Gość: Kamil IP: *.gostynin.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 22:43 Zbieram na ubezpieczenie samochodu. POMÓŻCIE Proszę o pomoc Kamil Mac 09- 500 Gostynin ul. Krośniewicka 12 woj. Mazowieckie Wszystkim którzy mi pomogą, z góry serdecznie dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotr Orzechowski na Kardynala IP: *.dip.t-dialin.net 10.09.03, 09:40 porponoje ks.Orzechowskiego na Metropolite Wroclawskiego On jest bliski ludziom ale i neutralnie nastawiony do polityki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kju Re: Orzechowski na Kardynala IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.03, 14:21 popieram!;-))))))) nie wyobrazam sobie jakiegoś sztywniaka po Gulinowiczu. biskup musi mieć kontakt z wiernymi a nie tylko sztywno blogosławić i sztucznie się uśmiechać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vicki Re: Orzechowski na Kardynala IP: 217.97.195.* 10.09.03, 14:26 Orzechowski - świetna kandydatura ! Inteligentny, odważny, ludzki, tolerancyjny, biedny, bezdzietny. Może wreszcie i w Polsce wierni mogliby wpłynąć na wybór swojego pastu... przepraszam: pasterza ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poinformowany Re: Orzech nie jest biskupem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.03, 18:51 Gość portalu: vicki napisał(a): > Orzechowski - świetna kandydatura ! Inteligentny, odważny, ludzki, > tolerancyjny, biedny, bezdzietny. Może wreszcie i w Polsce wierni mogliby > wpłynąć na wybór swojego pastu... przepraszam: pasterza ? Przecież Orzech nie jest biskupem wiec nie może być brany pod uwage,tylko biskup lub arcybiskup może wchodzić w grę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vicki Re: Orzech nie jest biskupem IP: 217.97.195.* 11.09.03, 16:15 To niech go zrobią biskupem, ileż to roboty ? Czyżby się już nie zdarzały cuda w Kościele ? Może Zięba być oberdominikaninem, to i Orzech biskupem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Orzech nie jest biskupem IP: *.dialup.sprint-canada.net 14.09.03, 18:06 Ziemba jest z tych starszych braci w wierze , a tam sie cuda zdarzaja czesciej ,prorokuje ,ze general Glodz zostanie Kardynalem , bo on z tych samych ,co Ziemba .Gembe ma tak typowa dla tych rabinow z Izraela ,ze zawsze kiedy widze te spasiona beczke ,to mi sie robi nie dobrze .Jako kardynal ,bedzie mial wiekszy wplyw na ilosc polskich zolnierzy wyslanych na smierc do Iraku . Odpowiedz Link Zgłoś
svetomir Wcale nieprawda 10.10.03, 22:18 teoretycznie kazdy ocjrzczony męzczyzna, a w praktyce kazdy ksiadz z wykształceniem wyzszym teologicznym może zostac nominowany na metropolite. Święcenia mozna uzupełnic po nominacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oburzony Re: Orzechowski na Kardynala IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 00:21 Popieram! Każdy po Gulbinowiczu będzie słabszy ! Ale byleby nie był to generał Głódż!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Orzechowski na Kardynala 12.09.03, 08:41 Gość portalu: Oburzony napisał(a): > Popieram! Każdy po Gulbinowiczu będzie słabszy ! > > Ale byleby nie był to generał Głódż!!!!!!!!!!!!! A może w ramach poprawności politycznej wybrać by jakiegoś importowanego murzyna, albo kobietę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aba zouzou Re: Orzechowski na Kardynala IP: 80.51.29.* 12.09.03, 19:18 Murzynka - albinoska, w dodatku brzemienna, lesbijka z downem, marksistka i do tego mahometanka (z zaburzeniami wzwodu... Jednak - po pewnym zastanowieniu lepszy Orzech... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: merc Re: Orzechowski na Kardynala IP: 217.96.51.* 11.10.03, 08:21 kandydatury są dwie ;Głódż i Kowalczyk.Stawiam na tego pierwszego.(niestety) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość portalu Re: Kto będzie następcą wrocławskiego metropolity IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.03, 22:25 Ile tam Ci zabrakło ? Gość portalu Gość portalu: Kamil napisał(a): > Zbieram na ubezpieczenie samochodu. POMÓŻCIE > Proszę o pomoc > Kamil Mac > 09- 500 Gostynin > ul. Krośniewicka 12 > woj. Mazowieckie > Wszystkim którzy mi pomogą, z góry serdecznie dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś