28.10.08, 21:27
Czy ktoś wie coś wiecej na temat agencji filowej, reklamowej ktora poszukuje
aktorow, statystow do filmów VASSAGA na ulicy Sukiennice na rynku we Wrocławiu
? agencja nie ma stronki internetowej i nie wiem czy jest wiarygodna. Prosze o
pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: statysta Re: casting IP: *.as.kn.pl 29.10.08, 11:14
      ma stronke ta agencja podaje adres : www.stars-impresariat.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka