Dodaj do ulubionych

Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika

IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.01.09, 17:18
Szanowny Panie Uglik.... Czy Pan nie ma innych tematów niż pisanie w kółko o
tym samym ?? Mam wrażenie że ma Pan kompleks an punkcie klubu i jednej osoby w
klubie ... nie wiem za mało Panu w d... wchodza czy co ??? oczywiście nie jest
różowo ale jeśli według Pana wszyscy robią to źle to niech weźmie Pan swoje 4
litery i pójdzie do klubu i zgłosi swoje propozycje i kandydaturę i zobaczymy
co warte jest Pana gadanie. ehh. Pana felietony nawet już nie są zabawne
ciągle kręci sie Pan wokół jednego tematu jeśli nie ma Pan nic innego mądrego
do przekazania to niech Pan nie pisze... Pozdrawiam (albo lepiej nie)
Obserwuj wątek
    • Gość: melek Re: Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 17:31
      pana boli chyba to że się ktoś czepia pana rzecznika który nie wie na czym jego
      praca polega! a spójrz pan chociaż na forum Lubuskiej i zobacz co tam piszą o
      pomysłach karnetowych klubu ZKŻ! pana to nie martwi? bo albo dzieci pan nie masz
      albo pedał pan jesteś. iZYDZIE! pewnie jestes pan na sznurku włodarzy klubu.
      może i tobie baranie trzeba zrobić z dupy jesień średniowiecza?! tak samo jak
      temu zniewieściałemu rzecznikowi!
      • Gość: izyd Re: Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.01.09, 17:47
        nie nie boli mnie że czepia się człowieka który nie wie na czym jego praca
        polega ale to że od prawie roku czepia się jednego ... i na tym polegają jego
        felietony ... oczywiście uważam że pomysły z numerowanymi miejscami mają swoje
        plusy i munisy. Nikogo nie bronię tylko od osoby z wyższym wykształceniem
        oczekuję rzeczowej oceny a nie takich dyrdymałów. Nigdy nie broniłem i nie
        bronię klubu ani osób które tam pracują.
    • Gość: Edek Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: *.ztpnet.pl 14.01.09, 19:20
      Przecież wszyscy doskonale wiemy że aby było głosno o
      Zielonogórskiej filozofi to trzeba pisać o żużlu.A to że pisze jedno
      i to samo to pokazuje jak dobrze ma sie speedway.Niech mi ktoś
      odpowie co jest nie tak z nazwą ZKZ SSA ?.A gdyby na końcu tej nazwy
      było napisane Uglik to by było ok?.A o tym ze fani Falubazu sa
      najlepsi to nikt nam tego wciskac nie musi,bo co jak co ale to to ty
      filozofie DOSKONALE WIESZ.
    • Gość: xxxx ;/ Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: 78.8.93.* 14.01.09, 19:34
      zastanawiając się na tym artykułem mam wrażenie ze pisał to jakiś skończony kretyn i do tego nie dowartościowany. Zachowanie ,,filozofa'' znajduje się na poziomie podstawówki ciekawe jak pan by się postawił na stanowisku rzecznika klubu zobaczymy jaki był byś wtedy cwany. brak słów do tego artykuliku.

P.S
      doceniam prace Kawickiego, dużo robi dla zielonogórskiego żużlu
    • Gość: kogutt Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: 212.109.132.* 14.01.09, 20:21
      Panie doktorze, filozofie etc. etc, żebym czasem nie pominął jakiegokolwiek tytułu Szanownego Pana...
      Aby próbować wykpić cokolwiek trzeba jednak sięgnąć cokolwiek głębiej i zostawić na chwilę swoje własne sympatie czy antypatie...
      Ewidencję osób przebywających na stadionie, Szanowny Panie, reguluje ogólnodostępny dokument pt. Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych. W dokumencie tym znajdzie Pan wymogi dotyczące identyfikacji przez numer PESEL, wizerunek kibica (czyli zdjęcie)itp., itd.
      Jeżeli ma Pan wątpliwości co do takiego zabezpieczania imprez, proponuję Inicjatywę Obywatelską w celu zmiany przepisów Ustawy.
      Teraz o tzw. miejscówkach czy Szanowny Pan może sobie zająć dowolne miejsce na meczach choćby Ekstraligi Skopanej, czy innej popularnej dyscypliny sportu, lub przybytku kultury itp. na którą obowiązują karnety?
      Załóżmy, że kupił Pan karnet na sezon w Filharmonii Zielonogórskiej i nagle w połowie sezonu zapragnie Pan wziąć hipotetyczne dziecko...
      Czy brak możliwości posadzenia hipotetycznego narybku będzie winą rzecznika ZKŻ (btw co jest dziwnego w tej wyśmiewanej przez Pana nazwie?), czy wynikiem przyjętej na całym świecie rezerwacji miejsc?
      Kolejna sprawa poruszana przez Pana: Co ma klub do remontu stadionu?
      A co robi Lechia w sprawie remontu stadionu przy ul. Sulechowskiej, a co Zastal w przypadku hali przy ul. Szafrana?
      A co Lech na Bułgarskiej, czy Legia na Łazienkowskiej? czy którykolwiek z tych podmiotów włożył choćby złotówkę...?
      Klub może lobbować, przeprowadzać bieżące naprawy, udoskonalać to co zastał (np. stworzyć sektor dla kibiców przyjezdnych, który spełnia wymagania służb porządkowych lub z własnych pieniędzy zamontować dodatkową bramę wejściową) ale nie przeprowadzać remontu trybun i infrastruktury. Stadion jest własnością miasta i to właściciel ma obowiązek dbać o swoje mienie, szczególnie gdy stanowi ono, chcemy tego czy nie, wizytówkę tego miasta.
      Zapewniam Pana, że rzecznik Kawicki nie jest mi szczególnie bliski (na pewno nick, którego użyłem wielu czytelnikom forum dużo wyjaśni), ale Pana leczenie kompleksów atakami na K. Kawickiego jest już niesmaczne.
      Nie dziwię się, że rzecznik nie odpowiada na głupie pytania i pretensje do garbatego, ze proste dzieci ma...
      I tak wykazał wiele cierpliwości
      Łączę należne wyrazy

• Gość: lok Re: Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 20:48
        sam sobie pan odpowiedziałeś co może klub: pomagać miastu w zdobyciu inwestora,
        więc lobbować. w końcu to klub korzysta ze stadionu. a co do nazwy można mieć? w
        latach 90-tych cała Polska śmiała się z KKŻ Krosno i głupiej nazwy, teraz śmieje
        się z ZKŻ SSA.
        I jeszcze jedno: wymogi prawne swoją drogą, ale czy da się egzekwować prawo na
        stadionie gdzie kibla porządnego nie ma? już to widze. w 2008 roku też ewidencja
        na całego sie odbywała: najpierw kazano długopisem wpisywac pesel i nazwisko a
        potem taki bilet można było wyrzucić, zaraz po wejściu. szkoda słów Kogucie. a
        Kawicki? przecież on pokazuje gdzie ma pytania kibiców: w dupie. głęboko
    • petria Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika 14.01.09, 23:23
      O ile mi wiadomo to zarząd Falubazu lobbuje za powiększeniem i
      unowocześnieniem stadionu - więc nie wiem za bardzo dlaczego wszyscy
      mają pretensje do Falubazu, że stadion jest mały, ciasny i ma ławki
      zamiast krzesełek, a kible śmierdzą, bo nie ma porządnych???
      • Gość: epse Re: Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 07:24
        jakiego Falubazu?! jak była Falubaz to ty koleś w majtki szczałeś i mamunia cię
        przewijała. teraz jest ZKŻ SSA - który nie potrafi uhonorować najwybitniejszego
        zawodnika Falubazu, Andrzeja Huszczy, jubileuszowym turniejem! ZKŻ SSA lobbuje
        za unowocześnieniem stadionu? i co im się udało? wybudować luksusowe apartamenta
        dla działaczy. gdyby nie loża vip to na całym stadionie już byłyby krzesełka. i
        jeszcze jedno: gdy zniewieściały rzecznik ogłasza publicznie w Gazecie, w swoim
        felietonie, że remont stadionu jest sprawą miasta i odsyła do władzy miejskiej
        tych, którzy domagają się remontu, to to jest twoim zdaniem profesjonalne
        lobbowanie?
    • Gość: polmo Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.09, 10:15
      a ja może zadzam pytanie tak trochę z innej beczki. Jeżeli klub, na
      którego imprezy praktycznie każdorazowo przychodzi komplet 12 tys.
      widzów, w każdym pubie, restauracji, w szkole, w przedszkolu, w
      sklepie osiedlowym oraz tym wielkopowierzchniowym słychać dyskusję
      na jego temat jest taki zły i źle zarządzany, to co jest dobre?
      Klub, który potrafił pozyskać sponsorów, klub, który zajął miejsce
      na podium mistrzostw Polski, klub, który ma w swoich szeregach
      reprezentantów naszego kraju oraz krajów innych. Jeżeli to jest złe,
      to co jest dobre pytam ponownie?

P.S.
      Nie wiem czy wszyscy zrozumieją moje pytania, gdyż nie ma w nich ani
      grama wulgaryzmów, wylewania pomyj i wymiocin na adwersarzy.
      • Gość: mila77 Re: Rzecznik sobiepan - felieton Jacka Uglika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 11:19
        A ja myślę że wiele winy jest w kibicach żużla za taki stan stadionu.Zarząd nie
        bardzo liczy się z tymi co za bardzo włażą im w d... bo wiedzą że niezależnie od
        sytuacji mają ich wsparcie finansowe.A wykupywanie tylu karnetów jeszcze przed
        sezonem to jest już szczyt głupoty do potęgi.Po co się starać jak i tak wiadomo
        że kibol będzie a jak nie to jego kasa już jest?Inaczej by to mogło wyglądać
        gdyby przed każdym meczem była niewiadoma ilu nas będzie?A żeby było nas więcej
        trzeba było by z czymś wyjść do kibica czy lepszą oprawą czy cenami biletów cz
        też stworzeniem lepszych warunków w oglądaniu meczów a tak jest jak jest każdy
        wie kto chodzi.Wiadomo że miłość podobnie jak w życiu tak i do żużla przesłania
        wszystkie te niedociągnięcia i ci ludzie zawsze pójdą na żużel,jednakże zarząd
        nie powinien tego wykorzystywać.A stworzenie względnych warunków tylko dla
        siebie świadczy tylko o nieszanowaniu nas zwykłych kibiców.Fakt klub ma
        osiągnięcia odnosi sukcesy pozyskuje sponsorów itp,itd,ale nie szanuje
        największego i pewnego sponsora czyli nas kibiców.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka