Gość: beata
IP: *.ssp.dialog.net.pl
21.03.09, 09:30
pasowalo?to ze do fioletu doda sie fiolet to nie zanczy ze pasuje.bardzo
smutno i malo kreatywne zestawienie.robi sie plama a nie ubior.poza tym nie
uwazam stwierdzenia przeciez wszyscy ubieramy sie w hm za trafione zwlaszcza
ze inditex to duzy potentat rynkowy, ktory skupia o wiele wiecej marek
odziezowych i nie jest to "jedna firma'.co wtedy gdy inditex wykupi jakas
polska firme odziezowa?czy to wtedy tez bedzie jedna firma?we wroclawiu sa
ludzie ciekawie ubrani.ale warto wychylic nos spoza wystaw hm itp marek i
spojrzec troche szerzej...zamiast przecietne moze sklonic sie w strone ciekawe?