Dodaj do ulubionych

Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi

    • tadek-1 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:13
      Piep..yc Grabarczyka, piep..yc Szetyne. Otworzyc. Czy my znowu jestesmy w
      komunie, ze kazde g..no bedzie otwieral sekretarz albo ksiadz?.
    • pandora-online Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:16
      Jak za Gierka dziadostwo czyli "K" i zlodziej.Dziadostwo z PO.
      • Gość: kaczo i ponuro Re: "pandora-online" i inni... IP: *.natpool3.outside.ucf.edu 29.07.09, 19:35
        "dawaj synu do psychiatry,juz niedligo bedzie okazja sie POchlastac
        za 2 miesiace
        zaczna POpadac gieldy a dlugo PZPR i Tuska beda tylko rosly i rosly
        a sprzedawac
        juz nie bedzie co.Zacznijcie splacaj choc odsetki od dlugow."
        --------------------------------------------------------------------
        A o to przyklad innego wpisu na forum "GW" dokonanego przez
        PiS-uarczykowatego propagandziste ("pandora-online")!
    • janusz990 W Niemczech jak skoncza odcinek, to zdejmuja bramk 29.07.09, 19:33
      bramki, i po frytkach. W Polsce musi przyjechac Prezydent albo
      Premier, ostatecznie minister i cos baknac pod nosem............
    • hens Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:50

      Przecież Polska to jest kraj trzeciego świata, albo prezydent ma sraczke, albo mama zachorowała,(to rozumiem) Albo, co po nie którzy, mają to w dupie.

      ZROBIONE, ALE ŁOŚ MUSI SOBIE POROŻE ZETRZEĆ...... ABY NA ZDJĄTKACH DOBRZE WYPADŁ

      To jest gó...arstwo dopiero.Jeżdzić nie można, bo bez komunistycznej pompy i defilady, nic się nie może obyć.............Spieprzać dziady
      • rk111 Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:58
        Jeździć nie można bo połowa tej drogi jest jeszcze nie odebrana i do
        tej pory prowadzone są tam prace wykończeniowe a dzięki tej pompie
        zamiast we wrześniu pojedziemy całą drogą w sierpniu czyli prawie
        miesiąc wcześniej i to bez dopłaty.
        • Gość: jacek Re: Od Pola do Głupola-wiecej ministrów niż dróg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 20:32
          Tylko w Polsce więcej jest ministrów niż wybudowanych km dróg.W innych krajach
          gdzie są większe trudności budowy autostrad (Słowacja, Chorwacja) nic nie mówią,
          tylko budują km autostrad.Gdy nie wiadomo o co chodzi, to o pieniądze.
          • Gość: Marcin i tu jesteś w błędzie IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.07.09, 20:45
            w Czechach i na Słowacji, praktycznie stanęła budowa autostrad. Tak
            było jeszcze 2-3 lata temu. Problemy z wykupem gruntów i brak
            pieniędzy. W Czechach jeszcze w Pradze coś się dzieje. W Polsce jest
            w tej chwili więcej kilometrów w budowie (dróg klasy A i S) niż w
            Niemczech a cały czas ich przybywa.
          • Gość: Marcin Re: Od Pola do Głupola-wiecej ministrów niż dróg IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.07.09, 20:54
            w Chorwacji też nie jest tak idealnie. Budują wprawdzie piękną
            autostradę w Dalmacji, ale za to na Istrii to są kpiny nie
            autostrady. Te 'Autostrady" są w półprofilu, czyli mają jedną
            jezdnię, nie mają pasa awaryjnego i za wyjątkiem węzłów nie ma na
            nich zakazu wyprzedzania. Ponieważ Chorwaci jeżdżą podobnie do
            Polaków kilka razy miałem szansę na "czołówkę" Ale na mapach jest to
            coś zaznaczane jako autostrada
    • lech_kartofel_kaczynski wot, polnische wirtschaft 29.07.09, 20:31
      tu nigdy się nic nie zmieni. Bismarck miał rację.......
    • zchalupniak1950 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 21:04
      ale bzdury tu wypisujecie za tymi dziennikarzami!
      Odcinek A-4 od granicy do Krzyżowej składa się z dwóch odcinków
      budowanych przez konsorcjum firm francuskich i konsorcjum austriacko-
      portugalskie. Termin zakończenia Kontraktu to 10.08.09r.
      To, że na oko autostrada jest już gotowa, nie świadczy o tym że
      nadaje się już do eksploatacji (np. pod względem pełnego wyposażenia
      w urządzenia bezpieczeństwa ruchu, itp.)
      I o tym powinien wiedzieć redaktor, zanim napisze demagogiczne
      brednie.
      Najlepiej zajrzeć na budowę, by się przekonać, że trwaja tam jeszcze
      roboty uzupełniające, niezbędne do puszczenia ruchu.
      • Gość: Nemo Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.09, 11:54
        Nie zaciemniaj chłopie, z artykułu wynika, że redaktor sprawdził kilka źródeł,
        więc wie co napisał. Czy ty nie nazywasz się czasem Schetyna?:)
    • Gość: Marcin do wyznawców PIS-u IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.07.09, 21:08
      Pewnie nikt z was nawet nie wie, że minister waszego ulubionego
      rządu (Polaczek), pisał list do prezesa Strabaga w Austrii o
      złośliwym i uporczywym blokowaniu przez polski oddział tej firmy
      wszystkich większych przetargów drogowych w Polsce
    • wrd6611 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 21:13
      Mysle za pan I sekretarz PO znajdzie czas na otwarcie. Jesli bedzie sie
      ociagal to bardzo zdenerwuje elektorat-kierowcow a to moze byc ryzykowne w
      jego karierze. Wszak nie ma on wielu wielbicieli i do tego jest zarozumialy.
    • karolinamarcin Ale siara.... 29.07.09, 21:33
      na miejscu Pana Schetyny kazałbym otworzyć głęboką nocą bo to żadne
      święto, normalny obciach...zamiast otwierania, zajmijcie się
      przyśpieszenim w budowie kolejnych odcinków...ale siara...
    • leszekes Powiem dosadnie. Pier..ć. ich. 29.07.09, 21:37
      Oni do niczego nie są potrzebni. Po prostu się otwiera i tyle. Taniej
      jest dla nas wszystkich.
    • dziadek_alex Rekordzista w otwieraniu autostrad byl Adolf 29.07.09, 22:43
      Jak by na to nie patrzec, to otwieranie autostrad nalezalo do radosnie
      wypelnianych obowiazkow kanlerza III Rzeszy. Jest o tym duzo wycinkow
      filmowych z owczesnych kronik. Na tej niwie przescignal nawet Zwiazek
      Radziecki (nie budowali tyle autostrad). Po otwarciu przejezdzal Adolf ze
      swita nowo wybudowany odcinek. Nowo oddawane autostrady znakomicie wzmacnialy
      propagandowo sukcesy gospodarcze Adolfa i Niemiec.
      Na tym tle jest zrozumiala chec politykow do pokazania sie narodowi jako ci co
      budujac autostrady wnosza wiele do rozwokju gospodarczego.
      Jesli wezmiemy pod uwage, ze w latach trzydziestych Adolf otwieral autostrade
      do Wroclawia, a z wiadomych powodow nie zdarzyl otworzyc odnogi do Zgorzelca
      to mozna zauwazyc, ze nasi poltycy nawiazuja jakby do pewnej tradycji. Obecnie
      w Niemczech, nikt ze znaczniejszych politykow nie pchalby sie do otwierania
      autostrady, zeby go z Adolfem nie skojarzyli. A u nas jakby odwrotnie.
      • Gość: Hans kloss Re: Rekordzista w otwieraniu autostrad byl Adolf IP: *.tvk.torun.pl 30.07.09, 13:51
        Jeśli otwierał, to do Breslau.
    • mateo_di_breslavia Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 23:07
      Uważamy się za państwo europejskie - tylko coś z europejskimi standardami u
      nas na bakier. Wzorujemy się na Zachodzie, ale nadal po 20 latach od
      transformacji ustroju, mamy mentalność ze Wschodu. W Niemczech na przykład o
      otwarciu 150-cio kilometrowego odcinka autostrady jest notka informacyjna, że
      droga jest już otwarta - i to tylko w prasie lokalnej. A my musimy na każdy
      30-sto kilometrowy odcinek zorganizować od razu święto państwowo-kościelne pw.
      przecięcia wstęgi. A wydawałoby się, że czasy "klapa - goździk - buzi" się
      skończyły.
      • marekmarek44 Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 23:23
        Tylko,że to nie film Barei,tylko real-Tusklandia w której żyjemy.
        Czy jest wam jeszcze do śmiechu,bo mnie nie.
    • topix Gnojom z PO po wyborach zbrzydli wyborcy, 30.07.09, 10:55
      no i pewnie przy tej okazji nie udało się wziąc łąpówki, bo zrobiłą
      to już poprzedcnia ekipa, a teraz moi drodzy wyborcy mamy was w
      dupie.
    • marek444 rząd wciąż czeka na przecięcie wstęgi? 30.07.09, 12:52
      Takich zarządzających jełopów Polska nigdy jeszcze nie miała. Gdzie
      takie stworzenia się tworzą?
      • Gość: Marcin kto ci płaci za pisanie tych bredni? IP: *.wroclaw.vectranet.pl 30.07.09, 22:22
        Sam jesteś jełopem.
    • Gość: pikuś Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.09, 14:08
      No właśnie, gdzie leży przyczyna przedłużania terminu otwarcia autostrady? Może faktycznie nie chcą zapłacić dodatkowych milionów za "przedterminową pracę". Bo jeżeli rzeczywiście czekają na Szetynę i Grabarczyka, to Bizancjum jest pikusiem w porównaniu z naszymi "właTcami"

      A śruby was piołączą
    • henrywigo Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 31.07.09, 06:12
      Do kaduka z Polska opieszaloscia,jak wiadomo od dawna ze jedynym
      wynalazkiem Polakow to jest ta przyslowiona Polska glupota
      • Gość: ssh Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.telpol.net.pl 01.08.09, 18:45
        której jesteś przykładem.
    • jacom Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 04.08.09, 23:18
      Wczoraj rano jechałem z Wrocławia do Zgorzelca i na odcinku od Bolesławca do
      granicy mijałem cztery wypadki, jutro jadę znowu i jestem ciekawy ile minę tym
      razem?
      Ktoś upadł na łeb, ludzie się zabijają na drodze, a ci kretyni mają to w d*!
      • Gość: dd Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.xdsl.centertel.pl 05.08.09, 12:06
        jasne, lepiej niech otworza autostrade bez odbioru budowlanego. jakby sie
        zawalil niesprawdzony wiadukt na jakis autobus z dziecmi, to wtedy moze bys
        zrozumial, po co sa odbiory.
    • amelie2 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 05.08.09, 15:49
      Następny dowód, że to państwo jest wrogie Polakom, a Polska jest w 100%
      republiką bananową: Hołdy dla oligarchii i pełna zależność od USA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka