IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.09, 09:30
pasowalo?to ze do fioletu doda sie fiolet to nie zanczy ze pasuje.bardzo
smutno i malo kreatywne zestawienie.robi sie plama a nie ubior.poza tym nie
uwazam stwierdzenia przeciez wszyscy ubieramy sie w hm za trafione zwlaszcza
ze inditex to duzy potentat rynkowy, ktory skupia o wiele wiecej marek
odziezowych i nie jest to "jedna firma'.co wtedy gdy inditex wykupi jakas
polska firme odziezowa?czy to wtedy tez bedzie jedna firma?we wroclawiu sa
ludzie ciekawie ubrani.ale warto wychylic nos spoza wystaw hm itp marek i
spojrzec troche szerzej...zamiast przecietne moze sklonic sie w strone ciekawe?
Obserwuj wątek
    • blueberrybubblegum Asia 25.03.09, 17:30
      Ja tam na zdjęciu fioletowej plamy nie widzę, a jeśli dla beaty pomarańczowo-fioletowe zestawienie jest smutne, to jakie uznać za wesołe... może róż i złoty? Jestem pewna, że jeśli prześlesz swoje 'kreatywne', 'ciekawe' i 'ponadprzeciętne' zdjęcie do redakcji Skarabeusz chętnie je wykorzysta:) pozdrawiam serdecznie

      Btw gratuluję autorowi rubryki świetnego gustu
    • Gość: abc Asia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.09, 19:42
      mam takie same buciki:) sa cudowneeeee:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka