Dodaj do ulubionych

Forum dla Trzcianki

07.11.02, 03:47
Trzcianka juz nie chce być gościem Piły. Jeżeli też tak uważacie ślijcie
sygnał do admina. Może zrobią na Forum Trzcianka. Jesli ni ezapraszam na
www.trzcianka.com.pl
Obserwuj wątek
    • kicior99 Re: Forum dla Trzcianki 07.11.02, 12:23
      Zawsze mozesz zalozyc forum prywqatne. ALe patrz ci sie dzieje tutaj i
      wyciagnij odpowiednie wnioski. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka