Dodaj do ulubionych

Eurowybory. Frekwencja do południa 5,69 proc.

07.06.09, 16:28
"Na Dolnym Śląsku policja nie odnotowała do tej pory żadnych
przypadków złamania ciszy wyborczej."

Informuję Policję, że 3 rogi Rynku zastawione są facjatami dwóch
kandydatów z jednej tylko partii. Przez to miejsce przewija się
dzień i noc tysiące ludzi, więc jest to nachalna propaganda łamiąca
ciszę wyborczą.


Obserwuj wątek
    • Gość: gaax Taak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.09, 18:27
      A ja dzisiaj widziałem jednego z kandydatów w Rynku. Powinien sobie papierową
      torbę na głowę założyć, bo to też łamanie ciszy wyborczej przecież.
    • niestaly_czytelnik Proponuję nie głosować na listę partii, która w 07.06.09, 19:14
      ten sposób wykorzystuje obowiązujące prawo, działając na jego
      granicach. Ci ludzie śmieją się społeczeństwu w twarz, nawet jak ich
      afery wychodzą na jaw.

      Oni mają ludzi (swoich wyborców też) w głębokiej pogardzie, więc
      wzajemność jest tu wskazana.

      • 1410_tenrok niestatły, w tym roku z ze słynnej pekinskiej pot- 07.06.09, 19:33
        rawy nic nie wyjdzie. Musisz jeszcze poczekać, a zwierzątka muszą się opierzyć i
        podrosnąć. Narazie to pisklaczki. A Sarkozy nie zaprosił jednego ze wzierzątek
        na obchody 65 rocznicy lądowania w Normandii...... Tak to jest, kiedy się
        zamiast spotkania z prezydentem Francji jedzie na łowy do Gruźli.
        • Gość: szok Apsik POtwornie mi sie kicha IP: *.adsl.inetia.pl 07.06.09, 20:57
          chyba to przez te kreskowki disneya
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka