Dodaj do ulubionych

Christchurch przez okno

    • tym razem nie przez okno, tylko ot tak

        • fajne foty,s zczególnie ostatnia z parady. szkoda ze wizzard taki nieostry ci
          wyszedł... :-(
          • bo mocno zoomowane zdjecie, moze ktoregos dnia pojde go upolowac pod katedra,
            wtedy dodam ostrzejsze. musze tez zlapac jego autko zanim przestanie nim jezdzic.
            odkad ktos mu podpalil dom odgraza sie, ze sie bedzie zwijac z Christchurch.
          • zalaczam ostrego czarodzieja tym razem. az widac te przedziwne mysli ktore mu sie w
            glowie klebia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka