Dodaj do ulubionych

Piotra i Pawła

IP: 217.96.190.* 30.06.01, 17:59
W mieście pozostał pewien drogi memu sercu Pan z naszą suczką. Pan to Piotr, a
suczka miała wczoraj 5 urodziny...Mam nadzieję, że krewni i znajomi Efki
przyłączają się do życzeń :)) bo mam lekkie wyrzuty sumienia - ja odpoczywam, a
Pan Piotr pracuje...
Obserwuj wątek
    • Gość: hrabia Re: Piotra i Pawła IP: *.dtvk.tpnet.pl 30.06.01, 18:55
      A co z suczką ? Też pracuje ?
      • Gość: dyzia Re: Piotra i Pawła IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.07.01, 00:01
        pewnie że pracuje i to podwójnie bo leniwemu panu się nie chce chodzić na kota
        siedem i trzeba gonić fantomy kota w ogrodzie.
      • Gość: efka Re: Piotra i Pawła IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.07.01, 23:01
        Już wiem, na kogo w trudnych sytuacjach mogę liczyć - hrabio, nie zawiodłam się
        na Panu.
        • Gość: wędzonka Re: Piotra i Pawła IP: 156.24.231.* 05.07.01, 23:36
          Gość portalu: efka napisał(a):

          > Już wiem, na kogo w trudnych sytuacjach mogę liczyć - hrabio, nie zawiodłam się
          >
          > na Panu.

          Hrabio Piotrze, niech i ja sie dolacze do zyczen! :)
    • Gość: q Re: Piotra i Pawła IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.04.02, 14:32
      q
    • Gość: Janek Re: Piotra i Pawła IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.04.02, 14:40
      Czytam archiwalia z dużym zainteresowaniem. To co wyczytałem w tym wątku
      zrozumiałem doskonale. Wiem wszystko poza jednym. O co chodziło Pawłowi? :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka