Dodaj do ulubionych

Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie

20.11.08, 09:13
P. Broda będzie "chronić imprezy o sprawdzonej renomie" czyli
strupieszały Jazz Nad Odrą i niszową Musica Polonica Nova. Słusznie,
żadnych szarpidrutów! Po co wam Asian Dub Foundation, Iggy Pop i
Manu Chao? Macie przecież sylwestra na rynku z Dodą i Stachurskim. I
takie fajne krasnale.
Obserwuj wątek
    • Gość: WK Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.ig.pwr.wroc.pl 20.11.08, 09:21
      Nie rozumiem problemu. Pieniądze publiczne w ogóle nie powinny być
      wydawane na dofinansowanie rozrywki według widzimisię urzędników. Od
      tego są bilety. Chcesz wysłuchać koncertu jakiegoś XXX? Kup sobie
      bilet. Dofinansowywanie imprez niszczy rynek kultury tak samo jako
      dofinansowywanie każdego innego produktu.
      Oczywiście "twórcy" będą się drzeć, że to zamach na kulturę bo
      łatwiej sie przypiąć do państwowego (tu: samorządowego) cycka niż
      zarobić w wolnej konkurencji.
      • Gość: pasteur Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: 195.116.249.* 20.11.08, 12:05
        a zapłaci Pan np 750 zł za bilet?, bo niestety tak często wyglada
        kalkulacja kosztów przy koncertach wielkich światowych artystow.
        Uprzedzam pytanie o sponsorow, bo oni sami(banki, stocznie i inne
        pafawagi) teraz szukają sponsoringu państwowego.
        • Gość: WK Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.ig.pwr.wroc.pl 21.11.08, 11:24
          Jak będę chciał to zapłacę. Ale raczej spadnie cena biletów gdy
          skończy się pompowanie publicznych pieniędzy (lepiej zarobić mniej
          niż nic).
        • Gość: WK Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.ig.pwr.wroc.pl 21.11.08, 11:33
          Według tej logiki miasto mogłoby też dofinansować zakup np.
          kilkudziesięciu full-wypasionych fur dla wybrańców bo ich samych na
          to nie stać a chętnie by sobie pojeździli takimi.
          Nie ma żadnego uzasadnienia by z funduszy miejskich sponsorować
          rozrywkę dla nielicznych.
    • Gość: owocowe drzewo Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.08, 09:34
      To jest jakaś bzdura. Wrocław Non Stop się nie sprawdził? Przecież to JEDYNA tak
      naprawdę atrakcja dla mieszkańców w czasie wakacji ( przerwy letniej). I był
      oblegany co roku. Idiotyczne tłumaczenia nieudolnych urzędników. Może najpierw
      zmiejszcie koszty swoich administracji? Bez sensu.
      • Gość: wi Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.magma-net.pl 20.11.08, 09:51
        JEDYNA ???

        Rozumiem, że chcesz sprowokować dyskusję, bo to kłamstwo "tak naprawdę".
        • Gość: kali Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: 84.40.217.* 20.11.08, 09:54
          Publika we Wrocławiu kocha takie masówki, tylko to oferuje im " Słońce Sudetów"
      • Gość: gaax Jeśli to miała być atrakcja... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.08, 10:18
        ... to ja wolę nie wiedzieć jak wygląda nuda. Przez kilka edycji festiwalu nie
        przypominam sobie ani jednego wydarzenia z Worcław Non Stop, w którym bym
        uczestniczył a ZAWSZE sprawdzam program tego typu imprez. Wrocław Non Stop był
        po prostu nudny, albo stargetowany do wąskiej grupy odbiorców.
        Nie wiem tylko czy w ramach festiwalu odbywały się jeszcze dwa-trzy lata temu
        Noce Świętojańskie na Wyspie Słodowej. Jeśli tak był to świetny pomysł, ale
        niestety w ostatnich dwóch edycjach z niego zrezygnowano.
        • Gość: sky destroyer Re: Jeśli to miała być atrakcja... IP: 195.94.215.* 20.11.08, 11:15
          "... to ja wolę nie wiedzieć jak wygląda nuda. Przez kilka edycji
          festiwalu nie
          przypominam sobie ani jednego wydarzenia z Worcław Non Stop, w
          którym bym
          uczestniczył a ZAWSZE sprawdzam program tego typu imprez. Wrocław
          Non Stop był
          po prostu nudny, albo stargetowany do wąskiej grupy odbiorców.
          Nie wiem tylko czy w ramach festiwalu odbywały się jeszcze dwa-trzy
          lata temu
          Noce Świętojańskie na Wyspie Słodowej. Jeśli tak był to świetny
          pomysł, ale
          niestety w ostatnich dwóch edycjach z niego zrezygnowano."

          Jeśli Iggy Pop, Asian Dub Foundation, Manu Chao Cię nie zachęcają,
          to na pewno świetnie zabawisz się na sylwestrowym spędzie z Dodą. No
          i pozostają Ci jeszcze juwenalia z Kultem. Dobrej zabawy
      • Gość: Robert Denitro Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.08, 12:05
        Zwłaszcza Podwodny Wrocław udowodnił jaki cudny jest Non Stop. Młodzi wrocławscy
        artyści zostali wycięci z non stopu więc potrafili się skrzyknąć i zrobić
        alternatywną imprezę.
        Bardzo dobrze - WROCŁAW NONsens STOP.
    • zettembrini Wrocław Non Stop byl kiepski nawet jak mial kase 20.11.08, 11:15
      Wroclaw Non Stop to prototyp, który miał być odrzutowcem ale nigdy nie
      wystartował z podwórka. Nadzieje na jego ulepszanie sa zadne, trzeba
      zainwestować w inną konstrukcję. A te poprostu zostawic na złomie.
    • Gość: breslauer Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.54.16.190.static.telsat.wroc.pl 20.11.08, 11:26
      pan broda sam wygryzl tego ostatniego pana co rzadzil na w
      WNS, skutecznie utrudniali mu dzialania, teraz wycinaja impreze
      ktora byla fajnie opakowana i dobrze postrzegana w polsce

      wszystkie inne miasta zaczely sie na nas wzorowac
      i na sprzeskoczyly niestety, a teraz grzebia WNS

      znowu kasa bedzie dla wszystkich bliskich pana brody
      i zaufanych w stylu pana z klubu lykend, ktorego stowarzyszenia
      wychaczaja cala kase z uzredu miejskiego
    • Gość: dociekliwy Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.08, 12:06
      Ciekawe na czym teraz Paweł R. będzie kręcił lody.
      • Gość: ja Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.as.kn.pl 20.11.08, 13:13
        jak już cos sugerujesz to może jakieś konkrety (?)
    • Gość: doremifasola jak kazali sobie płacić za takiego Manu Chao, IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.11.08, 12:14
      to wiedziałem, że koniec jest bliski.

      Komu przeszkadzali darmowy Vollenweider czy Al Di Meola na Rynku?
    • zwroc Wrocław Non Stop był bardzo dobrym festiwalem 20.11.08, 16:35
      ... w trzech pierwszych edycjach. kiedy zaczęli z nim kombinować "spece od
      wysokiej sztuki" roztrwonili imprezę, która naprawdę przyciągała.
      specjalnie na WNS przyjeżdżali moi znajomi z Niemiec, z wielu małych
      miasteczek Śląska (całego), z łódzkiego i wielu innych regionów Polski.
      ale jak już zauważył jeden z komentatorów - bardziej się liczy jakieś Musica
      Polonica Nova, czy JnO, bo to rozumieją te wszystkie dziadki z Impartu a i
      robotę dla funfli można załatwić.
      ech Wrocław... marketingowa wydmuszka...
    • rambo_john a ArtAnimAkcja? 21.11.08, 11:20
      ona też była do dupy? to że szanownym redaktorzy nie byli na wszystkich
      wydarzeniach festiwalu nie oznacza, że cały program był do bani... to tylko
      tworzenie negatywnego PR tych kilku imprez, które odbyły się w ramach WNS, a
      które skończyły się sukcesem...
      • Gość: max Re: a ArtAnimAkcja? IP: *.217.146.194.generacja.pl 21.11.08, 13:07
        Wiekszość wydarzeń w ramach Wrocław Non Stop nie intersesowała
        nikogo poza organizatorami i artystami. Natomiast z wydarzenia,
        które mogło byc hitem zrobiono koncercik na 8 tysiecy ludzi.
        Szkoda że Koncert Manu Chao nie odbył sie w Firleju.
        Prawda jest taka że ten cały WNS przy Open Air to mały Piqś.
    • Gość: Zdzich Re: Wrocław Non Stop nie przetrwa cięć w budżecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.08, 23:26
      jak chcesz słuchać łupucupów, to wolny kraj.Ale po co napadać festiwale muzyki
      dla wyrobionych widzów, których jest mało (bo i Musica Polonica Nova i Jazz nad
      Odrą wymagają od słuchacza jakiejś wrażliwości, wiedzy i przygotowania)? Już i
      tak w Polsce rządzą w sezonie imprezy typu "Maleńczuk, karuzela i piwo" dla
      pospólstwa. Jeszcze mało?o ile pamiętam, na Jazzie nad Odrą w ostatnim roku grał
      Brad Mehldau i wschodząca gwiazda Lionel Loueke. Ale pewnie dla miłośnika
      "transmisji z kuźni" to żadne nazwiska. A krasnale super!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka