Dodaj do ulubionych

Kto będzie następcą wrocławskiego metropolity

IP: *.gostynin.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 22:43
Zbieram na ubezpieczenie samochodu. POMÓŻCIE
Proszę o pomoc
Kamil Mac
09- 500 Gostynin
ul. Krośniewicka 12
woj. Mazowieckie
Wszystkim którzy mi pomogą, z góry serdecznie dziękuje
Obserwuj wątek
    • Gość: piotr Orzechowski na Kardynala IP: *.dip.t-dialin.net 10.09.03, 09:40
      porponoje ks.Orzechowskiego na
      Metropolite Wroclawskiego
      On jest bliski ludziom ale i
      neutralnie nastawiony do polityki
      • Gość: kju Re: Orzechowski na Kardynala IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.09.03, 14:21
        popieram!;-)))))))
        nie wyobrazam sobie jakiegoś sztywniaka po Gulinowiczu. biskup
        musi mieć kontakt z wiernymi a nie tylko sztywno blogosławić i
        sztucznie się uśmiechać...
        • Gość: vicki Re: Orzechowski na Kardynala IP: 217.97.195.* 10.09.03, 14:26
          Orzechowski - świetna kandydatura ! Inteligentny, odważny, ludzki,
          tolerancyjny, biedny, bezdzietny. Może wreszcie i w Polsce wierni mogliby
          wpłynąć na wybór swojego pastu... przepraszam: pasterza ?
          • Gość: poinformowany Re: Orzech nie jest biskupem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.03, 18:51
            Gość portalu: vicki napisał(a):

            > Orzechowski - świetna kandydatura ! Inteligentny, odważny,
            ludzki,
            > tolerancyjny, biedny, bezdzietny. Może wreszcie i w Polsce
            wierni mogliby
            > wpłynąć na wybór swojego pastu... przepraszam: pasterza ?
            Przecież Orzech nie jest biskupem wiec nie może być brany pod
            uwage,tylko biskup lub arcybiskup może wchodzić w grę.
            • Gość: vicki Re: Orzech nie jest biskupem IP: 217.97.195.* 11.09.03, 16:15
              To niech go zrobią biskupem, ileż to roboty ? Czyżby się już nie zdarzały cuda
              w Kościele ? Może Zięba być oberdominikaninem, to i Orzech biskupem...
              • Gość: Krzys Re: Orzech nie jest biskupem IP: *.dialup.sprint-canada.net 14.09.03, 18:06
                Ziemba jest z tych starszych braci w wierze , a tam sie cuda zdarzaja
                czesciej ,prorokuje ,ze general Glodz zostanie Kardynalem , bo on z tych
                samych ,co Ziemba .Gembe ma tak typowa dla tych rabinow z Izraela ,ze zawsze
                kiedy widze te spasiona beczke ,to mi sie robi nie dobrze .Jako
                kardynal ,bedzie mial wiekszy wplyw na ilosc polskich zolnierzy wyslanych na
                smierc do Iraku .
            • svetomir Wcale nieprawda 10.10.03, 22:18
              teoretycznie kazdy ocjrzczony męzczyzna, a w praktyce kazdy ksiadz z
              wykształceniem wyzszym teologicznym może zostac nominowany na metropolite.
              Święcenia mozna uzupełnic po nominacji
        • Gość: Oburzony Re: Orzechowski na Kardynala IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 00:21


          Popieram! Każdy po Gulbinowiczu będzie słabszy !

          Ale byleby nie był to generał Głódż!!!!!!!!!!!!!
          • map4 Re: Orzechowski na Kardynala 12.09.03, 08:41
            Gość portalu: Oburzony napisał(a):

            > Popieram! Każdy po Gulbinowiczu będzie słabszy !
            >
            > Ale byleby nie był to generał Głódż!!!!!!!!!!!!!

            A może w ramach poprawności politycznej wybrać by jakiegoś importowanego
            murzyna, albo kobietę ?
            • Gość: aba zouzou Re: Orzechowski na Kardynala IP: 80.51.29.* 12.09.03, 19:18
              Murzynka - albinoska, w dodatku brzemienna, lesbijka z downem, marksistka i do
              tego mahometanka (z zaburzeniami wzwodu... Jednak - po pewnym zastanowieniu
              lepszy Orzech...
          • Gość: merc Re: Orzechowski na Kardynala IP: 217.96.51.* 11.10.03, 08:21
            kandydatury są dwie ;Głódż i Kowalczyk.Stawiam na tego pierwszego.(niestety)
    • Gość: Gość portalu Re: Kto będzie następcą wrocławskiego metropolity IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.03, 22:25
      Ile tam Ci zabrakło ?

      Gość portalu

      Gość portalu: Kamil napisał(a):

      > Zbieram na ubezpieczenie samochodu. POMÓŻCIE
      > Proszę o pomoc
      > Kamil Mac
      > 09- 500 Gostynin
      > ul. Krośniewicka 12
      > woj. Mazowieckie
      > Wszystkim którzy mi pomogą, z góry serdecznie dziękuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka