tadek-1 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:13 Piep..yc Grabarczyka, piep..yc Szetyne. Otworzyc. Czy my znowu jestesmy w komunie, ze kazde g..no bedzie otwieral sekretarz albo ksiadz?. Odpowiedz Link Zgłoś
pandora-online Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:16 Jak za Gierka dziadostwo czyli "K" i zlodziej.Dziadostwo z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczo i ponuro Re: "pandora-online" i inni... IP: *.natpool3.outside.ucf.edu 29.07.09, 19:35 "dawaj synu do psychiatry,juz niedligo bedzie okazja sie POchlastac za 2 miesiace zaczna POpadac gieldy a dlugo PZPR i Tuska beda tylko rosly i rosly a sprzedawac juz nie bedzie co.Zacznijcie splacaj choc odsetki od dlugow." -------------------------------------------------------------------- A o to przyklad innego wpisu na forum "GW" dokonanego przez PiS-uarczykowatego propagandziste ("pandora-online")! Odpowiedz Link Zgłoś
janusz990 W Niemczech jak skoncza odcinek, to zdejmuja bramk 29.07.09, 19:33 bramki, i po frytkach. W Polsce musi przyjechac Prezydent albo Premier, ostatecznie minister i cos baknac pod nosem............ Odpowiedz Link Zgłoś
hens Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:50 Przecież Polska to jest kraj trzeciego świata, albo prezydent ma sraczke, albo mama zachorowała,(to rozumiem) Albo, co po nie którzy, mają to w dupie. ZROBIONE, ALE ŁOŚ MUSI SOBIE POROŻE ZETRZEĆ...... ABY NA ZDJĄTKACH DOBRZE WYPADŁ To jest gó...arstwo dopiero.Jeżdzić nie można, bo bez komunistycznej pompy i defilady, nic się nie może obyć.............Spieprzać dziady Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 19:58 Jeździć nie można bo połowa tej drogi jest jeszcze nie odebrana i do tej pory prowadzone są tam prace wykończeniowe a dzięki tej pompie zamiast we wrześniu pojedziemy całą drogą w sierpniu czyli prawie miesiąc wcześniej i to bez dopłaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Od Pola do Głupola-wiecej ministrów niż dróg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 20:32 Tylko w Polsce więcej jest ministrów niż wybudowanych km dróg.W innych krajach gdzie są większe trudności budowy autostrad (Słowacja, Chorwacja) nic nie mówią, tylko budują km autostrad.Gdy nie wiadomo o co chodzi, to o pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin i tu jesteś w błędzie IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.07.09, 20:45 w Czechach i na Słowacji, praktycznie stanęła budowa autostrad. Tak było jeszcze 2-3 lata temu. Problemy z wykupem gruntów i brak pieniędzy. W Czechach jeszcze w Pradze coś się dzieje. W Polsce jest w tej chwili więcej kilometrów w budowie (dróg klasy A i S) niż w Niemczech a cały czas ich przybywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Od Pola do Głupola-wiecej ministrów niż dróg IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.07.09, 20:54 w Chorwacji też nie jest tak idealnie. Budują wprawdzie piękną autostradę w Dalmacji, ale za to na Istrii to są kpiny nie autostrady. Te 'Autostrady" są w półprofilu, czyli mają jedną jezdnię, nie mają pasa awaryjnego i za wyjątkiem węzłów nie ma na nich zakazu wyprzedzania. Ponieważ Chorwaci jeżdżą podobnie do Polaków kilka razy miałem szansę na "czołówkę" Ale na mapach jest to coś zaznaczane jako autostrada Odpowiedz Link Zgłoś
lech_kartofel_kaczynski wot, polnische wirtschaft 29.07.09, 20:31 tu nigdy się nic nie zmieni. Bismarck miał rację....... Odpowiedz Link Zgłoś
zchalupniak1950 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 21:04 ale bzdury tu wypisujecie za tymi dziennikarzami! Odcinek A-4 od granicy do Krzyżowej składa się z dwóch odcinków budowanych przez konsorcjum firm francuskich i konsorcjum austriacko- portugalskie. Termin zakończenia Kontraktu to 10.08.09r. To, że na oko autostrada jest już gotowa, nie świadczy o tym że nadaje się już do eksploatacji (np. pod względem pełnego wyposażenia w urządzenia bezpieczeństwa ruchu, itp.) I o tym powinien wiedzieć redaktor, zanim napisze demagogiczne brednie. Najlepiej zajrzeć na budowę, by się przekonać, że trwaja tam jeszcze roboty uzupełniające, niezbędne do puszczenia ruchu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nemo Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.09, 11:54 Nie zaciemniaj chłopie, z artykułu wynika, że redaktor sprawdził kilka źródeł, więc wie co napisał. Czy ty nie nazywasz się czasem Schetyna?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin do wyznawców PIS-u IP: *.wroclaw.vectranet.pl 29.07.09, 21:08 Pewnie nikt z was nawet nie wie, że minister waszego ulubionego rządu (Polaczek), pisał list do prezesa Strabaga w Austrii o złośliwym i uporczywym blokowaniu przez polski oddział tej firmy wszystkich większych przetargów drogowych w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
wrd6611 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 21:13 Mysle za pan I sekretarz PO znajdzie czas na otwarcie. Jesli bedzie sie ociagal to bardzo zdenerwuje elektorat-kierowcow a to moze byc ryzykowne w jego karierze. Wszak nie ma on wielu wielbicieli i do tego jest zarozumialy. Odpowiedz Link Zgłoś
karolinamarcin Ale siara.... 29.07.09, 21:33 na miejscu Pana Schetyny kazałbym otworzyć głęboką nocą bo to żadne święto, normalny obciach...zamiast otwierania, zajmijcie się przyśpieszenim w budowie kolejnych odcinków...ale siara... Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Powiem dosadnie. Pier..ć. ich. 29.07.09, 21:37 Oni do niczego nie są potrzebni. Po prostu się otwiera i tyle. Taniej jest dla nas wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
dziadek_alex Rekordzista w otwieraniu autostrad byl Adolf 29.07.09, 22:43 Jak by na to nie patrzec, to otwieranie autostrad nalezalo do radosnie wypelnianych obowiazkow kanlerza III Rzeszy. Jest o tym duzo wycinkow filmowych z owczesnych kronik. Na tej niwie przescignal nawet Zwiazek Radziecki (nie budowali tyle autostrad). Po otwarciu przejezdzal Adolf ze swita nowo wybudowany odcinek. Nowo oddawane autostrady znakomicie wzmacnialy propagandowo sukcesy gospodarcze Adolfa i Niemiec. Na tym tle jest zrozumiala chec politykow do pokazania sie narodowi jako ci co budujac autostrady wnosza wiele do rozwokju gospodarczego. Jesli wezmiemy pod uwage, ze w latach trzydziestych Adolf otwieral autostrade do Wroclawia, a z wiadomych powodow nie zdarzyl otworzyc odnogi do Zgorzelca to mozna zauwazyc, ze nasi poltycy nawiazuja jakby do pewnej tradycji. Obecnie w Niemczech, nikt ze znaczniejszych politykow nie pchalby sie do otwierania autostrady, zeby go z Adolfem nie skojarzyli. A u nas jakby odwrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hans kloss Re: Rekordzista w otwieraniu autostrad byl Adolf IP: *.tvk.torun.pl 30.07.09, 13:51 Jeśli otwierał, to do Breslau. Odpowiedz Link Zgłoś
mateo_di_breslavia Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 23:07 Uważamy się za państwo europejskie - tylko coś z europejskimi standardami u nas na bakier. Wzorujemy się na Zachodzie, ale nadal po 20 latach od transformacji ustroju, mamy mentalność ze Wschodu. W Niemczech na przykład o otwarciu 150-cio kilometrowego odcinka autostrady jest notka informacyjna, że droga jest już otwarta - i to tylko w prasie lokalnej. A my musimy na każdy 30-sto kilometrowy odcinek zorganizować od razu święto państwowo-kościelne pw. przecięcia wstęgi. A wydawałoby się, że czasy "klapa - goździk - buzi" się skończyły. Odpowiedz Link Zgłoś
marekmarek44 Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 29.07.09, 23:23 Tylko,że to nie film Barei,tylko real-Tusklandia w której żyjemy. Czy jest wam jeszcze do śmiechu,bo mnie nie. Odpowiedz Link Zgłoś
topix Gnojom z PO po wyborach zbrzydli wyborcy, 30.07.09, 10:55 no i pewnie przy tej okazji nie udało się wziąc łąpówki, bo zrobiłą to już poprzedcnia ekipa, a teraz moi drodzy wyborcy mamy was w dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
marek444 rząd wciąż czeka na przecięcie wstęgi? 30.07.09, 12:52 Takich zarządzających jełopów Polska nigdy jeszcze nie miała. Gdzie takie stworzenia się tworzą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin kto ci płaci za pisanie tych bredni? IP: *.wroclaw.vectranet.pl 30.07.09, 22:22 Sam jesteś jełopem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pikuś Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.09, 14:08 No właśnie, gdzie leży przyczyna przedłużania terminu otwarcia autostrady? Może faktycznie nie chcą zapłacić dodatkowych milionów za "przedterminową pracę". Bo jeżeli rzeczywiście czekają na Szetynę i Grabarczyka, to Bizancjum jest pikusiem w porównaniu z naszymi "właTcami" A śruby was piołączą Odpowiedz Link Zgłoś
henrywigo Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 31.07.09, 06:12 Do kaduka z Polska opieszaloscia,jak wiadomo od dawna ze jedynym wynalazkiem Polakow to jest ta przyslowiona Polska glupota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ssh Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.telpol.net.pl 01.08.09, 18:45 której jesteś przykładem. Odpowiedz Link Zgłoś
jacom Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 04.08.09, 23:18 Wczoraj rano jechałem z Wrocławia do Zgorzelca i na odcinku od Bolesławca do granicy mijałem cztery wypadki, jutro jadę znowu i jestem ciekawy ile minę tym razem? Ktoś upadł na łeb, ludzie się zabijają na drodze, a ci kretyni mają to w d*! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi IP: *.xdsl.centertel.pl 05.08.09, 12:06 jasne, lepiej niech otworza autostrade bez odbioru budowlanego. jakby sie zawalil niesprawdzony wiadukt na jakis autobus z dziecmi, to wtedy moze bys zrozumial, po co sa odbiory. Odpowiedz Link Zgłoś
amelie2 Autostrada wciąż czeka na przecięcie wstęgi 05.08.09, 15:49 Następny dowód, że to państwo jest wrogie Polakom, a Polska jest w 100% republiką bananową: Hołdy dla oligarchii i pełna zależność od USA. Odpowiedz Link Zgłoś