Gość: Dave IP: *.171.19.130.crowley.pl 07.09.08, 22:29 Co z linią 327 ? Wakacje minęły, a ona nie wróciła. Czyżby została zlikwidowana ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fajnaret Re: linia 327 13.09.08, 09:15 Tak została zlikwidowana. I nie wróci. A ZDiK uwaza ze nie ma duzego obciązenia na tej trasie! Odpowiedz Link Zgłoś
real_mr_pope Re: linia 327 13.09.08, 12:52 Świetnie, że ZDiK/ZDiUM tak uważa. A za komunikację miejską odpowiada akurat Urząd Miejski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: donek linia 327 IP: *.korbank.pl 13.09.08, 14:26 Ok. Ale to Ci którzy sa odpowiedzialni za komunikacje MPK uważają, ze nie ma potrzeby zwiększyc czestotliwosc kursowania linii 127 dlatego zlikwidowali 327 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dasa Re: linia 327 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.08, 19:54 Pewnie stwierdzili, że w rejonach gdzie przebiegała ta linia będzie niedługo :) tramwaj więc problem szybko zniknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lila Re: linia 327 IP: *.korbank.pl 15.09.08, 14:03 Ale zanim bedzie np. uruchomiony tramwaj to mozna by jeszcze przywrócic linie 327 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakir Re: linia 327 IP: *.171.196.2.crowley.pl 15.09.08, 14:45 chyba 727 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D22 Re: linia 327 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.08, 08:35 nie 327 ty chyba nie z wro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakir Re: linia 327 IP: *.171.196.2.crowley.pl 16.09.08, 10:13 nie załapałeś... :) Odpowiedz Link Zgłoś