nie upoważnia do takich opinii, a raczej luźno powiązanych frazesów,
      to że korki zaczynają się już na Grabiszyńskiej/Hallera i ciągną się aż do
      Solskiego nie jest akurat winą Hydrobudowy Włocławek
    • Gość: baca17 My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 22:23
      Utyskiwanie indywidualne do niczego nie prowadzą. Władze miejskie od
      lat na nie nie reagują.na Trzeba ogólnie powiedzieć, żę Miasto nie
      radzi sobie zupełnie z prowadzeniem inwestycji.Praktycznie wszystkie
      zadania mają duże opóźnienia, jakość robót słaba, organizacja ruchu
      nie przemyślana.
      Wrocławiane tracą wiele czasu na stanie w korkach. I tak jest od
      dłuższego czasu i nie widać w tej materii żadnej poprawy. I dziwię
      się młodym ludziom, którym dużą część ich aktywnego życia jest
      marnotrawiona na stanie korkach, że nie zorganizują się i nie
      zaprotestują, w sposób godny wrocławian, przeciw nieudolnośći władz
      miasta.
      Tak dalej by nie może!
      Potrzebny jest drugi Major, by na nowo zorganizować młodzież w
      proteście przeciwko takiemu nieudolnemu, lekceważącemu mieszkańców
      miasta działaniom władz miejskich.
      • Gość: tiktak Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.11.07, 22:48
        Dutkiewicz duzo gada,nic nie robi,a plebs i tak to kupi.
        A co do Hydrobudowy to rzeczywiście hamska firma jak robili
        Krzemieniecką to mimo że mozna było przejechać to bydlaki specjalnie
        blokowali ulicę żeby ludziska jeździli w koło.
    • Gość: irreality My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.07, 23:02
      Autor zdjęcia trochę się sfrustrował i przesadził. To nie robotnicy
      są winni temu, że projekt realizowany jest beznadziejnie.

      Robotnicy na Karmelkowej pracują i to od wczesnych godzinn porannych
      ale co z tego skoro ktoś tak bez pomyślenia zdeorganizował ruch na
      osiedlach Klecina/Oporów tą budową kanalizacji. Rozkopano lub
      zamknięto wszystkie drogi wychodzące z tego rejonu miasta. A
      wystarczało pozostawić jakiś alternatywny dojazd np. do ulicy
      Karkonoskiej/Ślężnej.

      Sam mieszkam koło Karmelkowej i podróż rano do pracy potrafiła zająć
      nawet 1,5 h... 30 minut do skrzyżowania z Wiejską, następne 30
      dojazd Solskiego do skrzyżowania z Klecińską/Hallera. Dalej jest już
      luźniej...

      Ponieważ mieszkańcom mojego osiedla na dojazd gdziekolwiek
      pozostawiono tylko Karmelkową (nawet aby jechać na Bielany) to
      obecnie co rano przedzieram się w stronę Ślężnej korzystając z
      nieutwardzonej drogi gruntowej wyjeżdżonej po polu codziennie
      narażając się na uszkodzenie samochodu albo zakopanie w rozmokniętym
      błocku. Ale dzięki temu udało mi się skrócić czas podróży do pracy z
      1,5h do ok. 40 minut.

      Wciąż jest to podróż bardziej niż dojazd ale za to krótsza i
      bardziej emocjonująca i pełna adrenaliny...
    • wesoly_siewca_pesymizmu Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 30.11.07, 07:54
      Irytują mnie takie cwaniaczki. Skąd szanowny czytelnik wie, o której powinni
      zacząć zmianę, czy nie mają właśnie przerwy, albo nie mają roboty bo czekają na...?
      IMO wyciąganie tak daleko idących wniosków z widoku kilku osób to gruba przesada.
      Faktem jest, że jak się patrzy na remont mostu szczytnickiego, gdzie punkt 16
      pusto na budowie, to serce ściska. Dla porównania na sąsiedniej budowie jakiegoś
      budynku, praca wre nawet po zmierzchu, tylko tam prywatny inwestor zainteresował
      się pewnie tematem.
      Co winni są robotnicy? Podstawowe pytanie, kto tym zarządza, kto organizuje im
      pracę i zleca roboty.
      • Gość: carlos Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.adm.uni.wroc.pl 30.11.07, 08:05
        A gdzie jest miasto i inspektor nadzoru, którzy to powinni kontrolować??? Po
        prostu słaba organizacja ze strony miasta.
        Akurat głównym powodem korków na Solskiego jest tzw. pierwszeństwo tramwajów na
        skrzyżowaniu przy cmentarzu, tylko czy to ma sens, jeśli głównym środkiem
        transportu zbiorowego z Oporowa jest autobus, który non stop stoi w korku, a
        tramwaje które jadąc z pętli są prawie puste maja pierwszeństwo. Zresztą takich
        przykładów jest wiele.


        • darek_w1 Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 30.11.07, 15:52
          > Akurat głównym powodem korków na Solskiego jest tzw. pierwszeństwo
          > tramwajów na skrzyżowaniu przy cmentarzu,

          Chłopie, co ty wygadujesz? Jakie pierwszeństwo? Tam są światła, a
          tramwaj jedzie w szczycie raz na 5 minut. Korki są bo Solskiego -
          Grabiszyńska to jedyna droga wyjazdu z Oporowa, a jej przepustowość
          jest rażąco za mała w stosunku do potrzeb.

          • Gość: carlos Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.adm.uni.wroc.pl 03.12.07, 08:35
            światła z pierwszeństwem dla tramwajów to znaczy tylko tyle, że jak tramwaj
            zbliża się do skrzyżowania automatycznie zapalają sie dla niego zielone światła.
            Uruchamia to pewnie motorniczy albo jest to automat. W każdym razie prowadzi to
            do sytuacji, kiedy światło zielone dla samochodów jadących ze strony Oporowa
            pali się kilkanaście sekund,szczególnie w godzinach rannych. A tramwaje jeżdzą
            trochę częsciej, zerknij na rozkład w dwie strony, tymbardziej teraz kiedy
            puszczono dodatkowe linie z Krzyków. Mam nadzieję,że zrozumiałes.
      • Gość: Kokeeno Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.nsn-inter.net 30.11.07, 09:31
        Mnie nie interesuje to, czy pracownik pracuje, czy akurat odpoczywa, tylko
        dlaczego rezultaty są takie marne? Ja też sobie w pracy pozwalam na wyjście na
        herbatkę, chwilę słodkiego nicnierobienia, ale jak nie wykonam projektu na czas,
        to szef nie będzie się temu przyglądał z radością... Tak przy okazji: ktoś wie
        ile remontów ulic zostało we Wrocławiu ukończonych w tym roku w terminie
        (dodajmy: w pierwotnym terminie, a nie przekładanym kolejnymi aneksami)?
        • wesoly_siewca_pesymizmu Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 30.11.07, 09:44
          Ale robotnik a pracownik biurowy to olbrzymia różnica. Robotnika trzeba
          pilnować, wyznaczać mu zadania, dostarczać na czas elementy...
          • tbernard Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 30.11.07, 12:54
            Niektórym bardziej by pasowało aby robotnicy którym nieefektywnie zorganizowano
            pracę, tak sami z siebie dla tężyzny fizycznej przerzucali na przykład kupę
            kamieni z jednego miejsca na drugie i z powrotem. A co? Niech robole tyrają dla
            samego tyrania, aby nacieszyć oko przejeżdżającego obok jaśnie pana, w końcu to
            tylko robole.
            Czasem nawet zdarza się kierownictwo które w swej nieudolności zleca robotnikom
            wykonywanie czynności równie sensownych jak to przerzucanie kamieni ot tak dla
            zabicia nudy. Tak jakby istotą dobrej (w ich mniemaniu) organizacji pracy było
            porządne zmęczenia robotnika samo w sobie, bez żadnego odniesienia do efektów.
            • Gość: Kokeeno Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.nsn-inter.net 03.12.07, 08:47
              Liczy się efekt współpracy na różnych szczeblach (i samodyscyplina
              poszczególnych pracowników). A obu tych rzeczy (i jeszcze kilku innych) zdaje
              się brakować u osób wykonujących dosyć odpowiedzialne zadania...
      • g625 Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 30.11.07, 10:08
        ZDiK zalozyl przy Szczytnickim, ze sezon budowaln we Wro jak nad Rospuda trwa 7
        miesiecy.
    • Gość: Sławomir My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.07, 08:32
      Pozdrawiam Oporowian.Dokumentacje fotograficz.prowadze od wrzesnia
      czyli od momemtu kiedy musiałem zacząć jeżdzić przez skandalicznie
      połozone płyty bet. wzdłóż ul Wiejskiej. Na zdjeciach mam super
      obrazki ,np grupa blisko 11 osobowa patrzy w dziurę przez 0,5 h lub
      w 10 ogladaja cud techniki jakim jest KAMAZ rocz 1980 itd ale to
      nic ,owszem Wyjazd z Oporowa do centrum nie jest łatwy , ale prosze
      spróbować , dojechac do Oporowa z kier Mokronos , gdzie
      przeprowadziłem sie z Powst.Śl. i co dziennie dowieżć z Twierdzy
      zamnknietej Niderhof (dawna nazwa Mokronos )do gimnazjum na ul
      Morelowskiego, ktos powie szybciej sie dojdzie niz dojedzie ,
      owszem próboiwałem, mało tego nie przepłaciłem zyciem , więc
      dzieciom tego nie proponuje ,na Oporowie choć macie lub mieliście
      chdniki , a z Mokronosu nawet takowego nie zamierzaja budowć ,
      ponieważ juz dekadę ..tak tak juz 10lat słyszymy bełkot o chodniku i
      autostradzie i oczekuja w Kąteckich władzach
      na tzw"wpięcie" do obwodnicy Jest rada : ruch osobowy , czy tylko
      mieszkańcy Oporowa aby mieli zgode na przejazd przez DCHR czyli
      giełde kwiatową ,wiem ze zaraz podniesie sie lament jak to przeciez
      to teren DCHR itd , ale jak jest wojna , a tak to wyglada na
      Oporowie i będzie przez jeszcze 2 lata , to wojna wymaga ofiar i
      poświęceń , też ze strony instytucji należących do państwa jaką jest
      Doln.Centr, Hurtu Rol.Pozdrawiam SŁAwomir .adres MAIL:fusyk@tlen.pl
      • tbernard Re: My stoimy w korkach, bo oni się obijają 30.11.07, 13:08
        Może przeprowadzka z Wrocławia poza miasto to nie był strzał w dziesiątkę jeśli
        ma się w planach codzienny dojazd do niego plus podwożenie dzieci do szkoły. Nie
        lepiej w takim przypadku zatrudnić się w miejscowości do której się
        przeprowadziło i tam dzieci posłać do szkoły? Te korki na wylotach to właśnie
        najwięcej wywołują ci co niby oderwali się od miasta ale jednak nie do końca i
        jest ich bardzo wielu i nadal przybywa.
        Większość z nich to pracownicy "intelektualni". Czy nie mogą oni w domu przy
        komputerze pracować i realizować zadania zamiast odsiadywać swoje w siedzibie
        firmy?
    • Gość: Kaziu I bardzo dobrze, że Oporów stoi w korku! IP: *.eranet.pl 30.11.07, 09:00
      Zaczeliscie protestowac w sprawie budowy mostu na Ślęzie i
      połączenia Al.Pracy ze Skarbowców? Bo tam ciężarówki beda jezdzic,
      tak? Brawo! Doskonale wszyscy wiedzieli od lat 70tych, ze ma powstac
      ww polaczenie ulic. Protestowaliscie - stojcie sobie w korkach. I
      mam nadzieje, ze bedzie jeszcze gorzej i postoicie sobie w tych
      korkach przez najblizsze 30 lat.
    • Gość: gawron To przecież nie wina robotników! IP: *.as.kn.pl 30.11.07, 09:20
      Jak inwestor (czyli np. żałosny ZDiK) ustala termin realizacji inwestycji na
      terminy tak długie, że aż niespotykane w innych miejscach świata, to nie ma się
      co dziwić że firmom się nie spieszy. Do tego śmiesznie niskie kary za
      wielomiesięczne opóźnienia i efekty są jakie widać - gdy inne miasta się
      rozwijają Wrocław jest i będzie wiecznie rozkopany i zakorkowany.
    • Gość: byrcyn Jedynym miejscem gdzie rootnicy cały czas mieli IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.11.07, 10:50
      zajęcie, to był remont na ul. Rogowskiej. Odnosiłem wrażenie, że na tej budowie
      istnieje po prostu kierownik budowy, który koordynuje wszystkie prace i pilnuje
      ludzi by je wykonywali. Jak na Polskę, to było niesamowite ! ;-)Na przeciwnym
      biegunie jest nie tylko Oporów czy rondo Regana, ale też obydwa mosty -
      Warszawski i Szczytnicki, - gdzie całymi tygodniami nie widać żadnego postępu w
      budowie!
    • Gość: javall My stoimy w korkach, bo oni się obijają IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.07, 14:27
      Pan prezydent do tej pory zajety byl sprawami swiatowymi,
      wiec nie mial czasu na Wroclaw.
      Dzieki Bogu nie bedzie Expo we Wroclawiu, wiec teraz pora
      aby pan prezydent zajal sie miastem. Teraz sprawdzimy jaki
      z niego menager, przeciez ma takie duze doswiadczenie ze i
      na prezydenta kraju wystarczy. Z pewnoscia wiec bedzie
    • Gość: xXx Dobrze, że mamy reporterów GW IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.07, 14:53
      którzy wybudzili się ze "snu zimowego" od dobrych kilku lat tak wyglądają
      wszelkie remonty w naszym mieście, ale chyba żaden nie był przeprowadzany w
      rejonie zamieszkania redaktorów GW.
      • Gość: tiktak Re: Dobrze, że mamy reporterów GW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.11.07, 22:21
        Wyborcza i ekipa Dutkiewicza to jedna sitwa nieudaczników.
        czy widzieliscie jakiś niepochlebny artykuł dotyczący rozgrzebanych
        remontów z pytaniem kto zato odpowiada!
        • Gość: asjabc Cukrowa!!!!!! IP: *.ikatel.pl 05.12.07, 19:39
          pl.youtube.com/watch?v=2arCmg8Iqvc
          Obejrzyjcie sami!!!!!!
          Miało by zrobione do końca roku, zaś może będzie na koniec marca:(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka