Dodaj do ulubionych

polubić Michała Bajora...

IP: 213.241.65.* 26.05.01, 15:21
kiedyś przyznam szczerze, nie znosilam go. ale od paru mieszięcy owładnela mna
jakaś pasje i nie mogę przestać go słuchac. jest tyle pasji w jego głosie...

hej, podzielacie moje zdanie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka