kasiaszmidt 16.02.06, 11:02 Tak sobie myślę, że słabość tej gazety polega na tym, że jej szef nigdy nie pracował w "porządnej" redakcji i swoją prowadzi po swojemu... jak to wychodzi, każdy sam widzi... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hirek711 Re: Aktualności 04.03.06, 21:55 Masz rację Kasiu!!! Praktyka w "Wyborczej" pozwoliłaby rozwinąć mu skrzydła. Ojciec Michnik kocha swoje dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
flatower Re: Aktualności 06.03.06, 19:35 Pewien redaktor w tej gazecie zapomniał jak wygladają jego myśli!?Wiecie który? Jest młody i nazwisko jego zaczyna się jak ostatnia litera w alfabecie? Odpowiedz Link Zgłoś
elmek Re: Aktualności 07.03.06, 08:18 Naczelny AL już Tobie odpisał w wątku na temat burmistrza, ale się do tego nijak nie odniosłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
skraj100 Re: Aktualności 10.03.06, 00:13 Flatower - współczuję Ci. Czytam Twoje teksty i widzę, ze nie ma Tobie żadnej radości życia. Wszystko o czym piszesz jest złe. Ciekaw jestem czy Ty dokonałeś czegokolwiek? Wydaje mi się, że na forum znajdujesz sposób do odreagowania kompleksów.Już wiosna blisko: słońce coraz wyżej i mocnej grzeje- zobaczysz, że świat jest piekny i ludzie są piekni - czego Ci życzę, łącząc serdeczności Odpowiedz Link Zgłoś
flatower Re: Aktualności 10.03.06, 20:43 skraj100 napisał: > Flatower - współczuję Ci. Czytam Twoje teksty i widzę, ze nie ma Tobie żadnej > radości życia. Wszystko o czym piszesz jest złe. Ciekaw jestem czy Ty dokonałeś > > czegokolwiek? Wydaje mi się, że na forum znajdujesz sposób do odreagowania > kompleksów.Już wiosna blisko: słońce coraz wyżej i mocnej grzeje- zobaczysz, że > > świat jest piekny i ludzie są piekni - czego Ci życzę, łącząc serdeczności Odpowiedz Link Zgłoś
flatower Re: Aktualności 10.03.06, 20:47 Wszyscy zdają sie mnie znać na tym forum, tylko Ty pozostajesz biednym ignorantem ! Życzę Ci 10 % moich skromnnych osiągnięć a będziesz facetem z którym siądę do piwa. Odpowiedz Link Zgłoś
flatower Re: Aktualności 10.03.06, 22:17 Proponuję zagadkę! Za jej rozwiązanie będzie beczka piwa, do odbioru we wskazanej restauracji na terenie Złotowa! Pytanie brzmi: "Ile osób z redakcji Al jest obecnych na tym forum?."Warianty: 1/Wszyscy, 2/naczelny i 2 pretorian 3/naczelny i dwóch bezczelnych." Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwyantykomunista Re: Aktualności 12.03.06, 07:41 Stawiam na odpowiedź nr 3. Odpowiedz Link Zgłoś
galicjanka1 Re: Aktualności 12.03.06, 19:39 Naczelny się nie kryje. Swój post do Ciebie podpisał nazwiskiem i pewnie czeka na odpowiedź. Z powyższego wynika, że żaden z trzech wariantów nie wchodzi w grę. Odpowiedz Link Zgłoś
skraj100 Re: Aktualności 12.03.06, 21:31 Pan Flatower jest jak prawdziwy bolszewik.Uznaje tylko spiskową teorię dziejów i wszedzie widzi wrogów. Swoją drogą pojawia się ciekawe spostrzeżenie. Ci którzy deklarują sie jako prawica twierdzą,że AL to trybuna Wełnika a więc lewicy a deklarujący sie jako lewica uważają, że AL to prawica i z tej przyczyny odżegnują się od gazety. Może więc jest to gazeta normalnych ludzi, bo jakoś tekstów politycznych tam nie znajduję. Od razu wyjaśnię, że nie jestem pracownikiem AL i nie pretorianem. Przy okazji pretorianie to straż zbrojna cesarska i od czasu Rzymu nie było już takiej formacji.Co do bezczelnośći proponuję p. Flatower by poczytał własne teksty.Chyba, że to forum ma służyć przedstawianiu jedynej słusznej myśli a reszta jak mutanty ma tylko czytać i milczeć. Pozdrówki dla wszystkich, także naszego językoznawcy / przychodzi mi na myśl inny wielki językoznawca śp. Józef W. Stalin/ Odpowiedz Link Zgłoś
skraj100 Re: Aktualności 12.03.06, 22:36 Panie Flatower, ja Pana nie znam.Proponuje mi Pan bym osiągnął choć 10% tego co Pan a "wtedy usiądziemy na piwo". To raczej niemożliwe bo nawet 150% Pańskiego mnie by nie satysfakcjonowało. Ja ten pułap mam już za sobą od wielu lat. Powiedziano mi o tym forum i myślalem, że jest to miejsce ciekawej dyskusji. Tymczasem w wydaniu niektórych to tylko pyskówka i ja z żalem przyznaję, że dałem się wciągnąć na taki poziom.Ogarnęła mnie po prostu złość a emocje nie są dobrym doradcą. Jeśli mielibyśmy podyskutować poważnie o naszym mieście- piwo możemy wypić nawet bez licytacji o osiagnięcia. Nie warto szukać w każdym wroga a pisaniem na forum nie przekona Pan nikogo. Proszę zobaczyć, że Pańskie poglądy popiera 2-3 zwolenników a reszta mieszkańców / blisko 20.000 , licząc też niemowlęta/ ma je w nosie.Niech Pan wyjdzie na światło, stanie przed ludzmi i ich przekonuje nie kryjąc się za nickiem. Może mnie Pan też przekona. Za parę miesięcy będę oddawał głos w wyborach burmistrza. A takich ja ja jest tysiace. Jest więc o co walczyć.Może też Pan założyć gazetę, która zdobędzie rząd dusz. Wtedy stanie się Panu obojetne prywatne przedsięwzięcie pod nazwą AL.Łączę serdeczności. Odpowiedz Link Zgłoś
gamek_2005 Re: Aktualności 09.04.06, 15:14 odpowiadam:siedzą wszyscy...z prikazem by "tępić"wszystkich nieprawomyślnych hahaha P.S.restaurację ja wskazuję czy ty? Odpowiedz Link Zgłoś
madziaraplotkara Re: Aktualności 10.04.06, 20:20 Dawno mnie tu nie bylo ale widze ze nic sie nie zmienia. Spiskowa teoria dziejow w wydaniu lokalnym kwitnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
dobijacz Re: Aktualności 06.07.06, 16:33 Myślę, że czytają wszyscy, ale nikt nie pisze, bo się boją. Taka jest zapewne polityka w AL, że lepiej głowy nie wystawiać, bo się oberwie. Naczelny to kat. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
zlotowianin Re: Aktualności 06.07.06, 17:49 a co takiego napisali, że wzbudziło to Twój lęk? Chyba nie masz na myśli tego co napisał o Edycie Górniak. Był moim zdaniem zbyt łagodny i wyrozumiały. Odpowiedz Link Zgłoś
flatower Re: Aktualności 06.07.06, 18:35 Myślę że masz rację! Gratuluję odwagi! Uważam , że w małomiasteczkowych środowiskach jest charakterystyczne chowanie się po kątach.Coś sobie robię i nikomu nic do tego! Odpowiedz Link Zgłoś
zlotowianin Re: Aktualności 06.07.06, 19:32 Gazeta nie wdaje się w politykę, choć w ostatnim numerze był materiał o PIS-ie. Poza tym jest doskonałym źródłem informacji o tym co się dzieje w powiecie. Tutaj na głowę bije Tygodnik Nowy. Myślę, że każdy chciałby aby byłą jego tubą dla gnębienia przeciwników politycznych cudzymi rękami.Więć jeśli ktoś z AL to przeczyta to piszę: tak trzymać Odpowiedz Link Zgłoś
flatower Re: Aktualności 08.04.06, 20:29 Ostatni numer z tym tytułem z "Nie" to szambo.Nie chcę o tym pisać! Odpowiedz Link Zgłoś
galicjanka1 Re: Aktualności 08.04.06, 22:23 Szkoda. Ciekawe co Cię tak zbulwersowało, bo chyba nie kolor okładki? Odpowiedz Link Zgłoś
flatower Re: Aktualności 09.04.06, 12:48 Zbulwersowała mnie sprawa gdyż AL zniżyły sie do poziomu dyskusji jaki zaproponował radny powiatowy, bodajże p.Jasiłek swoim stwierdzeniem o kotlecie.Nie dażę p.Koeniga specjalnymi względami, lecz jego postawa i cytowane wypowiedzi świadczą o tym że nie zniżył się do dennego poziomu wspomnianego na poczatku radnego. Odpowiedz Link Zgłoś
johnscott Re: Aktualności 09.04.06, 14:39 Flatower, napisz jeszcze raz to po polsku, a nie grypsem. O co ci w końcu chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
skraj100 Re: Aktualności 10.04.06, 18:52 Chyba gazeta osiaga cel bo ją wszyscy czytacie i dyyyyyyyyyyyyyyskutujecie. Założę się, że wiekszość zaczęła od kotleta:) Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator16 Re: Aktualności 22.05.06, 22:29 Zbliżają się wybory, a naczelny AL zna niektórych z nas nawet po imieniu np. Flatowera, to nie dziwota, że ciszej o samej gazecie. A wszyscy czytają, bo co by o niej nie mówił to wieści są z całego powiatu. Gdyby tak jeszcze była w internecie! Odpowiedz Link Zgłoś
elmek Re: Aktualności 23.05.06, 08:48 obserwator16 napisał: > Gdyby tak jeszcze była w internecie! Chyba się na to nie zanosi. Może boją się, że spadnie im sprzedaż? Przecież stronki www potrafią robić. Odpowiedz Link Zgłoś