Gość: maxy IP: 213.241.65.* 26.05.01, 15:21 kiedyś przyznam szczerze, nie znosilam go. ale od paru mieszięcy owładnela mna jakaś pasje i nie mogę przestać go słuchac. jest tyle pasji w jego głosie... hej, podzielacie moje zdanie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj