Dodaj do ulubionych

Wroclaw, moje miasto

23.12.01, 17:23
Uwielbiam wroclawski rynek przykryty sniezna kolderka, przystrojony tysiacem
swiatelek...Gdy bialy puch zkrywa caly brud i biede. Gdy zaciera sie granica
miedzy rzeczywistoscia a nierealnoscia, a zapach swiat unosi sie w powietrzu.
W takich momentach nie zamienilabym Wroclawia na zadne z miejsc na swiecie!
Obserwuj wątek
    • #roberto65 Re: Wroclaw, moje miasto 23.12.01, 17:25
      ...tak to prawda nasz Wrocław przykryty śniegiem wygląda naprawdę jak z innej
      bajki...
      • kinga!!! Re: Wroclaw, moje miasto 23.12.01, 23:20
        Najbardziej lubię Wrocław zimą pod pokrywą białego puchu, zaśniezone domy,
        kościoły, cmentarze... piękną krainą staje się stolica Dolnegośląska!
        • Gość: lidia Re: Wroclaw, moje miasto IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.12.01, 23:45
          A ja kocham lato, więc i wolę letni Wrocław. Zamieniłabym go tylko na Kadyks
          • isis! Re: Wroclaw, moje miasto 24.12.01, 00:30
            Park na Biskupinie jest zimą bajkowy, dosłownie. I wszystkie uliczki -
            fantazja! Kiedy pokazywałam znajomym z Włoch ubiegłoroczne zimowe zdjęcia,
            powiedzieli, że mieszkam w cudownym miejscu. Fakt.
            • Gość: hrabiaa Re: Wroclaw, moje miasto IP: *.eu.org 24.12.01, 16:03
              Przepraszam Cie Isis, a gdzie jest park na Biskupinie ?
              Ale to niewazne. Zycze Ci i Twej Rodzinie, a takze Twojemu szwagrowi z
              wszystkiego najlepszego. Zdrowych i wspanialych Swiat.
              • Gość: kirkol Re: Wroclaw, moje miasto IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.12.01, 00:33
                park na Biskupinie , panie Hrabio - pomiezy Olszewskiego i Dembowskiego i tak
                dalej , a na marginesie Biskupin caly jest jak park
                pozdro
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka