Dodaj do ulubionych

Najlepszy kebab w mieście

14.05.08, 10:10
Było juz kilka postów na temat najlepszej pizzy w miescie. Teraz
czas na subiektywny ranking kebabów :-) Jaki, gdzie i za ile? Moje
propozycja to kebab w knajpie tureckiej kolo muz-artu (na przeciwko
Piotra&Pawła). Natomiast nie polecam w dawnym Istanbule oraz w
okienku Ramzesa. Dwie knajpki "pod filarami" oceniam na średnio-
przeciętne. Czekam na wasze opinie
Obserwuj wątek
    • julka_7 Re: Najlepszy kebab w mieście 14.05.08, 10:34
      Ja jestem fanką kebaba w knajpie tureckiej koło Piotra i Pawła:)
      choć trochę denerwujące jest to, że ciągle zmieniaja się ludzie,
      którzy tam pracują i czasem zanim się nauczą robić dobrego kebaba to
      mija trochę czasu.
      • Gość: cwikson Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.tktelekom.pl 14.05.08, 14:28
        O tym wlasnie mowie :-) Podobno jest jakas nowa "kebabownia" gdzies
        kolo Sądu, otwarta ponoc do rana. Slyszal ktos, albo najlepiej jadl
        tam? I czy naprawde otwarte do 4.00, bo to byloby w koncu jedyne
        miejsce w ZG gdzie moznaby sie posilic po "ciezkiej" nocy :-)
        • Gość: ziutek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 14.05.08, 14:33
          Jest, jest. I jest otwarte w nocy. A czy dobre nie wiem, jak sie posilalem to
          bylem po ciezkiej nocy i moze to mialo wplyw na to, ze mi smakowalo ;)
          • Gość: Macio Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.08, 15:07
            Duzo i dobrze :)
            • Gość: lokopoolo Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 14.05.08, 15:22
              jak dla mnie berlin kebab ,nawet niezły, tylko trzeba prosić ,żeby nie dawali
              tego zielonego sosu ,bo nie zawsze się pytają, a jak dla mnie ohydny jest. Ale
              numerem jeden pozostaje bezwarunkowo ten pod filarami, szkoda, że teraz jest tam
              przerwa remontowa :(
          • Gość: cwikson Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.tktelekom.pl 16.05.08, 08:28
            Halleluja ! W koncu doczekalem sie jadlodajni po polnocy w tym
            miescie. Szkoda, ze dopiero teraz jak juz tyle nie imprezuje, bo
            pamietam czasy, gdy na "gastrofazie" sie na dworzec walilo do
            baru "semaforek" na pierogi tfuuuu A co do najlepszego kebaba
            jakiego jadlem, to numero uno bezapelacyjnie u "ballusa" w
            berlinie ! Prawdziwa orgia miesna. W zg w "istanbule" dawali takie
            porcje miesa jakie Turkowi u "ballusa" spadaly z "bulki" bo juz sie
            nie miescilo ;-) Kurde zrobilem sie glody, czas jakies sniadanko
            wciagnac, a wieczorem przetestuje tego berlin-kebaba w wersji
            zielonogorskiej ;-)
            • Gość: szymek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.08, 11:59
              nie rób miszczu takiego naiwnego PR-u, bo ten kebabik to taki dobry nie jest. przed pierwszym lepszym Lidlem po niemieckiej stronie dają 10000x lepsze kebaby niż te, które nazwaliście śmiało: "berliner" w zielonej górze. chłopie, to tak jakbys nazwał odpustowy krzyżyk z aluminium oryginałem z golgoty. szanuj się!
              • Gość: ziutek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 20.05.08, 18:04
                Gość portalu: szymek napisał(a):
                > nie rób miszczu takiego naiwnego PR-u, bo ten kebabik to taki dobry nie jest. p
                > rzed pierwszym lepszym Lidlem po niemieckiej stronie dają 10000x lepsze kebaby

Gratuluje pomyslu, ale Zielona Gora swoimi granicami nie siega Lidla po
                niemieckiej stronie.
              • Gość: cwikson Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.tktelekom.pl 21.05.08, 09:29
                Jakbys skonczyl wiecej niz dwie klasy podstawowki to nauczylbys sie
                czytac ze zrozumieniem. Cieszylem sie tylko z tego, ze w tej knajpce
                mozna zjesc po polnocy, co w zielonej bylo do tej pory mocno
                utrudnione. A chwalilem kebaba w Berlinie (tym po "niemieckiej
                stronie") bo tego w zielonej jeszcze nie jadlem. Ale z tego co inni
                pisza, to jak tylko bede mial okazje to sie skuszę, mimo iz
                taki "miszczu" jak ty twierdzi, ze okaze w ten sposob
                brak "szacunku" do wlasnej osoby. Swoja droga ciekawe, jakie przykre
                wspomnienia z dziecinstwa musi miec ktos, kto tak wychwala wszystko
                co obce ...
            • Gość: Pawlo Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.09.09, 12:52
              Może i pierogi w semaforze były kiepskie ale fasolkę po bretońsku mieli
              pyszną.Właściwie tam było przedłużenie baletów bo czasem ciekawe rzeczy się
              działy.Czasami coś na wzór dzisiejszego MMA wale-tudo tylko,że za darmo jako
              otrakcja hi hi hi.
              • Gość: gruby Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 01.10.09, 19:36
                Najlepszy jest pod filarami, ale racja ostatnio cos mięsa wpółsurowe
                dają.
          • Gość: asd Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 08:18
            MAło miejsca kebnaba robią jak muchy w smole a duze prawdopodobienstwo ze
            trafisz na zmiane miesa bo tak sie dzieje cały zcas.Ni e wpadli na pomysl
            kupienia 2 urzadzenia do grzanioa.Ogolnie kicha.Pracownicy niemili a kebab taki
            sobie.Pod filarami 100 razy lepszy.A najlepszy w Guben kolo praktikera u
            turasa.Zjedzcie tam a zapomnicie o zielonogrskich pseudo kebabach.......
        • Gość: Snake Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.06.08, 20:32
          Nie koło sądu tylko na rogu jedności i kasprowicza. Berlin Kebab to
          sie nazywa. Bardzo duze porcje i smaczne, dość orginalna knajpa.
          • Gość: zgosia65 Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 82.177.175.* 23.06.08, 14:03
            jasne!!!to juz w turyscie lepiej gotuja niz w tym berlin kebab wszystko jest zimne
      • Gość: olka Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 20.05.08, 10:00
        Każdy ma inny smak i gust.
        • Gość: cwikson Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.tktelekom.pl 20.05.08, 11:26
          Pewnie że tak, ale jeśli gdzies podają np. zimny, mały i do tego
          drogi kebab to chyba nie znajdzie się amatora na takie "cudo". I
          wlasnie o to chodzi, zeby sie informowac, gdzie komu smakuje, a
          gdzie jest kiepsko, to kazdy sobie sam wyrobi opinie i moze sie nie
          natnie w przyszlosci. Pozdro
      • Gość: dinusia Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.uz.zgora.pl 10.06.08, 13:08
        A dlaczego się zmieniają?Proste, praca bez umowy bo niby zawsze coś
        szefostwu wypadło, i inna mowa o kasie a inna przy wypłacie.4 zł
        netto i praca prawie non stop. Wiem coś o tym.
      • Gość: kebabo-rzerca Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 17:16
        jestem kebabo-rzercom najlepszego i w super cenie kebaba jadłem w
        krośnie odrzanskim na początku deptaku na dole koło schodów jak
        się zjeżdza z mostu w strone słubic to jest po lewej stronie.super
        sosy ,a tortila palce lizać i porcje odpowiednie zawsze tam jem jak
        przejeżdzam tamtędy dojazd super nawet ciężarówka może
        stanąć ,jestem z z.g.i próbowałem we wszystkich knajpach , ale nie
        ma porównania do tamtego i ceny są super polecam
        • Gość: Degustator Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 217.98.20.* 10.03.09, 16:16
          Wg mnie najlepszy kebab(w cieście) jest Pod Filarami. Kiedyś jadałem w Kapadokya
          (kolo Piotra i Pawła)i był smaczny ale z jakieś pół roku temu mięso się
          pogorszyło smakowo (od tamtego czasu nie byłem i nie wiem jak jest teraz).
          Pozdrawiam:)
      • Gość: OHYDNY KEBAB! UWAG Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.09.10, 20:07
        uwaga! NAJGORSZY KEBAB JEST OBOK PIOTRA I PAWŁA. ŚMIERDZĄCE MIĘSO, PADLINA, ŚMIERDZĄCE I KWAŚNE SAŁATKI, FRYTKI TEŻ CHYBA PRZETERMINOWANE. I POZA TYM PALI SIE W LOKALU CO SPRAWIA ŻE WSZYSTKO ŚMIERDZI! NIE POLECAM A NAWET ODRADZAM!!!!
      • camyc23 Re: Najlepszy kebab w mieście 16.05.12, 15:40
        polecam rolerkebab na terenie giełdy. bez warzyw, lub samą cebulka.
        wtedy dają więcej mięsa. pychotka.
      • jkpo1 Re: Najlepszy kebab w mieście 26.05.12, 21:21
        Całe szczęście , że nie usługuje tam "Holender " tureckiego pochodzenia, prywatnie straszny brudas.
    • sylwia_zg Re: Najlepszy kebab w mieście 14.05.08, 16:23
      Hmmmm... nie ma z prawdziwego zdarzenia:( Pyszne były na al. Wojska Polskiego,
      ale zamknęli. Tych dwóch knajpek pod Filarami też już nie ma. Zostaje pod Muz
      Artem - niezły. Bardzo dobry robi Turek z Istambułu i od niedawna także w
      cieście, w wersji rollo. W Berlin nie było dane mi spróbować - raz trafiłam na
      koniec mięsa i kazali czekać 30 min., drugi raz jak weszłam był pełny lokal, a
      miałam ochotę usiąść, a trzeci... cza oczekiwania: 45 minut! to już przegięcie,
      dłużej niż w porządnej restauracji. Podejrzewam, że przyjmują dużo zamówień
      telefonicznych i dlatego, ale kazać gościowi, który się do nich pofatygował tyle
      czekać, to już przegięcie. A może miałam pecha, tak trafiając? Nie wiem, ale
      chyba już nie spróbuje kebaba stamtąd. W końcu zjedliśmy kilkadziesiąt metrów
      niżej - na Kasprowicza przed Strażą - też jest nowy lokalik. Bardziej na bar
      wygląda, ale przetestować zawsze można. Dla mnie najlepszy na świecie kebab - w
      Warszawie na Kruczej:)
      • Gość: kiki Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 92.244.51.* 14.05.08, 18:43
        Byłem i jadłem w tym nowym lokalu na rogu Jedności/Kasprowcza. I powiem tak: cód, miód, maliny. Kebab na talerzu aż się wysypuje: jest dużo i jest smacznie. Minus za to, że trzeba było długo czekać. Ale smak i ilość to wynagradza. Mam tylko nadzieję, że za miesiąc nie okaże się, że spoczną na laurach i będą skąpić żarełka. Na razie polecam.
        • dorianne.gray Re: Najlepszy kebab w mieście 14.05.08, 22:29
          A ja ostatnio wzięłam kebab "talerzowy" na wynos i po dowiezieniu do
          domu miałam mokrą breję z warzyw, mięsa i czegoś, co dawniej było
          frytkami...

Nienawidzę rozmoczonych frytek...
      • vt-s Re: Najlepszy kebab w mieście 14.05.08, 18:53
        Jak byłem na majówce w Żaganiu to przy dworcu PeKaeS jacyś "etniczni"
        przyrządzali, całkiem, całkiem.
    • abrakadabraaa Re: Najlepszy kebab w mieście 14.05.08, 20:29
      Bezapelacyjnie - Pod Filarami! Tani, wielki i pyszny! Berlin -
      drogi, rolo mniejszy od tego Pod Filarami, aczkolwiek lepszy placek.
      Poza tym w Berlin nie ma jak usiąść. Mam nadzieję że szybko otworzą
      Pod Filarami, bo ten remont juz długo trwa.
      • Gość: paulb Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 10:40
        najlepszy kebab pod filarami, szkoda tylko, ze : tak długo remont
        trwa i jakiś czas tenu zrezygnowali z kebaba z qrczaka, niezły
        był :)
        berlin kebab : jadłem 3 razy, mięso całkiem dobre, tylko jakieś
        takie tłuste, no i jak zapakują w to pudełko na wynos to robi się
        błocko z mięsa, frytek, surówki...
        • Gość: ewa Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 15.05.08, 19:31
          Ramzes
          • Gość: rescue Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 16.05.08, 15:36
            W "EL PASSO" pod filarami zdecydowanie najlepszy! W "Berliner Kebab" byłem raz i
            nie przekonali mnie do siebie smakiem. W "Mafi" też jest całkiem smaczny. W
            "Ramzesie" podobnie jak w "berliner"
            • Gość: . Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 94.75.121.* 05.03.10, 20:28
              .
    • Gość: lip Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 16.05.08, 20:10
      Ten nowy kebab jest ok mieso pyszne ale sosy maja zajebiście hu.owe
      nedznej klasy jałowo doprawione. Czerwony bardziej kwssny niż ostry
      a ten biały tez jest jakis kwasny. Zielonaego przyznaje nie
      próbowałem.
      • Gość: xxx Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.08, 10:24
        starannie wypieczone mięso,dobre proporcje warzyw i sosów,solidnie
        wypieczona bułka z mąki żytniej(moim zdaniem wielki atut), niska cena
        (kebab+cola=9,90), bardzo dobra obsługa i przytulne wnętrze.Jedynym
        minusem jest brak serwetek na stołach. Brzmi jak reklama:P. ale
        szczerze polecam bar Monte Carlo koło Tawerny greckiej Akropol
        • Gość: gu Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 78.8.92.* 29.05.08, 22:05
          najlepszy kebab jest pod filarami w el-paso. W Berlin kebab mięso jest strasznie
          tłuste , a warzywa i sosy zimne, więc zanim się go zje wszystko stygnie i jest zimne
          • Gość: syx11 Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.08, 07:52
            w sobote zaplanowano otwarcie kebaba pod filarami. Nowe menu będzie. Smakowe
            sosiki. Nowe drobiowe mięsko. Mniam mniam....:)))))))))))))))))))))
            • Gość: a Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 83.2.73.* 30.05.08, 17:29
              no, nareszcie jakaś dobra informacja. Najlepszy kebeb w El Passo Pod
              Filarami
              • Gość: i. Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 17:38
                Przestańcie sie tak reklamować bo wasz kebab obok prawdziwego
                nigdy nie leżał i leżeć nie będzie;).
                na prawdziwy kebab to do Turcji:)
                • Gość: przemozga Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.gprs.plus.pl 01.06.08, 22:50
                  Dlamnie najlepszy kebab jest w pizzerni MAFIA
                  • Gość: mafia?NIE Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 08:19
                    Poczytaj posty o mafi i zapomnij o kebabie z tamtego miejsca.
          • Gość: refref Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 19:07
            hmmm warzywa i sosy zimne... a gdzie indziej ci podgrzewaja?
        • Gość: PVA Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.04.09, 10:11
          Po przeczytaniu posta postanowiłem się tam wybrać. Powiem, że jestem
          miło zaskoczony. Smacznie, tanio, wystrój fajny i obsługa miła.

freenight.pl/portal.php?show=46
    • julka_7 Re: Najlepszy kebab w mieście 03.06.08, 09:27
      A w którym miejscu jest to El - paso? przechodziłam wczoraj pod
      filarami, tam jest bar Doner Kebab ale żadnego El - paso nie
      widziałam:)
      • Gość: syx11 Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 78.8.78.* 03.06.08, 13:02
        I to jest właśnie byłe El Paso :)))))))))))) Smacznego...
        • Gość: kalina Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 80.50.56.* 03.06.08, 14:40
          A już czynny jest ten pod Filarami? jeśli tak - czy pozostał tam
          taki pomarańczowy łagodny sos ( chyba majonezowo-pomidorowy)?
          • Gość: syx11 Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.06.08, 14:30
            oczywiście że otwarte a sosik też jest.

To żadna reklama:)))))))))))
            • Gość: :) Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.08, 15:53
              Dobre kebaby robi Turek czy Armen w Ararat. Kiedyś zjadłem trzy.
              Dostałem sraczki, ale kebab pierwsza klasa.
              • Gość: cwikson Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.tktelekom.pl 11.06.08, 13:56
                > Dobre kebaby robi Turek czy Armen w Ararat. Kiedyś zjadłem trzy.
                > Dostałem sraczki, ale kebab pierwsza klasa.

To sie nazywa poswiecenie :-) Mi osobiscie kebaby w dawnym istanbule
                nie podchodzily - male, drogie, czesto zimne brrr. Ale moze cos sie
                zmienilo razem z nazwa knajpy.
                • Gość: whut whut whut!? Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.08, 17:11
                  w smaku troche sie poprawil ale co najwazniejsze gdy zamawiasz na
                  dowoz mozesz spodziewac sie go za niespelna 15 minut - to sie ceni
                  bo dostajesz cieplego :)
                  berlin kebab troche ssie z tym sosem w stylu zielonej papki i
                  generalnie wiele musza jeszcze dopracowac ale to nowa knajpa
                  Sam jestem smakoszem kebaba w szczecinie gdzie jest ich mase juz
                  wiem gdzie daja najlepsze, a w zielonej? coz. Jeszcze nie jadlem w
                  tym miescie dobrego kebaba. Nie mniej jednak najlepszy kebab jest we
                  frankfurcie na przeciwko mcdonalda okrzykniety tzw klasyka mozna by
                  rzec instruktor wszystkich kebabow :P Nawet gdy ostatnio testowalem
                  nowo otwartego w Berlinie u turasa z maczetami to w nawet w polowie
                  nie byl tak dobry jak ten we frankfurcie.
                  A przy okazji: kebabownie ktore nie maja w ofercie ajranu skreslam
                  na starcie ;)
                  • Gość: Negra! Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 82.177.175.* 20.06.08, 07:23
                    Pod Filarami jest airan wiec o co chodzi! Tam jest najlepszy kebab! I nawet mają tureckie pieczywo!
                  • Gość: natka Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 23:34
                    Nie "turasa", tylko u Turka, ty rasisto i buraku!
                    • Gość: ziutek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 23.06.08, 16:01
                      Ktos jest przewrazliwiony :)
                  • Gość: Zgosia65 Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 82.177.175.* 23.06.08, 13:58
                    najlepszy kebab jest pod filarami reszta to badziewie
                    • Gość: Blondi Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 82.177.130.* 08.10.08, 10:00
                      Dobry jest pod filarami ale ostatnio popsuła im sie obsługa! Barmanka jest strasznie nie sympatyczna!
                      • Gość: ja Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 13.01.09, 14:59
                        fakt bardzo dobry jest kebab pod filarami ale obsługa teraz fatalna...
                        a jesli chodzi o berlin kebab to owszem jest dobry i plus maja za to że jest tez na dowóz ale nie rozumiem jednego:
                        -dlaczego zaczeli ludzi kroić na ilości??????
                        to jest jakaś paranoja!!!!! po rozreklamowaniu zaczeli walić w czapke:
                        -zamówisz kebab z podwójnym mięsem dostaniesz zwykłego
                        -zamówisz z fetą to przykro mi ale jej nie dostaniesz a za wszystko kasują i to sporo!!!!!!!!!!!!!!
                        moja rada: POPRAWCIE SIE I WRÓDŹCIE DO PIERWOTNYCH ROZMIARÓW BO SZYBKO STACICIE SWICH KLIENTÓW ......
                        CIEKAWE DLACZEGO JUŻ TERAZ KIEDY NIE WEJDZIESZ DO BERLIN KEBAB DOSTAJESZ KEBAB NA MIEJSCU A WCZESNIEJ CONAJMNIEJ 30MIN. CZEKANIA
                        CZEKAM NA POPRAWĘ ZRESZTĄ NIE TYLKO JA !!!
      • Gość: Iras Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 11:14
        To jest to samo tylko po remoncie Nazwę zmienili a właściciele są ci sami
    • Gość: GOSC Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.10.08, 10:39
      Mi najbardziej odpowiada pod filarami oraz w oazie (przy sali zabaw
      Arek). Oczywiscie nie polecam w dawnym Istanbule bo to kompletne dno
      • Gość: :( Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.zgora.dialog.net.pl 10.01.09, 21:14
        moja opinia o berlin kebab: brudne stoły, niemiła obsługa (sporo ich na
        zapleczu, ale nie ma komu posprzątać ze stołu), jedzenie zimne i takie sobie.
        byłem pierwszy i ostatni raz.
        • Gość: kopp Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.09, 23:52
          Akurat pare razy tam jadłem kebab i nic takiego nie zauważyłem.
          • Gość: doniu Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.09, 10:22
            ludzie co wy opowiadacie o kebabie w zg, ze jest dobry i takie tam, próbowałem w berlin kebab, pod filarami i kilku innych miejscach w zielonce i absolutnie żaden z nich nie może równać się smakowo z tymi które są serwowane w tureckich barach. spróbujcie chociażby kebaba przy
            centrum handlowym a10 o Berlinie już nie wspomnę. Lubie zjeść dobrego kebaba, zwracam uwagę na mięso, sosy, pieczywo, warzywa i nie chodzi mi
            tu o ilość tylko jakość. takiej mielonki co wisi na kijach w naszych
            kebabowniach to chyba nikt poza Polakami nie kupuje. w Berlinie w dzielnicy tureckiej takie ścierwo można kupić za 1,5 euro. Życzę smacznego, a na kebaba nie pozostaje nic innego jak jechać do naszych zachodnich sąsiadów
            • Gość: xy Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 213.191.244.* 02.04.09, 01:25
              Tak kebaby pod A10 byly zajebiste.Pisze byly poniewaz juz 5 lat nie
              bylem w niemczech.Teraz jestem w Irlandii i tu to dopiero podaja syf
              i to na sto roznych sposobow,wszedzie inaczej ale za kazdym razem w
              chlebie pita a tureckiego chleba nie uswiadczysz.
            • Gość: tak Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.dhcp.bluecom.no 01.09.11, 08:57
              dokładnie najlepszy kebab jest po niemieckiej stronie granicy,z czasem gdy granica się będzie przesówać na wschód dojdzie i do nas do zielonej.pozdrawiam [kierowca z weisswasser]
    • Gość: Zielonogórzanka Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 07.02.09, 21:44
      Berlin Kebab z pewnościa można zaliczyć do najgorszych restauracji w
      naszym mieście! Najlepsze z całego dania są frytki, mięso jest
      okropne i na pewno nie jest to kebab tylko zimne suche wióry o
      okropnym smaku!!! Knajpka jest kameralna ale powinna zmienić menu.
      Gorąco nie polecam- szczególnie smakoszom dobrego kebaba!
    • Gość: PJ Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.02.09, 14:57
      Ogólnie Berlin Kebab oceniam pozytywnie.Ale długo się czeka na
      dowóz.Jadłem kilkanaście razy w Berlinie czy też zamawiałem do domu
      i Kebab był zawsze ciepły.Mięso mi smakuje surówki też są ok.Bułka
      też.Tylko minusem jest długi czas oczekiwanie na dowóz.Wielkim
      plusem Berlin Kebab jest czas jego otwarcia.Zawsze po imprezie można
      zajść i coś zjeśc.
      Dobry Kebab jest też na przeciwko Piotra i Pawła w
      Kapadokya.Oczywiście rónież dobry Kebab jest pod filarami ale nie
      jest tam za mało miejsca.Lokal jest otwarty krótko to jego minus.Nie
      dowożą to też minus.
      Nie polecam Kebaba w Mafii totalne dno.Kebab był zimny.A na dodatek
      czekaliśmy ponad godzine w lokalu na Kebaba a gdy podeszliśmy się
      zapytać o co chodzi Pani zza lady powiedziała ze przeprasza ale
      zapomniała...Tam juz na pewno nie zawitam.
      • Gość: niezalogowany Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 28.02.09, 11:27
        Lubię sobie od czasu do czasu zjeść dobrego kebaba. Kiedy bywam w
        obcym mieście i planuje zjeść coś na tzw. "mieście" pierwsze czego
        szukam to budy z kebabem. Stwierdzam, że najlepsze kebaby są tam
        gdzie tym interesem kręci jakiś turek. Najlepszego kebaba jadłem w
        jednym z barów w warszawie. Nie dość że był najlepszy to durum
        kosztował 7 zł. Podobny (choć poza wyglądem z daleka podobieństwa się
        kończą) w Berlinerze Kebaberze kosztuje 14 zł. Zielonogórskie kebaby
        niewiele się od siebie różnią. W mięso zaoptrują się w makro i to w
        najtańszą mieszankę kebabową, która przywołuje wspomnienie smaków z
        dzeciństwa. Niestety jest to smak znienawidzonej mortadeli.
        Wybrałem się niedawno do Berlinera bo się nasłuchałem opini jaki to
        dobry tam kebab mają. Dostałem naleśnika z mortadelą garścią warzyw i
        odrobiną sosu, który miał być ostry. Może i byl ostry, ale było go
        tak mało, że niewiele było czuć, bo dominował smak mortadeli.
        Turcy jak robią kebab to robią go z baraniny, którą potrafią
        odpowiednio przyprawić.
        A w zielonej mamy kebab www.kebab.makro.pl/wieprzowe.php?id=2
        • Gość: gość Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.02.09, 22:42
          na pewno pod filarami nie ma mięsa z mieszanki martadelowej!!!
        • Gość: kebabozerca Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.09, 23:01
          Mortadela?
          Mieso maja bardzo dobre, i tego co pamietam to jest cielecina.
          Zreszta baraniny chyba nigdzie nie ma w Zielonej, w zadnym lokalu,
          bo pewnie nikt by jej nie jadl, bleeee......
          A miesa to chyba nie maja z makro, bo sam kiedys widzialem jak
          akurat Turek im znosil jakies mieso, wiec chyba wiem co jem.
          • Gość: xy Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 213.191.244.* 02.04.09, 01:44
            Sprawdz sobie po ile jest kilogram cieleciny a potem pomysl ile
            placisz za kebaba i jaki to bylby zysk.
        • Gość: gall anonim Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.04.09, 17:14
          co to znaczy "Berliner"?? nie kaleczcie nazwy. "Berlin Kebab" nie
          berliner.... a po za tym mieso maja prosto z berlina a nie z makro
          glupio madre cwoki... jak tak na wszytsko narzekacie sami otworzcie
          kebab i zobaczymy jak sie bedzie krecic....Taki jest wlasnie polski
          narod... narzekac, narzekac ale zrobic cos zeby bylo lepiej nie ma
          komu.Pffff
          • Gość: Donn Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 22:41
            nie z Berlina tylko z Frankfurtu, fakt że od turasa. tyle tylko, że to skąd jest
            mięso czy z berlina czy poznania lub innego miejsca o niczym nie świadczy.
            jakość mięsa = cena za jaka zostało kupione. i jest to fakt nie do podważenia. w
            berlinie można kupić kebaba za 1,5 euro jak i za 4. tak samo jest z mięsem.
            pomijam fakt, ze kupując u turka mięso trzeba się na tym znać bo można się naciąć.
    • Gość: aras Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 15:21
      jak dla mnie to najlepszy kebab to był w berlin kebab ale tylko na początku jak
      sie otworzyli. zajefajna byla obsluga, mięsa aż wylatywało z bułki i zawsze
      gorące a teraz przeciwieństwo. mięsa jak na lekarstwo i do tego zimne! kiedyś
      też dobry kebab był pod tesco ale sie troche zepsuł. nie wiem ale moim zdaniem
      berlin kebab zszedł na złą drogę!
      • Gość: gaja Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 18:25
        kiedys w berlin kebab dostalismy samą bułe z mięsem i
        pomidorem...żenada!!!!nawet nie poinformowali ze zabrakło im surówek
        • Gość: Cewa Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.09, 08:30
          A jadl ktos z was w tym nowym tureckim kebabie co sie otworzyl obok berlinera?
          ostatnio przechodzilem z kumplem i widzialem w srodku tego turka co kiedys pod
          filarami sprzedawal. nie bylo czasu sprobowac, moze ktos z was jadl?
          • Gość: www Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 21:14
            tam jest ochyda........
            • Gość: mario Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 20:04
              gdzie w takim razie w zg warto zjesc kebaba?
              • jkpo1 Re: Najlepszy kebab w mieście 30.05.12, 13:23
                Nie wiem gdzie moją dobry, ale dzisiaj jadłem przy Intermarche
                zdecydowanie NIE POLECAM !!!
                • Gość: kebaba fan Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.199.110.109.in-addr.arpa 05.06.12, 11:52
                  Byłem pod filarami przedwczoraj. Kebab ok ale nie zmawiajcie frytek bo nie wiem kiedy wlsacicel zmieniał olej do smażenia. Dosłownie aż czarny węgiel na frytkach osiada, jakby je ktoś popiołem posypał i to już drugi raz (dwa tygodnie wcześniej był to samo) mi się to zdarzyło. Powinien inspektorat sanitarny tym sie zaintersować. Spalony olej to źródło rakotwórczych dioksyn a z tym olejem napewno nie jest wszystko wporządku, skoro frytki całe w czarnej spaleniźnie są obtoczone.
    • Gość: gość Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.03.09, 19:42
      Dzisiaj zamówiłam na wynos,szybko,smacznie ,ciepłe.
      • Gość: ZnawcaKebabów Najlepszy jest w mieście Berlin ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.09, 08:49
        Nie mylić z zielonogórskim Berlin-Kebab. Pojedźcie sobie kiedyś do
        Berlina. Szczerze polecam. To co znajdujecie w ZG, to przy
        tym "marna podróba chęci stworzenia kebaba".
        • Gość: Tytus do Cewy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.09, 00:45
          Pod filarami z tego co mi wiadomo
          sprzedawał koleś z Bangladeszu a nie Turek!
          coś zniknął z kebaba który tak na marginesie nigdy nie był tam smaczny.

może wrócił do Bangladeszu?
          • Gość: Cewa Re: do Cewy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 08:53
            Dla mnie może on byc nawet z wyspy buruguru, jakie ma to znaczenie. Pytalem czy
            ktos jadl w tym lokalu. W miedzy czasie zdazylem juz tam sprobowac kebaba, musze
            przyznac, ze calkiem smaczny.
    • Gość: ewano Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 26.03.09, 14:45
      Gdzie?
      • Gość: Lukas Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 20:15
        A ktoś z Was jadł to cudowne danie w lokalu umiejscowionego w
        Castoramie, obok kas do tamtejszego Piotra i Pawła? Jadłem go dwa
        razy i w obu przypadkach wrażenie miałem znakomite. Uwielbiam
        połączenie mięsa z fetą i warzywami, zwłaszcza w naleśniku. A sosy
        mają tam rewelacyjne (zwłaszcza jeśli ktoś lubi ostre).

Polecam
    • Gość: niezalogowany Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 24.04.09, 00:13
      Jadłem i kebab w tym punkcie obok berlinerakebabera. Hmm... Taki
      sobie. Ale może być. Na tle zielonogórskich kebabów wypada podobnie,
      mięso jak wszędzie ze zmielonej masy uformowanej w wałek i nadzianej
      na szpikulec.
      Do Gall anonim z któregoś postu powyżej: Przyjrzyj się kawałkom mięsa
      znajdujących się w kebabie który jesz. To nie są części z płata
      mięsa. To jest coś zmielonego i połączonego w jedną masę. Nawet jak
      to się gryzie to czuć, że to już coś mocno przerobionego.
      Wracając do oceny kebaba z ul. Którejnieznamnazwy, ale mieści się
      koło berlinera, to ocena w zestawienu z chyba najniższą ceną kebabu w
      mieście wypada pozytywnie.
    • Gość: Wytrawny znawa Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 83.1.81.* 27.04.09, 17:36
      W Zielonej Górze kebab jest taki sobie. Kebab musi być robiony koniecznie przez
      Turka. Nigdy nie jadłem dobrego kebaba od Polaka. Najlepszy kebab jaki miałem
      okazję spożywać znajduje się w warszawce na dworcu autobusowym koło metra
      wilanowska.
      • Gość: wściekły!!!! Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.acn.waw.pl 29.04.09, 19:38
        Ludzie czy wy rozumiecie tytuł tego posta ,tam jest jak byk "w
        mieście " nie w polosce czy na świecie !!
        • Gość: gosc Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.05.09, 15:36
          Co kilka dni zamawiam z kolega kebaba. Najblizej mam do Berlin Kebab, wiec wybor
          padl wlasnie na ten lokal. Sluchajcie, daja tam malo miesa, ale to co zrobili
          ostatnio to juz kpina z klienta. Kolega przyniosl dwa kebaby. Ja otwieram
          swojego i az zapytalem, czy przypadkiem nie kupil mi bulki z warzywami. Nie
          przesadzam: mialem tam 4 (slownie CZTERY) plasterki miesa! Nagle kolega wchodzi
          do pokoju i pyta: Ty, tez masz tak malo miesa? Porazka. Same surowki. Juz wiecej
          tam nie pojde. Zdecydowanie odrazam.
          • Gość: kebabb Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.09, 18:43
            A jakiego brałes kebaba? Ja ostatnio zamawiałem z dowozem xl (ten z
            wieksza iloscia miesa) i było normalnie.Moze to zalezy od zmiany
            jaka pracuje, jedna kręci wałki na kababie, a inna pracuje
            przyzwoicie.
            • Gość: aras Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 12:05
              od kilku dni jest inne mięso w berlin kebab niedobre jak cholera!!!
          • Gość: is Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.09, 00:13
            ha toi tak miałes szczescie ,ze dostałes warzywa...ja w berlinie
            dostałam raz mieso(mini ilość)i pomidory!kebab jak cholera
    • Gość: aras Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 12:04
      od kilku dni w berlin kebab jest inne mięso. nie dobre jak cholera!!!
    • Gość: Gość Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.netdrive.pl 09.05.09, 19:31
      (pisalem wczesniej o kebabie w Berlinie i tych 4 plasterkach w bulce)

Dzisiaj kupilem kebaba przy Tesco. Masakra, do teraz nie moge wstac z lozka.
      Jakbym polknal hipopotama. Bralem na wynos, a po rozpakowaniu w domu mieso i
      surowki az wysypywaly sie z bulki. A Ci z Berlina mysleli, ze jak ktos bierze na
      wynos, to mozna go wyruchac i dac mu bulke z wazywami. Olewam ich i stoluje sie
      gdzie indziej.
      Podziekowal
      • Gość: Mastar_Kebab Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 10.05.09, 22:25
        Drodzy parafianie najlepszy kebab był, jest i będzie Pod Filarami.
        • Gość: lukas Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 23:09
          jadałem lepsze w berlin kebabie- jeśli się postarają to potrafią.
          teraz może lepsze bo mięso mają lipa od jakiegoś czasu
          • Gość: smaki Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 10.05.09, 23:21
            ...dzisiaj lochałem kebaba w berlin kebab i nie był taki zły, mięsa
            faktycznie nie za dużo ale dało się zjeść, poza tym widziałem jak
            jeden z praconików uczył drugiego robić kababa i to w dodatku na
            moim żarełku ale goguś dał radę :):) pozdro !!
    • Gość: olo Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 12.05.09, 23:14
      Mnie wkur..ia że w Berliner Kebab daja zamrożone ciasto do pizzy
      tureckiej (nie jest one świeże). Z akżdym razem i to po podgrzaniu
      na griluu, gryząc kęsa trafia sie na zamarznięty kawałek ciasta.
      Psuje to caly smak. Uważam, że sosy i ciasto i bułke maja lepsze w
      kebabie pod filarami. Mięsa sa tu i tu podobne. Ale chyab wole
      jednak kebaba pod filarami.
    • Gość: KOBYŁATROJAŃSKA denny temat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.09, 00:52
      co było pierwsze ? jajko czy kura?
      wyższośc świat bozego narodzenia nad świetami wielkanocnymi?
      ktore są lepsze? blondynki czy brunetki?
      ważniejsza długośc czy technika?

tiaaaa.....
      • Gość: jonu Re: denny temat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 19:25
        kupiłem w nocy z okienka w berlinerze kebab xl (ten z wieksza
        ilościa mięsa) i niestety miesa tam było co najwyzej jak w zwykłym
        kebabie , zamiast miesa dużo było cebuli i kapusty. Ogólnie w
        berlinerze robią nierówno kebab, raz jest normalnie, a raz
        przycinają na mięsie, nie wiem czy pracownicy robią to z własnej
        inicjatywny, czy z moze szef im kaze.
        • Gość: smakosz Re: Antalya kebab IP: *.aster.pl 28.06.09, 21:15
          Ja dla mnie na dzień dzisiejszy ANTALYA Kebab na Reja jest najlepszy w mieście.

Goście słabo mówią po polsku ale kebaba to oni potrafią robić.

POLECAM
          • Gość: AL Re: Antalya kebab IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.06.09, 23:11
            Dobry w smaku i naprawde taki "na bogato" kebab kupiłem ostatnio
            przy Tesco na Energetyków....
          • asia224 Re: Antalya kebab 29.06.09, 18:06
            PODPISUJE SIE DWOMA REKAMI:)Jesli chcecie zjesc prawdziwy turecki
            kebab taki jak serwuja w Berlinie to polecam Antalya na reja -
            swietne sosy a przede wszystkim wszystko swieze i smaczne.
            • Gość: wojtek Re: Antalya kebab IP: *.acn.waw.pl 07.07.09, 00:20
              Ta opinia o antalya to chyba napisana przez pracownika. Ja tam byłem
              i nie polecam mięso to tłusta mielonka uformowana w jakiś kotlet i w
              h... kapuchy w 5 wydaniach-:) co to k.... ma być kebab czy
              hamburger?!
              • Gość: ke Re: Antalya kebab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 08:54
                jak dla mnie to najlepszy jest ,,Pod Filarami''. Dobre mięso i dużo
                go jest. Natomiast w moim rankingu mocno spadł Berliner, z tego
                powodu, że oszukują na ilości mięsa , zwłaszcza w kebabach xl.
              • asia224 Re: Antalya kebab 03.10.09, 12:30
                ale bzdury opowiadasz, widac ze albo konkurencja albo miales kiepski
                dzien jak byles, mieso jest rewelka oryginalny turecki kebab (
                sprowadzaja z Niemiec ) czesto tam bywam i nigdy nie dostalam
                zadnego kotleta, a co do ilosci miesa to jest go naprawde duzo ( jak
                dla mnie az zaduzo :)
              • Gość: banderas Re: Antalya kebab IP: *.dhcp.bluecom.no 13.09.11, 14:36
                jak kebab to tylko we lwowie
                • Gość: Waldek Re: Antalya kebab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 17:59
                  Ludzie najlepszy kebab w mieście jest w METROKEBAB na Wojska Polskiego w ZG. Już nie musicie korzystać z diet wystarczy tam zjeść i sraka przez tydzień murowana. Ja spróbowałem i mi pomogło 5kg w tydzień. Polecił mi to znajomy który co jakiś czas stosuje tą dietę przeczyszczającą.
                  A tak na poważnie to nie wiem co oni tam dodają do tego kebaba ale faktycznie po zjedzeniu miałem tydzień wyjęty z życia. Polecam osobą szukającym diety cud.
                  • Gość: Ola Re: Antalya kebab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 11:49
                    hehehehe ;-))) ale sie usmialam czytajac tego posta. Dobre, bardzo dobre, hehehehe
    • Gość: kaśka Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.uz.zgora.pl 07.07.09, 17:08
      Berlin Kebab na Jedności :D
      • Gość: kalif Jedzenie kebabu(a)to pełzająca islamizacja ?? IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.07.09, 18:43
        Ale jaja,tylu u "nasz"śniadolicych?
        • Gość: leo Re: Jedzenie kebabu(a)to pełzająca islamizacja ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.09, 11:50
          a mnie smakowało w kebabie obok berlin kebab. jakiś nowy bar i widać, że się
          starają.
          • Gość: Jenny Re: Jedzenie kebabu(a)to pełzająca islamizacja ?? IP: *.aster.pl 25.09.09, 13:21
            ANTALYA rzadzi!!! najlepszy kebab w miescie. Pozeram je juz nałogowo przynajmniej raz w tygodniu
            • Gość: olo Re: Jedzenie kebabu(a)to pełzająca islamizacja ?? IP: *.aster.pl 26.09.09, 15:58
              Osobiście lubię najbardziej Kebaba pod filarami lecz ostatnio zaczęli robić lipę
              i idą na masówkę, dając na wpółsurowe mięso które smakuje wtedy jak mielonka z
              puszki. Dali także jakąś do dupy konsrewową kapustę (czerwona) A tak czasami
              zjem też Berlin Kebaba, ale wkurza mnie to że dają zimne ciasto w pizzy
              tureckiej i maja kwaśne sosy oraz skapia mięsa.
            • asia224 Re: Jedzenie kebabu(a)to pełzająca islamizacja ?? 03.10.09, 12:27
              dolaczam sie Antalya jest dla mnie najlepsza, mieso kupuja prosto z
              Niemiec - prawdziwy turecki Kebab. Polecam
              • Gość: nicelus Re: Jedzenie kebabu(a)to pełzająca islamizacja ?? IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.09, 14:15
                asia224 napisała:

> dolaczam sie Antalya jest dla mnie najlepsza,
                > mieso kupuja prosto z Niemiec
                > - prawdziwy turecki Kebab. Polecam

w niemczech są różne mięsa. ważne jest wszystko. najlepszy kebab w berlinie jest
                na zehlendorfie. jeżeli ktoś próbował, to wie, że pieczywo jest też ważne.

• Gość: Tores Najlepszy Kebab IP: 188.93.161.* 06.01.10, 17:51
                Najlepszy kebab jest zdecydowanie pod filarami, nie polecam berlin
                kebab żulą mięso a o antalya sie nie wypowiadam bo nie ma o czym!
                wyraźnie robią sobie tutaj reklame.
        • Gość: nicelus Re: Jedzenie kebabu(a)to pełzająca islamizacja ?? IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.09, 14:11
          to jedz gyros.

• Gość: metrokebab Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 109.110.223.* 16.12.10, 16:08
        Nowy Kebab w mieście ! METRO KEBAB AL. WOJSKA POLSKIEGO 98

METRO KEBAB -> POLECAM !!!

METRO KEBAB
        • Gość: maniek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 46.113.127.* 21.12.10, 19:14
          byłem jadłem. zajebisty. najlepsze jest to że jak zamówiłem na telefon to przywieźli mi w 25 min. NIEUWIERZYŁEMMMMMMM. i ciepłe hehe szok
          • Gość: maniek Re: Najlepszy kebab i szybki dowóz IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.12.10, 23:33
            TEN SZYBKI I DOBRY kebab to z MERTO- kebab . . . . .
    • Gość: Głodna i zła Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 02:06
      Witam
      Teraz info z ostatnich dni.
      Niestety Antalya (czy jak to się nazywało) jest obecnie zamknięta i szczerze
      powiedziawszy nie ma dobrego kebaba w Z.G.
      Wierzcie mi, bo jadłam nie raz i nie tylko w jednym miejscu.
      Po zamknięciu Antalya próbowałam powrócić w parę innych miejsc. W kwestii budek
      z takim żarciem nie wypowiem się - każdy wie jak jest.
      Pragnę wyrazić moją krytykę względem tzw lokali z kebabem.
      Byłam w tej kebabowni koło Piotra i Pawła. Szczęka po żuciu mięsa bolała mnie
      jeszcze z dwie godziny. Wiecie dlaczego? Panie z braku zajęcia (tak myślę)
      skrawają mięso długo wcześniej i ono leży i wysycha - szczerze nie polecam.
      Drugim miejscem (byłam tam niedawno i w sumie to mnie skłoniło do napisania
      tutaj ku przestrodze) jest Berlin kebab. Dostali oni ode mnie ostatnią szansę i
      jej nie wykorzystali(wcześniej za każdym razem przy braniu na wynos - okazywało
      się w domu że czegoś zapomnieli dodać albo wykasowali nie to co trzeba).
      Szczegół, że obiecywałam sobie nie iść tam więcej, niestety ostatnio poszłam -
      już więcej moja noga tam nie stanie.
      Byłam tam z mężem. Wzięliśmy 2 kebaby na talerzach XL. Jeden miał być bez
      frytek. Jak wyglądał nasz rachunek?????
      Kebab na talerzu XL - 16,99 - to męża,
      zaś moje: mięso XL - 12,99 i surówki 3,99 (czy jakoś tak) w sumie wyszło o CAŁY
      JEDEN GROSZ taniej. Przy czym pragnę zauważyć, że prosiłam po prostu o kebab na
      talerzu xl bez frytek. Czy nie prościej (a na pewno korzystniej dla mojego męża
      kochającego frytki) było po prostu powiedzieć, że nie ma opcji bez frytek? Swoją
      drogą czyżby frytki kosztowały 1gr czy może są gratis? Co w tym wszystkim
      najciekawsze, moja porcja była mniejsza od porcji męża, a przecież mięso miałam
      mieć xl, a za surówkę płaciłam oddzielnie, czyli też powinno być jej chociaż
      przyzwoicie.
      Mam nadzieję, że zamknięcie Antalya jest tylko czasowe, bo w tych 2 lokalach
      moja noga na pewno nie stanie i radzę szczerze zrobić podobnie.
      • Gość: witold Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.uz.zgora.pl 08.03.10, 20:51
        a jak ktos kebaba od turka ktory w niedziele na gieldzie kolo tesco ma swoje
        stoisko?
        ostatnio przeniosl sie obok filharmonii od strony taksowek. Kebab pyszny dobrze
        przyprawiony czyms co nadaje smaczek a czego nazwy nie znam :)
        • Gość: widmo Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 109.243.205.* 11.03.10, 22:26
          toś był bardzo głodny
          ale ze w gacie nie narobiłeś to cud
          afrykański żałądek...
          • Gość: Gość Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 83.2.214.* 12.03.10, 13:45
            Tak się zachwycaliście kebabem pod filarami, wczoraj będąc w zielonej poszedłem
            z ciekawości, zjeść zjadłem, ale mnie nie zachwycił, jak to jest tutaj
            opisywane. Widocznie nie ma gdzie zjeść dobrego kebaba w zg, albo jeszcze
            dobrego nie jedliście skoro pod filarami się zachwycacie.
            • Gość: marek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.10, 21:17
              Z kumplami od jakiegoś czasu chodzimy do kebabowni obok berlin kebab i naprawde musze powiedziec, ze w tej chwili w zg maja najlepszego kebaba i nie jest to tylko moje zdanie bo widze tam wielu znajomych, z ktorymi wczesniej spotykalismy sie pod filarami albo w berlin. niestety niepamietam nazwy tego baru.
              • Gość: smakosz Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 109.243.150.* 17.03.10, 23:44
                kebab to jak ten żużel
                tylko kiedyś"żużel" to nazywali kaszankę
                a "kebab" teraz to przegląd tygodnia
                czy to berlin czy inny patryota
              • Gość: totentyp Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.03.10, 09:31
                ten kebsior koło berlina zwie sie: turkey kebab. Kebs jak dla mnie spoko i chyba z racji częstego tam bywalstwa mięsa mi nie żałuja;)
                Ratuje dupe, bo czynne chyba do 5!
                • Gość: ajatojlach Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 94.254.154.* 19.03.10, 13:43
                  człowiek głodny jak to o 5 nad ranem

najstarszy za_wód sie kłania

za kebaba z berlina
                  "prowisja" jakaś
                  taryfy do burdeli to mają
                  • Gość: qqq Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.10, 15:23
                    antalya na reja znów czynna. jechałem wczoraj wieczorem i widziałem w środku ludków.
            • Gość: ona Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.10, 09:28
              wczoraj spróbowałam z tej nowej kebabowni koło berlin
              kebab...beznadzieja..ja to jeszcze jakoś zniosłam,bo 90% warzyw,ale
              męzula nie był szczęśliwy;) mięso w sladowych ilościach i
              niesmaczne...a sosy?hmmm szkoda ,że wszystko bez smaku..wracam pod
              filary,chyba ,że cos nowego się pojawi=w co wątpię.
              • Gość: kebabożerny Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 23:15
                najlepszy kebab w zielonce jest na reja w bylym istambule. uwielbiem kebaba z kurczaka i tam go dostalem. zajebiste sosy. pozdrawiam obcokrajowca, ktory w sobote zrobil mi donera xl. naprawde mega odjazd.
                • Gość: kitka Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.netdrive.pl 06.04.10, 22:30
                  Byłam teraz w Antalyi i nie wiem ale chyba właściciel się zmienił,
                  bo nie było Panów Turków tych co zawsze tylko jakiś młody chłopaczek
                  z dziewczynką. Mięso okropne, smakowało jak mielonka z macro. A
                  szkoda, bo kiedyś był tam najlepszy kebab w mieście.
                  Wie ktoś o co chodzi?
                  • Gość: Hornet Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.06.10, 16:18
                    Tak zmienił się właściciel, ale okazało się, że to kawał drania i
                    lokal ponownie jest zamknięty. Choć słyszałem pogłoski, że są spore
                    szanse, że lokal za jakiś czas ruszy ponownie z nowym właścicielem.
                • paulhandyman Re: Najlepszy kebab w mieście 28.05.10, 20:37
                  pare kebabiarni poopisywanych i ocenionych przez ludzi na
                  inspektor24.pl
                  Ber
                  lin Kebab

Turkey Kebab
                  Kapadokya,
                  Bar Soho Różnie jest z tymi kebab - budami. Jedni
                  chwalą, drudzy psy wieszają - jak to w życiu
                  • Gość: kebebożerny olek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 12.03.11, 19:51
                    Byłem wczoraj Berlin Kebab - kebab ok ale straszny brud.Stpy i tapiecerka na ławach az sie kleją z brudu. Widac brakuje damskiej ręki bo nie wierze, że nie mają ścierki do przetarcia stołów. Poprostu obsługa ma to w d. Widac brak nadzoru. Stoły Wyglądały tak jakby dobre kilka dni nikt ich nie scieral. Poprostu sie kleiły z brudu. Wielki minus za syf...
    • Gość: kebabożerca Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 06.04.10, 23:04
      Ostatnio bylem pod filarami i chyba znowu wrocili do starych dobrych
      rozwiązań tak jak kiedys podali mi kebaba z podsmazonym miesem i
      powiem Wam, ze ten Kebaba jest zajebisty. Polecam naprawde. Jadlem
      tez ostanio tego z Berlinera ale tylko dlatego, ze mają dowóz a do
      miasta pod filary mi sie nie chciało poginać i musze szczerze
      przyznać nawet był dobry ale jednak uboższy od tego z pod filarów i
      niestety gorsze sosy choc czosnokowy i tak sie poprawił.
      • Gość: pikol Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 78.9.75.* 07.04.10, 16:14
        Wczoraj byłem na Reja i rzeczywiście po zmianie właściciela jest do dupy (choć
        wcześniej był to numer jeden dla mnie). Teraz najbardziej podchodzi mi kebab z
        taxi-kebab (www.taxikebab.pl) w miejscu dawnej naleśnikarni na wojska polskiego
        kolo UZ.
        • Gość: JKK Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.10, 12:33
          Sprzedawcy podłych, okropnych i niezjadliwych kepabufff wasze fastfoody nawet nie leżały obok prawdziwego tureckiego kebaba. Wiec się nie napinajcie, bo ten temat jest beznadziejny i nie powiększy liczby waszych klientów. Gołym okiem widać, że posty piszą sami zainteresowani. Błahahahahahaha
          • Gość: kebabtrans Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.aster.pl 09.04.10, 23:39
            prawda, prawda, prawda !!
            • zgorak Re: Najlepszy kebab w mieście 09.04.10, 23:53
              ....zgadzam się z przedmówcami, jak czytam takie teksty że komuś
              podchodzi kebabik z naleśnikarni to ręce opadają, ciężko u nas zjeść
              dobrego, nie będę się wypowiadał na temat warunków dotyczących
              szeroko pojętej higieny w gastronomii kebabowej ale to już inna
              bajka a może nawet książka lub materiał na nią, zastanawiam się
              tylko co robi sanepid, ja na szczęście mam „rosyjski” żołądek i
              wiele on też znosi ale inni tu i ówdzie mogą się nieźle podtruć,
              także poza smakiem słonej mielonki a’la kebab pozostanie im w ustach
              jeszcze wiele innych przykrych doznań smakowych kończących się
              zazwyczaj poważnymi traumami gastrycznymi różnego rodzaju i oby
              tylko na tym się skończyło !
              • mardon Re: Najlepszy kebab w mieście 11.05.10, 12:04
                ... dobrze mówisz zgorak, higiena w kebabowniach pod psem i to
                zdechłym !!
              • Gość: romek Re: Najlepszy kebab w mieście IP: 78.8.222.* 15.06.10, 14:53
                ...jadlem ostatnio w kiosku kolo Billi. dobre sosy i duzo mięcha. jak bede przechodzil to z pewnoscia zajde xD
                • Gość: rk Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 21.06.10, 18:41
                  nie zgodzę się z romkiem. kebab koło billi to straszna kaszana! skusiłam się
                  ostatnio w głodzie i mimo to nie przetrawiłam do końca - bułka niedopieczona
                  bleee!!! sosy chamskie, cały kebab zrobiony na odpier... większość wylądowała w
                  koszu! :/
        • Gość: Ash Re: taxi Kebab IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.08.10, 23:09
          Faktycznie smaczne jedzonko BYŁO - jeszcze rok temu... mięsko wciąż
          najlepsze, ale dodatki coraz gorsze. W zestawach kebaba na talerzu w
          sałatach brakowało pomidora, ogóras za drobno krojony, frytki, które
          byly wcześniej przyprawiane papryką teraz są suche i absolutnie bez
          smaku. a zestawy z serem feta? pyszny kruszony zastąpiono w kostce
          całkiem bez właściwego smaku. Naprawdę jeszcze rok temu mozna było
          zjeśc super posiłek, dzis w porównaniu z tamtym pozostawia jedynie
          wiele do zyczenia. Mięsko jednak wciąz najlepsze w mieście, porcje
          nadal duze. Moze oprócz nuggetsów (5szt za...- ojoj)Ale rozmawiamy o
          kebabie...
    • Gość: kebabobfan Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 15.08.10, 20:46
      Kebab pod Filarami do tej pory najlepszy ale ostatnio myślałem, że się zrzygam,
      gdyz KEBABA robił gruby łysy masakrycznie pocący się koleś. Pot mu kapał z nosa
      i czoła na ziemie, jedząc kebaba go cały czas miałem wrażenie, że jem pot tego
      gościa. OBRZYDLISTWO !!! Jesli ktoś tak makabrycznie się poci nie powinien robić
      jedzenia innym. I mówię szczerze i całkowicie poważnie. Ten koleś pociła sie
      tak, że było widać spadające krople z jego twarzy. DUŻY minus.
      • Gość: lila Re: Najlepszy kebab w mieście IP: *.ztpnet.pl 16.08.10, 14:35
        Ja miałam to samo ten pocacy sie facet to jakas makabra.
    • okki3 Re: Najlepszy kebab w mieście 16.08.10, 14:09