Dodaj do ulubionych

nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić ...

19.06.08, 09:54
ciekawe jaki inny nierealny pomysł wymyślą aby dalej jeździć za
granicę, jeść w dobrych restauracjach, szpanować i pić w paparazzi
czy novocainie, miejska kasa jest po to żeby żyć mógł ktoś i to
dobrze, a może wysłać ludzi od tych projektów do pożytecznej roboty
a nie znowy np. wymyślą że będą organizować olimpiadę zimową we
Wrocławiu i znów brać kasę przez parę niezaleznie od wyników !
Obserwuj wątek
    • Gość: witold Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . IP: *.wroclaw.mm.pl 19.06.08, 13:56
      a może nowa siedziba ONZ-etu ?
    • allspice Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . 19.06.08, 13:59
      nie trzeba wymyślać,mamy Euro 2012 i mało czasu na przygotowania...
      • Gość: Derrick Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.08, 14:41
        No popieprz sobie jeszcze. Wylej zlosc i jad. Przegrajmy jeszcze kilka takich
        spraw az w koncu zaczniemy wygrywac. Nie rozumiesz, ze Wroclaw to miasto ktore
        idzie znikąd. I ma ogromną drogę do przebycia. I trzeba czasu, cierpliwosci. Ale
        i trzeba ambicji. Szczekaj dalej kundelku, kundli cała masa wokoło. Przegramy w
        Euro, szczekają kundle. Przegramy Expo, szczekają kundle. Cokolwiek sie nie uda,
        szczekają kundle.
        Spójrz na siebie, kundlu. Czego dokonałeś w zyciu. Gdzie jestes. Co robisz.
        Człowiek spełniony, zadowolony z życia, nie szczeka. Szczekają kundle.
        • Gość: Reksio A Derrick to taka lepsza kasta. Bo rasowy egz. IP: *.tatarek.com.pl 19.06.08, 14:49
          Buahahaha. Faktycznie długa droga przed Tobą...
    • Gość: Defender Olimpiada? IP: *.zone4.bethere.co.uk 19.06.08, 15:08
      Mysle, ze najblizej aspiracjom Dupkiewicza
      bylaby organizacja olimpiady.
      • Gość: Reksio Re: Olimpiada? Raczej paraolimpiada IP: *.tatarek.com.pl 19.06.08, 15:12
        bo nigdzie nie idzie tyle pary w gwizdek, ile we Wrocławiu...
        • Gość: Derrick Re: Olimpiada? Raczej paraolimpiada IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.08, 15:25
          ponowie pytanie, kundelki: do czego doszliscie w zyciu, co robicie, co umiecie,
          jaki wkład wnosicie w zycie miasta, w zycie innych ludzi, co wartosciowego
          zrobiliscie dotąd?
          • Gość: Reksio Derrick, warcz ile wlezie IP: *.tatarek.com.pl 19.06.08, 15:33
            bo o ile my nie napiszemy o swoich dokonaniach (nie tyle z racji ich braku, co wychowania - co prawda podwórkowego - ale chwalipięctwo nigdy nie było nam wpajane) to z przyjemnością poczytamy o sukcesach i "wkładach" naszego szacownego kolegi z rodowodem, hihihi...
            • Gość: Derrick Re: Derrick, warcz ile wlezie IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.08, 15:35
              ja nie szczekam, wy szczekacie jak kundle, z satysfakcją. Was zapytalem o
              dokonania w zyciu, skoro tak brutalnie krytykujecie innych. Znaczy, ze sami
              wiele osiągneliscie. Prawda? No to?
              • Gość: Reksio Re: Derrick, warcz ile wlezie IP: *.tatarek.com.pl 19.06.08, 15:42
                oczywiście, że nie szczekasz, Ty najzwyczajniej pseudorasowo ujadasz, a ponieważ belki w oku własnym nie widzisz zalecam wizytę u weterynarza. Udaję się na spacer w poszukiwaniu pcheł, adieu! Hehehe
              • Gość: xyz Re: Derrick, warcz ile wlezie IP: *.oss.wroc.pl 21.06.08, 10:48
                widzisz, Derrick, te kundle, jak ich nazywasz, w odróżnieniu od Dutkiewicza i
                jego ekipy, szczekają za swoje, a nie za naszą kasę. Bo to za nasze pieniądze te
                całe "pseudolobbowanie.".
                A jak słyszę zwrot-wytrych "promocja miasta", to mam już odruch wymiotny.
          • Gość: kundel Re: Olimpiada? Raczej paraolimpiada IP: *.chello.pl 19.06.08, 15:43
            My - kundelki, jeśli Ci to sprawi przyjemność, jesteśmy realistami a
            nie bujamy w obłokach. Nie rzucamy się z motyką na słońce, tylko
            oczekujemy podstawowych rzeczy do życia w tym mieście (sprawnych
            rozwiązań komunikacyjnych, czystości, planowego rozwoju, miejsc
            parkingowych, stałych dostaw wody, regularnej i schludnej
            komunikachji itp itd). To wszystko jednak, to za wiele dla niego.
            Książę Wrocławia, niestety, nam nam tego nie zapewnia. On tak jak i
            Ty ogarnięty jest jakąś dziwną manią wielkości, szaleńczym pędem do
            czegoś co od startu jest nierealne, utopijne, pozostające w sferze
            marzeń. notabene, Wrocławianie uwielbiają wręcz taplać się w takich
            marzeniach. On (Dutkiewicz) daje im więc to jak na tacy. Tylko co z
            tego ? Ano gó.., i tylko mi tu nie pisz o marketingu miasta, bo
            rzygać mi się już od tego chce
            Więc pytanie postawione w tym wątku jest jak najbardziej na czasie.
            Ciekawe jaki bzdet teraz wymyśli Wielki Sternik Wrocławia
            • Gość: Derrick Re: Olimpiada? Raczej paraolimpiada IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.08, 15:51
              czyli Reksiu nic nie osiągnał w zyciu, bo uciekł od rozmowy i od pytania. A ty
              kundel nie rozumiesz, ze zeby miec pieniadze na rozwoj miasta, trzeba sie promowac.
              • Gość: Dr. Dolittle Promocję weryfikuje skuteczność IP: *.telsat.wroc.pl 19.06.08, 17:12
                a ta - jak widać coraz częściej - MARNIUTKA. Ale Derrick wie lepiej. Dobrze, że Derrickopodobnych coraz mniej na tym wrocławskim łez padole :)
              • Gość: kundel Re: Olimpiada? Raczej paraolimpiada IP: *.chello.pl 19.06.08, 17:48
                Promować to się można poprzez czyny, a nie przez czcze gadanie, żeby
                nie powiedzieć wprost - pier....nie o rzeczach z kosmosu. A tu - po
                EXPO kolejny kosmos - EIT.
                Z takim założeniem jak tu przyjąłeś, to rzeczywiście najlepiej
                ubiegać się o olimpiadę (zimową oczywiście). I tak jej tu nie
                będzie, ale co za promocja miasta, i ile z tego kasy by było!!!!.
                Jak mawiał mój niezbyt rozgarnięty znajomy - puknij się w łeb, bo w
                głowę już za późno
              • wielki_czarownik Promować trzeba mieć co 19.06.08, 18:18
                Masz rację, że trzeba się promować. Ale musimy mieć CO promować. Dzisiaj Dutkiewicz z ekipą wygląda jak sprzedawca usiłujący za grubą kasę wcisnąć komuś czarno-biały telewizor wmawiając, że to szczyt techniki.
                Owszem promujmy się, ale z głową. Po kiego diabła nam fontanna za 20 milionów, skoro nie ma jak do niej dojechać? Co ty chcesz promować? Miasto bez obwodnicy, z dziurawymi drogami, mieszkaniami droższymi niż w Berlinie i komunikacją zbiorową na poziomie kraju Umpa-Rumpa?
                Żeby się promować (powtarzam Ci to po raz kolejny) trzeba mieć produkt, który możemy zaoferować. Nikt nam nie przyzna Expo, jeżeli do Wrocławia nie ma jak dojechać, a jeżeli nawet komuś się to uda, to nie ma gdzie spać, ani nie ma jak po tym mieście się normalnie poruszać!
      • Gość: Derrick Re: Olimpiada? IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.08, 15:26
        a Ty chamie z Anglii, na co wskazuje twoje IP: dlaczego obrazasz czlowieka,
        pisząc Dupkiewicz? Matka cie w domu nauczyła takiego chamstwa?
        • Gość: Łoś_bimbacz Paraolimpiada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 16:56
          > a Ty chamie z Anglii, na co wskazuje twoje IP: dlaczego obrazasz
          czlowieka,
          > pisząc Dupkiewicz? Matka cie w domu nauczyła takiego chamstwa?

          raczej twarde warunki życia codziennego w Dynamiżmie:), w/w ksywka
          weszła zresztą już wśród lud i należy do języka POtocznego:)
          Rasowe, tego oblicza Dynamizm u nie znają: jeżdżą limuzynami z
          klimą, jedzą kolacyjki w restauracjach opłacone służbową kartą,
          latają biznesklas, a nie wizzairem, ale przygotujcie się na to,
          wszystkie bilbordy świata nie wystarczą:)))
          • mars_janki LOT NA MARSA 19.06.08, 17:29
            To juz bylo omawiane, teraz lot na marsa.

            Politechnika juz jest przygotowana {do brania na to pieniedzy}

            pryzmat.pwr.wroc.pl/Pryzmat_142/142mpvp.html
            • Gość: witold Re: LOT NA MARSA - czadowo, można kupić nowe fury IP: *.wroclaw.mm.pl 19.06.08, 17:33
              no i trzeba będzie przydzielić z miasta cały departament aby sie tym
              zajmowali, jesżcze do USA nie latali ....
            • Gość: Łoś_bimbacz Re: LOT NA MARSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 22:54
              > To juz bylo omawiane

              ale POjawił się nowy aspekt oraganizacji paraolimpiady. W
              paraolimdzie mógłby wystąpic na prawach zawodników Zarząd Naszego
              Miasta, to niebywała promocja
              • Gość: Masa Re: LOT NA MARSA IP: *.zone4.bethere.co.uk 20.06.08, 23:50
                tylko pod warunkiem, ze graliby w kulki - bo w tym naprawde sa niezli
                • Gość: Łoś_bimbacz Re: LOT NA MARSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 00:02
                  > tylko pod warunkiem, ze graliby w kulki - bo w tym naprawde sa
                  niezli

                  no nie wiem?:), Paraolimpiada to zawody dla niepełnosprawnych
                  ruchowo i umysłowo. Oczywiście w/w Zarząd kwalifikuje się do tej
                  drugiej grupy zawodników, dla której nie ma rozgrywek gier
                  logicznych, a raczej rzut młotem oraz lub biegi w workach:)))
          • Gość: Derrick Re: Paraolimpiada IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.08, 09:29
            Dlaczego m ają latac wizzairami? o co chodzi?
    • wielki_czarownik Proponuję sztuczny ocean na Brochowie 19.06.08, 18:20
      Tego jeszcze świat nie widział. Sztuczny ocean w mieście. Razem z wielorybem, rekinami i lotniskowcem, który będzie po nim pływał!
      • Gość: starycynik Re: Proponuję sztuczny ocean na Brochowie IP: *.neo.res.rr.com 19.06.08, 19:53
        > Tego jeszcze świat nie widział. Sztuczny ocean w mieście. Razem z
        wielorybem, r
        > ekinami i lotniskowcem, który będzie po nim pływał!

        I atomowa lodzia podwodna z rakietami balistycznymi. Wtedy napewno
        przestana sie z nas smiac!
      • truten.zenobi a ja drugie himalaje... 20.06.08, 07:28

    • Gość: starrycynik Piaramida IP: *.neo.res.rr.com 19.06.08, 19:58
      Ociosac Sleze na piramide, wylozyc bialym marmurem ze zlota
      incrustacja, ktora w gdy spojrzy sie na nia pod odpowiedznim katem
      ukaze oblicze Slonca Sudetow, a przed piramida z okoliczej
      mniejszej gorki zrobic Sfinksa, z twarza wiadomo kogo.
    • Gość: starycynik Psie Pole IP: *.neo.res.rr.com 19.06.08, 20:03
      Nalezy przywrocic materie slowu. Zamiast grac na gitarach na Rynku
      nalezy zgonic na Psie Pole milion psow, niech razem zaszczekaja HAU
      HAU!

      I niech nikt nie mysli ze to wlasnie kundle beda szczekac na
      kolejne pomysly magistratu. Wylacznie psy rasowe!
    • Gość: dead-sea Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . IP: *.gprs.plus.pl 19.06.08, 21:30
      1) pierwsza całkowicie miejska wyprawa na Wenus
      2) bezpośrednie połączenie tramwajowe z La Paz
      3) poszerzenie chodników do osi jezdni ((:

    • Gość: Mor Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 05:42
      Moim zdaniem powinnismy zrezygnować z tego EURO 2012....

      A za te pieniądze naprawić drogi i nakarmić biedych...

      Będzie mniejszy wstyd jak teraz się poddamy,
    • truten.zenobi wiemy jak to działa i... a mafia dalej rządzi n/t 20.06.08, 07:26


      • Gość: mtb Najbrudniejsze miasto świata IP: *.171.19.131.crowley.pl 20.06.08, 15:44
        Tu mamy duże szanse. I nie trzeba się wiele wysilać.
    • Gość: Paweł Z. Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . IP: *.as.kn.pl 20.06.08, 22:46
      Wysoki na 500 metrów pomnik Rafała Dutkiewicza z wielkim zawieszonym na czole
      zegarkiem z kukułką. Można by wybudować na Placu Solnym.
      • akzalag Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . 21.06.08, 00:05
        ....i koniecznie z zaczarowaną kredką!
        • akzalag Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . 21.06.08, 00:08
          ...ee...z zaczarowanym ołówkiem,powinno być.
          To już nie ta młodość.
          • Gość: Łoś_bimbacz Re: nie EXPO, nie EIT coś teraz trzeba wymyślić . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 00:15
            ...ee...z zaczarowanym ołówkiem,powinno być.
            > To już nie ta młodość

            ale POmysł na regionalną pamiątkę wspaniały!!!: figurka Sternika w
            skali PÓłtechnicznej z zaczarowanym ołówkiem i zegarem z kukułką
            oraz wersja deluxe dla apartamentów: figura w skali 1:1, POdreśli
            Dynamizm każdego pomieszczenia i jego mieszkańców:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka