Dodaj do ulubionych

Fotozagadka nr 2/09/06

24.09.06, 13:06
Gdzie zrobiono te zdjecie?


Obserwuj wątek
    • To któryś z "drapaczy chmur" a były w Katowicach dwa. Pierwszy na Zwirki i
      Wigury (Izba Skarbowa) a drugi na Wojewódzkiej (dom profesorów Śląskich
      Technicznych Zakładów Naukowych). Stawiam na dom profesorów !
    • Na prawo przejdziemy do przejścia podziemnego między ulicą Wojewódzką i Tylną
      Mariacką?
      • Musze sie wybrac w teren i zrobic jedno zdjecie. Troche za szeroka ta ulica:)

        • Mam te same wątpliwości dotyczące szerokości ulicy. Wojewódzka w miejscu które
          zasugerowałem jest węższa.
          • Ale to tez jest podpowiedz:)
            • Jeżeli to co jest na środku to są szyny tramwajowe to w grę wchodzą trzy ulice.
              • Jakie?
              • Kościuszki. Warszawska. 3-Maja.
                • Przy założeniu, że są to na pewno Katowice... Czy faktycznie mamy taką pewność?
                  • Dwa dni temu ta pewnosc miales:)
                  • Jest róg ulic Zielonej( Zwirki i Wigury)i Kilińskiego vis a vis Prezydium
                    Policji.
                    • Sprawdzałem w "Ksiedze adresowej miasta Katowic 1935-36" i niestety nie ma tam
                      restauracji ani kawiarni "Pod Drapaczem". Trzeba wiec szukac w innych miastach.
                      Biore sie teraz za Chorzów i Gliwice...
                      • :)

                        A wlasciwie 2x:))
    • Czy to jest Zabrze ?
      • peterp napisał:

        > Czy to jest Zabrze ?

        Niy
    • Chorzow, prawa strona ul. Wolnosci, zaraz za drapaczem stojac twarza w kierunku
      poczty .
      • No wreszcie, bravo, dziouszka:)))
    • I to z odleglosci 2000 km od 20 lat!
      mam zdjecie mojego "Slubnego Zabojada" zrobionne niemal w tym samym miejscu -
      wiec to bylo jak bulka z foie gras".
      • A jo mom jeszcze bild we drugo zajta psztrykniynty.
        • A oto drapacz w calej okazalosci:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka