wroclawrules
19.06.08, 09:54
ciekawe jaki inny nierealny pomysł wymyślą aby dalej jeździć za
granicę, jeść w dobrych restauracjach, szpanować i pić w paparazzi
czy novocainie, miejska kasa jest po to żeby żyć mógł ktoś i to
dobrze, a może wysłać ludzi od tych projektów do pożytecznej roboty
a nie znowy np. wymyślą że będą organizować olimpiadę zimową we
Wrocławiu i znów brać kasę przez parę niezaleznie od wyników !