Re: Christchurch przez okno fajne foty,s zczególnie ostatnia z parady. szkoda ze wizzard taki nieostry ci wyszedł... :-( Zgłoś
Re: Christchurch przez okno bo mocno zoomowane zdjecie, moze ktoregos dnia pojde go upolowac pod katedra, wtedy dodam ostrzejsze. musze tez zlapac jego autko zanim przestanie nim jezdzic. odkad ktos mu podpalil dom odgraza sie, ze sie bedzie zwijac z Christchurch. Zgłoś
Wizard zalaczam ostrego czarodzieja tym razem. az widac te przedziwne mysli ktore mu sie w glowie klebia. Zgłoś