Dodaj do ulubionych

Liturgiczny kurs dla fotografów

15.06.16, 10:15
Na prośbę Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego kurs liturgiczny odbędzie się w lipcu, proszę dać znać w wątku czy ktoś jest chętny

Uwaga, dodatkowy termin kursu liturgicznego dla fotografów!
Ze względu na duże zainteresowanie, Instytut Filozoficzno-Teologiczny ogłasza dodatkowy termin kursu liturgicznego dla fotografów i operatorów kamer wymaganego przez prawo do obsługi uroczystości religijnych.
Kurs odbędzie się w 2 lipca 2016 r. w Instytucie Filozoficzno ? Teologicznym im. E. Stein w Zielonej Górze przy Bułgarskiej 30. Forma kursu: jednodniowy, w godzinach od 09.00 do 16.00.
Uczestnik kursu otrzymuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu, legitymację, ozdobny certyfikat ukończenia kursu.
Uczestniczy otrzymają w dniu kursu jedynie zaświadczenie. Osoby, które chciałyby otrzymać w dniu kursu, na jego zakończenie także legitymację, proszone są o dostarczenie do sekretariatu zdjęcia (format 35mm x 45mm) w terminie do 27 czerwca; uczestnicy, którzy dostarczą zdjęcie po wyznaczonym terminie lub w dniu kursu, otrzymają legitymację w późniejszym terminie.
Koszt kursu: 200,00 zł - płatne przed kursem lub w dniu kursu w sekretariacie IFT.
Zgłoszenia można dokonać wysyłając na maila (sekretariat@ift.zgora.pl) swoje dane (imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, telefon i e-mail kontaktowy).
Ks. dr hab. Andrzej Draguła
Dyrektor IFT

Obserwuj wątek
    • Gość: cwancig Re: Liturgiczny kurs dla fotografów IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.16, 12:21
      Cwany sposób na zdarcie kasy z fotografów i operatorów kamer.
      Natomiast ci wszyscy którzy nie zamierzają dać się ostrzyć ( rodzice dzieci komunijnych - rodziny nowożeńców i tp) powinni mieć kamerki sportowe, coś na wzór latarek czołowych i wyślizgać cwaniaków ..he heheeee

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka