IP: *.171.19.130.crowley.pl 07.09.08, 22:29
Co z linią 327 ? Wakacje minęły, a ona nie wróciła. Czyżby została zlikwidowana ?
Obserwuj wątek
    • Gość: e Re: linia 327 IP: 192.194.84.* 07.09.08, 23:01
      trzebba oszczędzać.
      • fajnaret Re: linia 327 13.09.08, 09:15
        Tak została zlikwidowana. I nie wróci. A ZDiK uwaza ze nie ma
        duzego obciązenia na tej trasie!
        • real_mr_pope Re: linia 327 13.09.08, 12:52
          Świetnie, że ZDiK/ZDiUM tak uważa. A za komunikację miejską
          odpowiada akurat Urząd Miejski.
          • Gość: donek linia 327 IP: *.korbank.pl 13.09.08, 14:26
            Ok. Ale to Ci którzy sa odpowiedzialni za komunikacje MPK uważają,
            ze nie ma potrzeby zwiększyc czestotliwosc kursowania linii 127
            dlatego zlikwidowali 327
            • Gość: dasa Re: linia 327 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.08, 19:54
              Pewnie stwierdzili, że w rejonach gdzie przebiegała ta linia będzie niedługo :)
              tramwaj więc problem szybko zniknie.
              • Gość: lila Re: linia 327 IP: *.korbank.pl 15.09.08, 14:03
                Ale zanim bedzie np. uruchomiony tramwaj to mozna by jeszcze
                przywrócic linie 327
                • Gość: fakir Re: linia 327 IP: *.171.196.2.crowley.pl 15.09.08, 14:45
                  chyba 727 :)
                  • Gość: D22 Re: linia 327 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 08:35
                    nie 327 ty chyba nie z wro
                    • Gość: fakir Re: linia 327 IP: *.171.196.2.crowley.pl 16.09.08, 10:13
                      nie załapałeś... :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka