Gość: efka
IP: 217.96.190.*
30.06.01, 17:59
W mieście pozostał pewien drogi memu sercu Pan z naszą suczką. Pan to Piotr, a
suczka miała wczoraj 5 urodziny...Mam nadzieję, że krewni i znajomi Efki
przyłączają się do życzeń :)) bo mam lekkie wyrzuty sumienia - ja odpoczywam, a
Pan Piotr pracuje...