Dodaj do ulubionych

Rolkę tapety przyjme

IP: *.lebork.vectranet.pl 03.06.12, 20:11
Z wielką radością przyjmę rolkę grubszej tapety,synek zmasakrował mi ścianę i chciałabym to zamaskować tapetą.
Może komuś została po małym remonciku?Kolor i wzór niezbyt istotny oby była grubsza,nie cienka papierowa.
Obserwuj wątek
    • labeg Re: Rolkę tapety przyjme 08.06.12, 23:15
      A skąd pani jest? Mam całą rolkę tapety niedopakowaną.
      • annika1801 Re: Rolkę tapety przyjme 09.06.12, 14:12
        napisałam na pocztę gazetową:)
        • labeg Re: Rolkę tapety przyjme 09.06.12, 17:02
          Ja również napisałam. Jak pilnie pani tę tapetę potrzebuje?
    • Gość: annika1801 Re: Rolkę tapety przyjme IP: *.lebork.vectranet.pl 09.06.12, 19:57
      najlepiej jak najszybciej:)
      • annika1801 labeg 21.06.12, 09:53
        odezwij się jak znajdziesz chwilkę:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka