pozeraczwolowiny 07.11.02, 03:47 Trzcianka juz nie chce być gościem Piły. Jeżeli też tak uważacie ślijcie sygnał do admina. Może zrobią na Forum Trzcianka. Jesli ni ezapraszam na www.trzcianka.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kicior99 Re: Forum dla Trzcianki 07.11.02, 12:23 Zawsze mozesz zalozyc forum prywqatne. ALe patrz ci sie dzieje tutaj i wyciagnij odpowiednie wnioski. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś