Dodaj do ulubionych

MAMY Z DZIEĆMI Z LESZNA

30.07.06, 10:26
Mam pytanie gdybyście chciały coś zmienić ulepszyć dodać wybudować naprawić W Lesznie aby łatwiej wam było poruszać się z wózkami albo spacerować z pociechami to co by to było?
A co sądzicie o placah zabaw w Lesznie???
Obserwuj wątek
    • khaldum Re: MAMY Z DZIEĆMI Z LESZNA 07.09.06, 10:57
      Zacznijmy od tego, że w naszym mieście nie ma ogrodu jordanowskiego z
      prawdziwego zdarzenia.
      Jest plac zabaw, przy Alejach JP2, ale pożal się boże, jak to wygląda,
      piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia ... i nic więcej. O spalinach z 2 pasmówki
      nie wspomnę.

Place zabaw są tylko przy osiedlowych blokach.
      W mieście są miejsca gdzie można było by w parku zbudować coś dla dzieci. Np
      przy tzw Łabędziach na narutowicza, czy skwer przy wiadukcie, chociaż tam też
      spalin chyba za dużo.

Moze przed wyborami samorządowymi, któryś, albo któraś chociaż naobiecuje ....
      • magflieg Re: MAMY Z DZIEĆMI Z LESZNA 07.09.06, 18:45
        www.kobietyleszna.pl
        Zbieramy podpisy pod peytycją do rady miasta w sprawie placów zabaw. Jeżli ktoś jest zainteresowany prosimy o kontakt. Chcemy naprawić place zabaw jeśli nie uda nam się z pomocą miasta będziemy szukać sponsorów, robić koncerty po prostu szukać kasy, czekamy na waszą pomoc razem zrobimy fajne place zabaw!!!!
    • mag_kak Re: MAMY Z DZIEĆMI Z LESZNA 14.09.06, 21:37
      Ja też mieszkam w Gronowie i moja poprzedniczka mówi świetą prawdę. Jak Gronowo
      długie i szerokie żadnej ławki, nawet na przystanku autobusowym, jesli dobtrze
      pamietam. A przecież jest tu tyle miejsca!!! W środku osiedla ( obok Lieder
      Preis) duży pusty plac, na który koty i psy chodzą.... Trawa niby jest, ale
      dziecka wpuścic tak nie radzę. Nawet na chodnikach leżą psie odchody!! Chyba
      nie ma równie zaniedbanego i nie zagospodarowanego miejsca w całym Lesznie.
    • andil1973 Re: MAMY Z DZIEĆMI Z LESZNA 03.01.07, 12:56
      magflieg napisała:

> Mam pytanie gdybyście chciały coś zmienić ulepszyć dodać wybudować naprawić W L
      > esznie aby łatwiej wam było poruszać się z wózkami albo spacerować z pociechami
      > to co by to było?
      > A co sądzicie o placah zabaw w Lesznie???
      No nie ukrywajmy. Place zabaw w Lesznie są beznadziejne

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka